ľubica

Pred Úradom Vlády sa v sobotu zišli ľudia na proteste - Hlavné správy

Bratislava 8. novembra 2020 (HSP/Foto:HSP) Pred Úradom vlády SR sa v sobotu 7. 11 konal ďalší protest. Ľudia prišli vyjadriť svoju nespokojnosť s …
ľubica
hlavnespravy.sk/…lzenie-nudzoveho-stavu/2344528
komentar pod linkom:
Ľuboš Blaha
Premiér Matovič práve ohlásil, že núdzový stav sa predĺži o ďalšie tri mesiace. Len-tak, lusknutím prsta. Vodca rozhodol. 20 viet. Tentoraz krátkych:
1. Predĺženie núdzového stavu znamená, že do februára nebudete môcť protestovať proti vláde. A ak pôjdete, hrozia vám drakonické tresty - aj na doživotie. Takto …More
hlavnespravy.sk/…lzenie-nudzoveho-stavu/2344528
komentar pod linkom:
Ľuboš Blaha
Premiér Matovič práve ohlásil, že núdzový stav sa predĺži o ďalšie tri mesiace. Len-tak, lusknutím prsta. Vodca rozhodol. 20 viet. Tentoraz krátkych:
1. Predĺženie núdzového stavu znamená, že do februára nebudete môcť protestovať proti vláde. A ak pôjdete, hrozia vám drakonické tresty - aj na doživotie. Takto rozhodol diktátor.
2. Ďalej budú prenasledovať ľudí a zatvárať ich na desať či dvadsať rokov za banálne zločiny, ako je krádež čokolády či hamburgeru. Len aby zastrašili verejnosť.
3. Ďalej budú likvidovať ekonomiku, ničiť obchody a reštaurácie, oberať ľudí o prácu. Len aby nás dostali do otrockého postavenia.
4. A keď sa potom otec rodiny ozve, že urobí čokoľvek, aby zachránil svoju rodinu, tak mu zavolá Matovičov zmagorený poslanec Pročko a začne mu nadávať, že kazí Matovičovi marketing. Takto tu dnes žijeme.
5. Myslíte si, že pre vládu platia rovnaké pravidlá ako pre vás? Nie. Vy musíte poctivo sedieť v karanténe, inak vás Matovičova polícia zruinuje. Bez modrého zdrapu vás nepustia do nemocnice ani na poštu.
6. Ale keď Matovič chce po dvoch dňoch vypadnúť z karantény, vybaví si aj s Naďom výnimku. Stačí dať pokyn svojmu podriadenému Mikasovi, hlavnému hygienikovi. Aké jednoduché pre papalášov, že?
7. Zákon neporušujú, pretože si v parlamente schválili, že čokoľvek prijme Mikasov úrad, platí ako všeobecný právny predpis. Ten chlap získal diktátorské právomoci a oni cez neho kontrolujú štát.
8. Matovičova mafia sa rozliezla všade. Terorizujú Slovensko a vyhovárajú sa na Covid. Ľudí zavreli doma a zničili im život. Dostali pod kontrolu políciu a prokuratúru a teraz ich využívajú na zastrašovanie opozície.
9. Pomáhajú aj liberálne médiá, ktoré chodia na policajné záťahy. Stačí sa pozrieť, kto ich vlastní a pochopíte, prečo korporátno-fašistickej vláde asistujú.
10. Matovičov poradca je partnerom novinárky z Aktualít, ktorá dopredu vedela o zatýkaní Gašpara - čo viac dodať. Každý asi tuší, odkiaľ chodia pokyny.
11. Cieľom je zničiť opozíciu, zastrašiť ju, kriminalizovať. Matovič ukazuje prstom a kukláči s novinármi plnia väznice.
12. Ak by chcel niekto niečo namietať, tak je to sabotér a bludár. Polícia ho zavrie za šírenie hoaxov. Nazvú to extrémizmom. O chvíľku sa možno budú plniť väznice lekármi a epidemiológmi.
13. A nebodaj by ste vyzývali k protestom - zavrú vás až sčerniete. Už to tu je ako za Hitlera. Núdzový stav neprijali proti Covidu, ale proti Slovákom. Lebo sa ich boja.
14. Milí priatelia, vrie to vo mne. Celý život čítam historické knihy o totalitách, o latinskoamerických diktatúrach, o fašizme, o neslobode.
15. A môžem vás ubezpečiť, že Matovič dnes robí presne to, čo každý diktátor - do nekonečna predlžovaný núdzový stav, likvidácia zhromažďovania, kriminalizácia opozície...
16. Fašizmus, obyčajný fašizmus. A človek nemusí byť profesor histórie, aby pochopil, že fašizmus neporazíme len tak ľahko.
17. Toto bude tvrdý a dlhý boj. Toto nie je zápas o to, či je lepšie OĽaNo alebo Smer. Toto je zápas o holú existenciu. O prežitie národa. O záchranu Slovenska.
18. Matovič je zlo. Číre zlo. A je len otázkou času, kedy dostane, čo si zaslúži.
19. Dnes som na neho podal 6 trestných oznámení, ktoré ukážu, či už má políciu plne pod kontrolou alebo ešte existujú ostrovy slobody... Toto je každopádne iba začiatok.
20. Totalita je späť. Už si to konečne povedzme na rovinu. Vy ste obete totalitného režimu, ste disidenti, ste bojovníci proti fašizmu. A tak na vás raz dejiny budú hľadieť.
Zvíťazíme!
ľubica
prvá lastovička ,ale aj tak si myslím že protestami nič nezmôžeme a už vôbec nie nasilu... matelko sa všetkým vysmeje do ksichtu a Nagy už len čaká na vhodnú chvíľu aby použil silu,uvedomte si že sú to šialenci a sociopati.Treba aktivovať článok 32 SK ústavy...začať napríklad občianskou neposlušnosťou..nenosiť rúška,nechodiť na nezmyselné testovania,pootvárať všetky obchody...ale to by sa Slovač …More
prvá lastovička ,ale aj tak si myslím že protestami nič nezmôžeme a už vôbec nie nasilu... matelko sa všetkým vysmeje do ksichtu a Nagy už len čaká na vhodnú chvíľu aby použil silu,uvedomte si že sú to šialenci a sociopati.Treba aktivovať článok 32 SK ústavy...začať napríklad občianskou neposlušnosťou..nenosiť rúška,nechodiť na nezmyselné testovania,pootvárať všetky obchody...ale to by sa Slovač musela zomknúť a byť jednotná.S pár tisíckami si matelko hravo poradí ale s milionmi nehne a celý ten paškvil sa rozsype.
..........................................
Drvivá väčšina ľudí ešte nepochopila, že vo svete neexistuje žiaden problém s novým koronavírusom.
Ide o vírus, ktorý nie je pre drvivú väčšinu populácie nebezpečný.
V tomto ohľade sa nič nezmenilo, stále tu máme štandardné pravidelné chrípkové sezóny, ktoré majú svoje špecifiká ako každý rok.
Problém je v tom, že k tejto skutočnosti sa začalo zámerne pristupovať neadekvátnym spôsobom.
Problém je v tom, že sa zámerne neadekvátne rieši.
Problém je v tom, že je zámerne (aj kvôli strachu z postihu) dez-interpretovaná mas-mééédea-mi, zapredanými "odborníkmi", politikmi, politrukmi a pod.
Treba sa masívne pýtať, že prečo, odkiaľ sa ten vírus nabral a pod.
Ďalej treba masívne ignorovať všetky nezmyselné nariadenia - v prvom rade je bytostne nevyhnutné nenechať sa testovať vládou a okamžite masívne odmietnuť nosenie rúšok na otvorenom priestranstve, aj za cenu pokút (treba ukázať odvahu a ochotu bojovať za slobodu).
Toto je úplný základ a priorita, bez ktorej sa ďalej nepohneme.
Samozrejme, rozumné opatrenia je dobré dodržiavať ako vždy v čase chrípkovej sezóny - napr. ak je to možné, tak sa zbytočne (dlho) nezdržiavať v uzavretých priestoroch, kde sa koncentruje veľa neznámych ľudí pohromade; nechodiť chorý medzi ľudí, dodržiavať osobnú hygienu a pod.
Opakujem, vo svete neexistuje žiaden problém s novým koronavírusom.
Ide o vírus, ktorý nie je pre drvivú väčšinu populácie nebezpečný.
Polovica z tých ľudí, ktorí sú hospitalizovaní v nemocniciach na infekčných oddeleniach, nemajú žiadne klinické príznaky choroby COVID-19, ide len o PCR pozitívnych jedincov, ktorí v skutočnosti nie sú vôbec chorí ani infekční, ale len zbytočne zaberajú lôžka v nemocniciach (je to jeden zo spôsobov, ako zámerne strašiť ľudí).
V ČR sa už o tom verejne informuje:
lidovky.cz/….A201001_170115_ln_domov_liluj
novinky.cz/…ezpriznakovi-pacienti-40339693
Dokonca aj v SR to už Naď nepriamo naznačil:

hlavnespravy.sk/…denie-v-novej-polianke/2339242
--------
Mazurek nazval Seligu malym Hitlerom Politicky nekorektne - Kulturblog 7.11.2020

( z komentárov HS)