Clicks44
lt.news

Pranciškus: Tie, kas laikosi itin „ekstremalaus anti-homoseksualumo“ arba „anti-aborto“ religinio požiūrio, neturi žmogiškos širdies

Popiežius Pranciškus susitiko su britų komiku Stephenu Amos (51-erių metų amžiaus), kuris save jam tučtuojau pristatė prieštaringu ir „nereligingu gėjumi, nesijaučiančiu priimtu ar pripažintu“, praneša portalas Mirror.co.uk (balandžio 18).

Amos atvyko kartu su žiniasklaidos BBC filmavimo komanda, nes vizitas buvo skirtas būti pro-gėjų televizijos rengiamo šou dalimi apie „garnesybes“, kurios susitinka ir bendrauja su Pranciškumi.

Pranciškus, apimtas prieštaringos gėjų propagandos, garsiajam komikui teigė, jog „būdvardžiui (gėjus) teikiama daugiau reikšmės ar svarbos nei daiktavardžiui (vyras), o tai nėra gerai“.

Popiežius pompastiškai tęsė savo kalbą: „Yra tokių žmonių, kurie verčiau rinktųsi atmesti žmones dėl šio būdvardžio, tokie žmonės neturi žmogiškos širdies. Nesvarbu, kas esi ar kaip gyveni savo gyvenimą - tu neprarandi savo orumo“.

Pranciškus nuolat atlieka lygiai tokią pačią praktiką - vartoja tokius „būdvardžius“ kaip „pedofiliškas“, kad šitaip „atrinktų ir suskirstytų“ žmones į tokia grupes, kurioms atvirai nejaučią nė trupučio gailesčio.

Žinių portalas Mirror.co.uk pabrėžia, jog toks Pranciškaus atsakymas yra tiesioginis atitrūkimas nuo katalikų tikėjimo tiesų.

Amos pripažino, jog jis neturėjo jokios intencijos priimti ar sutikti su kitų nuomone nei kaip tai daro su savąja: „Jeigu tai būtų (teisingas) atsakymas, kurio aš tikėjausi, būčiau išėjęs“.

Vis dėlto, dabar Amos tiki, jog melas, kurį jam pasakė Pranciškus, turės „liūdnų pasekmių visame pasaulyje“. Amos paaiškino savo nuomonę, „Jis sako, jog tie, kas laikosi itin „ekstremalaus anti-homoseksualumo“ arba „anti-aborto“ religinio požiūrio, neturi žmogiškos širdies, o tai labai rimtas (pareiškimas)“.

#newsUqfwjqlldu