Clicks1.4K
Coburg
8
Viganó - kľúče sv. Petra su využívané na ohavnosti.
Coburg
Tiež si myslím, že s tým hodnotením lebky a hada pod krížom si treba počkať a nechať si to vysvetliť od kompetentných. Veď aj Panna Mária šliape na hada a nezaiteresovanému by sa mohlo zdať, že si ho tam pod nohami chová, alebo že má niečo s okultizmom.
apredsasatoci
Kompetentní majú už iného Pána!
Jan Kandráč
Zdravím Lubica,, ked som raz prišiel na farský úrad tak som tam 1 krát v živote našiel Krista a pod ním lebku a pýtal som sa službokonajúceho tam knaza že čo to má znamenať lebo 1 krát v živote som niečo také videl a on mi povedal že preto je tá lebka pod nohami Krista lebo Ježiš porazil smrť, takže tak, už neviem či tam bol aj had ale možno sa to zle vysvetluje s tými rituálmi a tak dalej.
samotarka Boby
Aj v BA u Milosrdných bratov je ľudská lebka, nie síce pod krížom,ale pôsobí to na mňa rušivo
Metod
Sú to biblické časy! Ale posledné slovo bude mať nebeský Otec!
ľubica
samotarka Boby
Každú nedeľu mám dilemu, či ísť alebo neísť na sv. Omšu. Nerada by som skončila v pekle pre to, že som od falošného kňaza brala prijímanie
Marieta Ria
samotarka Boby už som to tu písala, kňaz zostáva kňazom vždy, ním vysluhované sviatosti sú platné, aj keby on bol v hriechu. Povinnosť sv. omše platí a preto je nesmieme vynechávať... Pohľadať, ak tá možnosť je, iný kostol, iného kňaza, ktorý nie je takým otrokom Covid opatrení, ale na sv. omšu ísť musíme - platí pre nás (nielen) 3. Božie prikázanie!