CÓRKA MARYI
241

Spotkanie globalne Krucjaty Modlitwy – sobota, 24.07.2021, godz. 13:30 polskiego czasu

Każdy jest zaproszony do wzięcia udziału w globalnym spotkaniu Krucjaty Modlitwy w sobotę, 24.07.2021 o godz. 13:30 polskiego czasu. Tematem na nadchodzące globalne spotkanie Krucjaty Modlitwy jest: Pomóż JEZUSOWI zbawiać dusze w sierpniu, Miesiącu Zbawienia Dusz.

Link do rejestracji: zoom.us/webinar/register/WN_7OVsdXe1Ty6IVqY2NrFJ3g

Miesiąc sierpień, „Miesiąc Zbawienia Dusz”, jest bardzo ważny, dzieci. Proszę, wytrwajcie w swoim oddaniu w tym miesiącu, ponieważ dusze, które uratujecie, będą liczne. Wasz Jezus

Na poprzednim globalnym spotkaniu Krucjaty Modlitwy Pan Jezus przypomniał nam, że tylko Miłość Boża pokonuje niegodziwość na tym świecie spowodowaną wpływem szatana. Dzięki naszym modlitwom, ofiarom i dzieleniem się Jego Świętym Słowem, zrodzonym z Miłości do Boga i do naszych zagubionych braci i sióstr, możemy pomóc nawracać grzeszników i ratować dusze. Podczas tego globalnego spotkania Krucjaty Modlitwy będziemy słuchać Jezusa i naszej Matki Zbawienia, gdy opowiadają nam o znaczeniu sierpnia w Misji Zbawienia oraz o tym, jak nasze modlitwy i ofiary mogą pomóc ratować dusze podczas miesiąca Zbawienia Dusz.

To globalne spotkanie Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Jednak będą tłumaczenia online prowadzonych modlitw w następujących językach: niemieckim, francuskim, chińskim, portugalskim, ukraińskim (rosyjskim), koreańskim, hiszpańskim, polskim, słowacko-czeskim, indonezyjskim, rumuńskim i duńskim. Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia grzeszników i zbawienia dusz.

Będziemy nadal modlić się o wstawiennictwo Nieba, aby uwolnić świat od pandemii Covid19 i powstrzymać złe plany kontrolowania świata. Zjednoczmy nasze serca w jedno z Jezusem w globalnej rodzinie ludzkości, razem z naszą Matką Zbawienia i módlmy się o łaskę wytrwałości, abyśmy mogli ofiarować tak bardzo potrzebne modlitwy i ofiary dla zbawienia dusz.

Jezu, ufam Tobie!

Spotkania odbywają się w programie Zoom.
Jak się zarejestrować i połączyć ze spotkaniem w programie Zoom?


Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy „Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego
Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).

Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.

__________________
za: jezusdoludzkosci.pl/…litwy-sobota-24-07-2021-godz-1330-polskiego-czasu/