DODATOK ku Zombie Apokalypse

od Božej dcéry. 29. februára 2020.

Otec sa so mnou nedávno rozprával o viacerých veciach, potom som si čítala tento príspevok o Zombie Apokalypse a On ma usmernil, nech napíšem nasledujúce a pripojím slovo od Neho.

V mojej vízii "Prichádzajúce Zničenie Spojených Štátov Amerických" som videla aktívny kanibalizmus, ktorý sa stával bežným medzi ľuďmi, keď nastane veľký hladomor. (viď proroctvo dané mi o hladomore "Hladomor hladomor hladomor"). Už veľmi skoro začnete vidieť o tomto dôkaz, vládcovia tohto sveta manipulujú, ktoré oblasti zažijú ako prvé nedostatok. Sú si dobre vedomí toho, ako sa veci idú vyskytnúť.

Osobne poznám veľký reťazec s rýchlym občerstvením, kde po obetovaní ľudí satanovi, pridávajú rozomleté telo do mäsa! Nepýtajte sa ma na meno, nepôjdem do väzenia či niečo horšie za rozprávanie o tejto pravde, ale uisťujem vás, že je to problém v mnohých predajniach, ktoré predávajú "mäso". Rozpráva sa o tom už desaťročia a dokonca to pripustila istá osoba na vysokej úrovni vo vnútri toho reťazca! Používajte vaše rozlišovanie! Boh bude rozprávať k tým, čo NASLÚCHAJÚ! Modlite sa nad všetkým vašim jedlom. Prečo si myslíte, že toto robievame? (že sa modlievame pred jedlom) Musíme byť vďační nášmu OTCOVI v Nebi za všetko, čo je nám dávané, nadôvažok, musíme dôverovať, že je to také, aké to On zamýšľal pre výživu nášho tela.

Tiež som posielala komentáre k mojim proroctvám a proroctvám ďalších ľudí o skutočnosti, že potravinárske spoločnosti vkladajú tkanivá z potratených plodov do nášho jedla a že FDA bola požiadaná, aby to spravila súčasťou značenia tovaru, ale oni odmietajú, pretože plodové tkanivo je príchuť, takže nie je regulované nimi, takto to chodí už desaťročia!!!

Jedno z najväčších začlenení tkanív potratených plodov je vo VAKCÍNACH! Všetky majú prísady od Senomyxu (PLODOVÉ TKANIVO Z POTRATENÝCH DETÍ). cogforlife.org/wp-content/uploads/fetalproductsall.pdf

Pepsi nápoje (oni vlastnia mnoho potravinárskych spoločností, v súčasnosti približne 80), Campbell's (výrobca polievok), KRAFT a NESTLE zrušili kontrakty po dlhoročných protestoch ľudí (ale chcete im veriť? Nevravím vám nie, ale kto vie, čoho sú schopní, keby to chceli robiť?)...

Tkanivo potrateného plodu je obsiahnuté aj v liekoch na predpis, krémoch proti starnutiu a mnohých vakcínach. Pozrite si túto informáciu v tom pdfku.

Aj pri bežnom pohľade to vidia tí, čo s očami vidia. Umenie napodňuje život. Je to v našich filmoch, našich knihách, našej hudbe, stalo sa to významnou súčasťou našej kultúry! Pán ma usmernil, aby som si išla preskúmať hudobnú skupinu z mojej éry. Fine Young Cannibals: keď som si prezrela ich piesne (ledva si na nich spomínam, ale pamätám si ich piesne), uvidela som album, z ktorého som si kedysi spievala pesničky "Fine Young Cannibals - Suroví a upečení", doslova mi prišlo nevoľno na môj žalúdok. Jedna z titulných piesní She Drives Me Crazy je o posadnutí s nejakou ženou.

Fine Young Cannibals - She Drives Me Crazy Lyrics | AZLyrics.com Toto jemne odráža pravdu, že kanibalizmus spôsobuje Kuru. Nemoc, ktorá spôsobuje značné poškodenie mozgu a degeneráciu nervov medzi tými, ktorí praktizujú kanibalizmus. Takže tieto texty sú vlastne odrazom pravdy. Táto nemoc bola identifikovaná vedcami, keď študovali ľudí v oblasti Novej Guinei, ktorí zvyknú jesť mŕtvoly krátko po úmrtí. Kuru: Causes, Symptoms and Diagnosis

Toto je odkaz z dnešného dňa od Otca:

Moje deti, tie ktoré počúvate, varoval som vás pred týmto obdobím a teraz je to nad vami. Nájdite si čas, ktorý budete tráviť so mnou a pýtajte sa ma, či existuje niečo, čo bolo zanechané neurobené alebo čo je potrebné urobiť. Nepýtajte sa vášho šéfa, vášho suseda alebo vašej svokry. Nehľaďte k vášmu pastorovi, vášmu spolupracovníkovi či dokonca k vášmu bratrancovi či sesternici. Máte hľadať mňa! Musíte mať ten vzťah. Nepoznáte načasovanie alebo situáciu ostatných, o ktorých veríte, že budú vedľa vás, keď vznikne reálny chaos, pretože ja mám rôzne plány pre rôznych ľudí. Môj vzťah s vami je prednejší než akýkoľvek iný vzťah, ak nie je, potom Ja nie som váš Boh. KAJAJTE SA! Spravte ma Pánom vášho života namiesto tej osoby, ku ktorej ste chodili pýtať sa. Lebo ja poznám plány, ktoré mám pre vás! Keď raz spoznáte tie plány, budete mať môj pokoj.

Pritom ako sa dni odvíjajú, tí, v ktorých ste možno dôverovali alebo ste si mysleli, že sú mojím dieťaťom, ďalšou ovečkou, možno odhalia svoje pravé srdce i oddanosť. Bude to šokujúce. Ich pravá povaha bude odhalená, sú v skutočnosti vlkom. Nestrácajte srdce vo vašom veľkom sklamaní. Namiesto toho mi ďakujte a buďte vďační za to, že poznáte pravdu o nich. Pamätajte si, prisľúbil som, že Pravda VÁS Oslobodzuje! Buďte veľmi obozretní vo vašom rozhovore i vo vašom správaní, ktoré oni vidia. Ak by vás zviedli, potom by mohli byť ochotní podviesť vás nejakým spôsobom. Byť varovaní je požehnanie, neuvažujte inak.

Neodmietajte toto posolstvo len preto, že ste už počuli podobné varovania. Počúvali ste už podobné varovania, pretože väčšina z vás si neberie tento odkaz do srdca. Je taký závažný a pritom mnohí ľudia si neuvedomujú, že toto je závažná vec v ich životoch. Oni dôverujú mnohému. "Oni" znamená VY, ste mnohorako naivní, napriek tomuto informačnému veku. Jedného dňa všetky zdroje, v ktoré dôverujete, už viac nebudú! Budete sa musieť spoľahnúť na mňa jediného! Nie ste prichystaní a budete trpieť spôsobmi, ktoré ani nevnímate, že existujú! Niektorí nevedomky stratíte vaše životy. Toto vravím so zármutkom. Vravím to aj preto, lebo som povolal túto prorokyňu, aby toto porozprávala, lebo jej tak veľmi záleží, rmúti sa pre tých, ktorí počuli ale nepočúvli. Chcem aby si ona uvedomila, že nebude braná na zodpovednosť za tých, ktorí obídu (budú ignorovať) tento bolestivý odkaz. Ona dnes rozumie zrade, ako jej rozumejú máloktorí. Kvôli tomuto vyplakala mnoho sĺz a doslova cítila pravú bolesť srdca. Bude pre vás lepšie smútiť teraz, ako si niesť následky, pretože ste si vybrali popretie. Ó, dieťa, prosím príď ku mne. Odpoviem ti! Milujem ťa. Nedokážeš pochopiť hĺbku mojej lásky k tebe. Tá hĺbka je taká veľká, že som zvolil nechať môjho čistého a Svätého syna zomrieť za vás!

On sa zakrátko vráti. Zamerajte sa na mňa a zostaňte prichystaní podať odpočet strateným, aby aj oni mohli vedieť, že môžu mať slobodu v obeti môjho Syna za nich. Tá vzácna krv bola vyliata za ich skazenosť (i za vašu), musia sa kajať skôr, ako bude na to už príliš neskoro. Pripomínajte ostatným, že môžu volať ku mne!


Príslovia 3:5-6, Ján 10:26-28, Matúš 13:15-17, Ján 8:32, Jeremiáš 33:3

~ Služobnica Najvyššieho ~ Skutky 2:18

YOU KNOW CANNIBALS! - Handmaid of the Most High - 444 Prophecy News
Public domain