08:12
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
PS: Dám to ako komentár keby to zmizlo zo stránky.

Je to tu znova: Opičie kiahne sú ďalší strašiak vypustený do sveta na pretláčanie vakcín.

(Ethan Huff, Natural News) Och, nie! Ďalšia strašidelne znejúca choroba nazývaná „opičie kiahne“ sa údajne šíri svetom.

V preklade do bežnej reči to znamená, že svetové mocnosti sa chystajú rozpútať ďalšie kolo plandemickej tyranie, ktorá určite bude …More
PS: Dám to ako komentár keby to zmizlo zo stránky.

Je to tu znova: Opičie kiahne sú ďalší strašiak vypustený do sveta na pretláčanie vakcín.

(Ethan Huff, Natural News) Och, nie! Ďalšia strašidelne znejúca choroba nazývaná „opičie kiahne“ sa údajne šíri svetom.

V preklade do bežnej reči to znamená, že svetové mocnosti sa chystajú rozpútať ďalšie kolo plandemickej tyranie, ktorá určite bude zahŕňať ďalšiu magickú novú „vakcínu“ dodanú rýchlosťou blesku.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), o ktorej vieme, že sa aktívne podieľa na výskume biologických zbraní, iniciovala vo Veľkej Británii mimoriadne stretnutie, aby prediskutovala údajnú hrozbu opičích kiahní.

Organizácia Spojených národov očakáva, že „prípady“ ochorenia sa „zdvojnásobia“ z deviatich na 18, čo si vyžaduje intervenciu.

Vlády začali zbesilo nakupovať vakcíny

Úrady už hromadia ďalšie vakcíny proti kiahňam určené na liečbu ľudí, ktorí mohli byť vystavení opičím kiahňam.

Vláda Veľkej Británie má vo svojich existujúcich národných zásobách asi 5 000 vakcín a objednala ďalších 20 000. Vláda USA objednala dokonca až 13 miliónov vakcín.

Podľa „odborníkov“ sú homosexuálni a bisexuálni muži medzi šíriteľmi opičích kiahní číslo jedna, takže možno práve pre nich bude sprístupnený „liek“, ktorý pomôže zastaviť šírenie.

„Jedným z možných opatrení, ktoré je potrebné zvážiť, bude, či by sa pri kontakte s nakazenými ľuďmi malo použiť očkovanie vakcínou proti kiahňam vyrobenej spoločnosťou Bavarian Nordic, známou ako Jynneos v USA a Imvanex vo Veľkej Británii,“ uvádza Telegraph.

(Poznámka redakcie: U kiahní je možné očkovanie nielen pred, ale aj po kontakte s nakazenou osobou, nakoľko majú pomerne dlhú, niekedy až 21 dňovú inkubačnú dobu.)

„Vakcína na ochranu proti pravým kiahňam je schválená len vo Veľkej Británii – napriek tomu, že vírus bol eliminovaný od roku 1980 – ale môže sa použiť „mimo licencie“ aj na ochranu proti opičím kiahňam.“

Sú opičie kiahne choroba gayov?

Ivermektín a hydroxychlorochín (HCQ) boli úplne zakázané na použitie proti koronavírusu SARS-CoV-2, pretože by to bolo „mimo licencie“. U opičích kiahní sa však použitie vakcín „mimo licencie“ zdá byť úplne v poriadku.

„Odborníci“ tvrdia, že očkovanie proti kiahňam obsahuje jediný nereplikujúci sa vírus na svete proti pravým alebo opičím kiahňam, čo znižuje riziko ochorenia u človeka o približne 85 percent.

„Ak je osoba zaočkovaná do štyroch dní od infekcie, vakcína môže zmeniť priebeh ochorenia a zlepšiť jeho prognózu,“ tvrdí Telegraph.

„Rastú obavy z epidémie, ktorá aktuálne predstavuje najmenej deväť prípadov vo Veľkej Británie a ďalšie desiatky prípadov v iných krajinách.

Po celom svete boli nasadené zdravotnícke tímy, aby identifikovali a kontaktovali postihnutých ľudí, pričom gayov a bisexuálnych mužov vyzvali, aby venovali osobitnú pozornosť akýmkoľvek novým vyrážkam alebo léziám na svojom tele, najmä na genitáliách.“


Z deviatich prípadov opičích kiahní, ktoré boli doteraz identifikované vo Veľkej Británii, sa šesť z nich vyskytlo u mužov, ktorí mali sex s inými mužmi. To naznačuje, že opičie kiahne môžu byť chorobou homosexuálov (podobnosť s HIV/AIDS čiste náhodná).

„Vyzývame mužov, ktorí sú homosexuáli a bisexuáli, aby si všímali akékoľvek nezvyčajné vyrážky alebo lézie a aby v prípade obáv bezodkladne kontaktovali kliniku pre sexuálne prenosné ochorenia,“ oznámila Dr. Susan Hopkinsová, hlavná poradkyňa britského úradu verejného zdravotníctva (UKHSA).

Profesor Kevin Fenton, tiež z UKHSA, dodal, že chce, aby si každý bol vedomý „príznakov a symptómov, ktoré zahŕňajú vyrážky okolo úst, ako aj okolo genitálnej oblasti.

Zaver

Nové prípady opičích kiahní sa údajne, presne podľa plánu, objavujú tiež vo Francúzsku, Taliansku, Švédsku a Austrálii, ako aj v Spojených štátoch, Španielsku, Portugalsku a Kanade.

Vzhľadom na spôsob, akým médiá hovoria o opičích kiahňach, nebolo by prekvapením, keby sa z nich stal nový „covid“ – plný príkazov na nosenie rúšok, sociálny dištanc (odstupy) a nakoniec zavedenie povinného očkovania.

Teraz by sa však už nemuselo čakať rok na vyvinutie nových vakcín, nakoľko už existujú schválené vakcíny proti príbuzným pravým kiahňam.

Ďalšie súvisiace spravodajstvo o tejto najnovšej infekčnej chorobe pod falošnou vlajkou môžete nájsť na stránke FalseFlag.news.

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Peter(skala)
Velmi dobre to vystihol, zhrnul a podal ... presne toto nas čaka ako pri covide.
Mester Foster
Sloboda slova je top prioritou na slovensko-českom "Reddite" cekni.to !
Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu a bežíme na open source.
Check it out! :> čekni.to: homepage tvojho internetu
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Dnes začíná summit Schwabova Světového ekonomického fóra (WEF) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy (necenzurovanapravda.cz)

Dnes začíná summit Schwabova Světového ekonomického fóra (WEF)

Jaký je program summitu a kdo na něm bude hovořit? I to se mimo jiné dozvíte v následujícím článku. Tento globalistický summit, na nějž se účastníci z celého světa sjedou do Davosu již dnes, začne …More
Dnes začíná summit Schwabova Světového ekonomického fóra (WEF) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy (necenzurovanapravda.cz)

Dnes začíná summit Schwabova Světového ekonomického fóra (WEF)

Jaký je program summitu a kdo na něm bude hovořit? I to se mimo jiné dozvíte v následujícím článku. Tento globalistický summit, na nějž se účastníci z celého světa sjedou do Davosu již dnes, začne oficiálně zítra. Právě zde dostávají politici patřičné instrukce a právě zde se „peče“ budoucí světová politika. Ne u nás doma. Nemá cenu sledovat domácí politiku, neboť dlouhé roky provádí loutky ve vládách to, co po nich žádají jejich páníčci.

Celkem asi 2 500 lidí se má dostavit do městečka ve švýcarských Alpách. Podívala jsem se na program a lze jen zkonstatovat, že k hlavním tématům patří nejen budoucí pandemie, ale také očkování, Ukrajina, údajné globální oteplování a boj proti němu a hospodářská krize, která byla záměrně vyvolána právě těmi, kdo sami summit organizují. Jen v prvních dvou dnech jsou na řadě různé strašidelné programové body, jak sami uvidíte níže.

Pokud se jedná o známá jména, která budou mít na summitu proslov, tak mezi nimi nechybí nejen Klaus Schwab, ale ani jména jako Bill Gates, Henry Kissinger, John Kerry, Ursula von der Leyen či šéf NATO Stoltenberg. Z vrcholných evropských politiků bude mít svůj vlastní diskuzní panel rakouský kancléř Nehammer, tvůrce nejtvrdšího režimu covidismu v Evropě nebo řecký premiér Kyriakos Mitsotakis, který je proslulý tímtéž. Svůj vlastní panel má k dispozici i Zelenský nebo Kličko, což se ovšem dalo očekávat. Celý summit pak zakončí německý kancléř Scholz.

Zelenský se v diskuzích objevuje několikrát. Dalším známým účastníkem summitu je šéf Pfizeru Albert Bourla. Z evropských politiků se také zúčastní nizozemský premiér Rutte (mimo něj bude účastna z Nizozemska i část královské rodiny), španělský premiér Sanchez či šéfka EP Malťanka Metsola. Hovořit by měl například i belgický, bulharský nebo norský premiér a mnoho dalších.

Účastni budou i šéfové či vysoce postavení členové různých dalších podvratných organizací jako Atlantická rada, Trilaterální komise nebo Římský klub. Zdaleka nejvíce budou zastoupeni řečníci z USA a Velké Británie. Zajímavé je, že jsem v seznamu řečníků nenašla jediné české jméno, což ovšem neznamená, že tam od nás nikdo nebude. Z naší vlády si tam někdo dozajista přijede alespoň pro instrukce. Ostatně, většina z 2500 účastníků ani hovořit veřejně nebude. Naposledy se za ČR zúčastnili davoského fóra v roce 2019 Babiš s Havlíčkem.

Slovenské čtenáře bude jistě zajímat, že svůj proslov má na davoském fóru i jejich premiér Eduard Heger, který má hovořit 25.5. v době mezi 10.00-11.00 na téma „Evropská jednota v neuspořádaném světě“. Ten však není jediným zástupcem Slovenska, který má svůj proslov.

Dalším účastníkem globalistického summitu je i Miroslav Lajčák, který bude hovořit ve stejný den mezi 13.00-14.00 v panelu nazvaném: Lepší podnikání – pohled z dlouhodobého hlediska. Má hovořit na téma: Bělehrad-Priština a nezastupuje zde Slovensko, ale EU.

A jaká témata konkrétně se budou na WEF probírat? Asi nejlepší bude, když zveřejním některé názvy jednotlivých diskuzních témat, ta na představu o tom, co se bude v Davosu kout za pikle, zcela postačí.

Ekonomické zbraně: Použití a účinnost sankcí
Zdravotnické systémy připravené na budoucnost
Budoucnost globalizace
Zvláštní projev Zelenského
Diskuze s bratry Kličkovými
Uvolnění trhů s uhlíkem
Globální akční partnerství pro plasty
Rusko: Co dál?
Jakou roli hrají technologie v odstraňování CO2?
Zvláštní projev Chalífa Al Thaniho, emíra Kataru
Studená válka 2,0
Potraviny pro udržitelnou budoucnost
Nová éra digitální měny
Držet se kurzu v opatřeních v oblasti klimatu
Rasové rozdíly a zacházení s uprchlíky
Vyrůstat v pandemii
Reakce na nové migrační toky v Evropě
Transformace klimatu v rozvíjejících se ekonomikách
Vedení v éře valících se krizí
Cesta k rasové rovnosti
Posílení světové kapacity pro řešení krizí
Nová bezpečnostní architektura na Blízkém východě
Energetická bezpečnost a Zelená dohoda pro Evropu
Globální hnutí za urychlení cílů udržitelného rozvoje (Agenda 2030)
Podpora odolnosti LGBTQI pomocí vlastního kapitálu
Možnost jaderné hrozby?
Příprava na příští pandemii
Směrem ke globální smlouvě o znečišťování planety
Uhlíková stopa a kryptoměny
Úloha USA v měnícím se světě
Pfizer a partneři oznamují dohodu pro zdravější svět
Saúdská Arábie – výhled
Potravinové systémy v krizi: Akční plán
Investice do přizpůsobení se klimatické změně
Výhled rozmanitosti, rovnosti a inkluze
Cesta k dekarbonizaci letectví
Vytváření sdílené budoucnosti
Zdraví v centru pozornosti opatření v boji proti klimatu

Témat je mnohem víc, neboť denně pojede program od rána až do večera (vyjma posledního dne, kdy je zakončení v poledne). Summitu se samozřejmě nezúčastní ani jeden jediný představitel Ruska, jinak jsou zastoupeny snad všechny země světa. Většina je zastoupena i v diskuzích. Podstatné je, že z výše uvedeného je celkem jasné, že se pojede v nastoleném kurzu, směrem k plnění cílů Velkého resetu, jehož osnovou je Agenda 2030.

Summit samozřejmě budu – pokud to půjde – sledovat a o případných zajímavostech z jeho průběhu vás poinformuji.

Nezapomeňte však, že účastníci summitu si nejedou jen „pokecat,“ ale jedou si především pro instrukce. Tak jako si byli pro instrukce i v lednu 2019, kdy se zřejmě probírala tehdy již plánovaná „plandemie“. A tyto instrukce se jistě nepodávají na veřejně dostupných diskuzních fórech, ale v zákulisí přísně střeženého summitu, kam nikdo z nás nevidí…
Maria Maria
Tipuji to na vedlejší (rozuměj kýžený) účinek mRNA...
Marieta Ria
Stačí si prečítať oficiálny príbalový leták napr. Astry a nie je to až také nereálne... (priznávajú dokonca aj modifikované embryonálne bunky)!
Čo COVID-19 Vaccine AstraZeneca obsahuje Jedna dávka (0,5 ml) obsahuje: šimpanzí adenovírus kódujúci „spike“ glykoproteín ChAdOx1-S * vírusu SARS-CoV-2, nie menej ako 2,5 × 108 infekčných jednotiek *Produkovaný v geneticky modifikovaných ľudských embry…More
Stačí si prečítať oficiálny príbalový leták napr. Astry a nie je to až také nereálne... (priznávajú dokonca aj modifikované embryonálne bunky)!
Čo COVID-19 Vaccine AstraZeneca obsahuje Jedna dávka (0,5 ml) obsahuje: šimpanzí adenovírus kódujúci „spike“ glykoproteín ChAdOx1-S * vírusu SARS-CoV-2, nie menej ako 2,5 × 108 infekčných jednotiek *Produkovaný v geneticky modifikovaných ľudských embryonálnych obličkových bunkách 293 (human embryonic kidney 293 cells, HEK 293) a technológiou rekombinantnej DNA. Tento liek obsahuje geneticky modifikované organizmy (GMO). Ďalšie zložky sú L-histidín, monohydrát L-histidínium-chloridu, hexahydrát chloridu horečnatého, polysorbát 80 (E 433), sacharóza, edetan disodný (dihydrát), voda na injekcie (pozri časť 2 „COVID19 Vaccine AstraZeneca obsahuje sodík a alkohol”).
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Znova si treba všimnúť aj farby modra a žlta.