Coburg
343

HISTORICKÁ DRÁMA "ELIZABETH" (video v linku)

24. JÚNA 2022, 11:27

JÚLIA KISELEVA

Medzi rozumom a pocitom: sledovanie novej série "Elizabeth"

Viacdielny film „Elizabeth“ dáva užívateľom platformy „Looking“ možnosť preniesť sa späť do éry palácových tajomstiev, intríg a vášní. Už 25. júna budú k dispozícii nové epizódy.

25. júna sa na našej platforme objavia nové epizódy dlho očakávanej „Alžbety“ – viacdielneho historického filmu o mladosti milovanej dcéry Petra Veľkého a jej ceste na ruský trón.

Používatelia, ktorí už videli prvé epizódy seriálu, nešetria recenziami:

"Skvelý seriál, nad očakávania!"

"Môžete ho odporučiť každému. Fanúšikovia historických seriálov si určite užijú nevýslovné potešenie. Ale ako ľúbostná melodráma je tento projekt veľmi dobrý a fanúšikovia trilerov a detektívok si prídu na svoje."


Viacdielny film odhaľuje tajomstvá jednej z najjasnejších ruských cárovien a ukazuje, aký bol život Alžbety pred nástupom na trón. Víťazstvá a neúspechy, láska a zrada - históriu formovania milovanej dcéry Petra Veľkého možno vidieť vo všetkých farbách.

"V mnohých ohľadoch nechce moc, nechce úspech. Chce byť šťastná a to je pre ňu priorita. A to je dôležitejšie ako túžba po moci. Toto je jej naivita, čestnosť, duchovná slušnosť." , no počas celého príbehu sa mení na bojovníčku,“ hovorí Julia Khlynina , predstaviteľka Júlie.

Mladú, naivnú princeznú, ktorá zbožňovala luxusné plesy a neprejavovala záujem o moc, a jej otca -mocného vládcu - delia ostré zvraty osudu. Po smrti Petra Veľkého upadá šestnásťročná Alžbeta do víru palácových intríg a o trón s ňou bojuje aj jej vlastná matka Katarína Veľká.

"Buď boj, alebo nie je jasné, čo sa deje. Od úplného zlomu a nepochopenia a všeobecne neochoty komunikovať až po takú vnútornú potrebu uznania," vysvetľuje herečka Agrippina Šteklová .

Rodinné tajomstvá, politické hry a večný boj rozumu a citov – počas celého filmu si „Alžbeta“ vyberá, koho záujmy sú dôležitejšie: jej alebo štátu.

"Všetko, čo moja postava - Alexander - robí, dobré, či kontroverzné veci, všetko pre lásku princeznej Elizabeth. Snaží sa sedieť na dvoch stoličkách, hrať dve hry podľa rovnakých pravidiel, no nie vždy to vyjde," hovorí herec. Kirill Kuznecov .

Okrem osobnej histórie Alžbety film ukazuje ruskú históriu a názorne ukazuje, aké zmeny krajina potrebovala. Ponúka tiež zaujímavý pohľad na jednu z hlavných historických záhad – tajný testament Petra Veľkého.

"Chcela to dať svojim nepriateľom, dať to svojim priateľom, spáliť to... Ale nakoniec si uvedomila, že Rusko je jej telo a krv," hovorí scenárista Alexander Topuria.

"Elizabeth" poteší množstvom udalostí a rôznych žánrov: tu je rodinná dráma, detektívka nabitá akciou a vzrušujúce dobrodružstvá... Môžete sa vrátiť do čias palácových intríg, sprisahaní a veľkých vášní. zajtra na platforme "Looking" .

Между разумом и чувством: смотрим новые серии