Clicks47
uk.news

Кардинал побоюється схизми в Німеччині, яка вже сталася

5 травня кардинал Герхард Людвіг Мюллер розповів Kath.net, що відповідь на питання, чи рухається Німеччина до схизми, звучить так: "Я боюся, що так, але сподіваюся, що ні!"

Він зазначає, що "німецька церква" існує тільки "у свідомості авторитарних єпископів, які користуються своєю владою, а також в умах мирських працівників, професорів, які мріють про владу та несуть спотворену ідеологію".

Мюллер вважає небезпечним християнство, яке відмовляється від Божественного провидіння, та приділяє основну увагу соціальній етиці і релігійному сентименталізму. Таке "християнство" будується на "власній непотрібності".

Мюллер вважає, що зростання важливості "реального життя", про яке так часто говорить Папа Франциск, це не більше ніж вигадана догма, створена опортуністами і тими, хто зацікавлений у знищенні церкви.

Кардинал вважає, що тільки Христос знає "реальне життя", а також визначає добро і зло. Христос ніколи не адаптувався до умов реального життя і не вимагав "зсуву парадигми".

Під час обговорення істерії навколо коронавірусу, Мюллер зазначив, що стан десяти найбагатших людей зріс на 550 млрд доларів США з моменту початку пандемії, в той час як мільйони людей втратили свою роботу.

Він додає: "Вони управляють найбільшими ЗМІ. Вони можуть самостійно інтерпретувати світові події, сприймаючи людей, як немовлят, про яких потрібно постійно піклуватися".

Зображення: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsZcllkncnpk