Informator o szczepionkach, Brandy Vaughan, znaleziona martwa

Informatorka o szczepionkach, Brandy Vaughan, została znaleziona martwa w zeszłym tygodniu, zabita w swoim domu.

Brandy Vaughan, lat 47, była początkowo pracownikiem farmaceutycznym, który sprzedawał Vioxx, lek przeciwbólowy sprzedawany przez firmę Merck. W końcu wyszło na jaw, że Vioxx podwoił ryzyko udaru mózgu i zawału serca u ludzi.

Firma Merck świadomie kontynuowała dystrybucję środków przeciwbólowych, znając ich potencjalne zagrożenia. Czasopismo medyczne Lancet szacuje, że 88 000 Amerykanów miało zawał serca po zażyciu Vioxx, a 38 000 z nich zmarło. Merck ostatecznie musiał rozstrzygnąć największy proces farmaceutyczny w historii, w wysokości 4,85 miliarda dolarów dla tysięcy ludzi.

Po zrealizowaniu metodycznej kampanii zysku nad ludźmi w przemyśle farmaceutycznym pracownik Merck odszedł. Wyjechała z kraju, udając się do Europy, mówiąc: "Zdałam sobie sprawę, że tylko dlatego, że coś jest na rynku, nie oznacza, że jest to bezpieczne. Wiele z tego, co mówi nam branża opieki zdrowotnej, po prostu nie jest prawdą. "

Aby walczyć, założyła organizację non-profit, Learn the Risk, aby ujawnić niebezpieczeństwa związane z przemysłem farmaceutycznym, w tym szczepionki i niepotrzebne zabiegi medyczne, które spowodowały choroby i śmierć u niezliczonych osób poza badaniami Merck. Zamiast tego poświęciła swoje życie, aby dać ludziom naturalne, bezpieczne, holistyczne opcje leczenia.

Brandy była na misji i wyrządzała szkody.

Learn The Risk stworzył ponad czterdzieści wydarzeń edukacyjnych i wieców w ciągu trzech lat.

Miesięczny ruch na stronie LTR wyniósł ponad 10 000.

Organizacja stworzyła ponad 42 billboardy o szacowanym zasięgu ponad 30 milionów ludzi.

Wiedziała jednak, że jest w niebezpieczeństwie po tym, jak wróciła do Stanów Zjednoczonych ze swoim 6-miesięcznym wówczas synem i zaczęła otrzymywać wiele gróźb śmierci.

Zrobiło się tak źle, że nagrała 12-minutowy film opisujący inwazje na domy i zastraszanie, które znosiła, aby wszyscy mogli być świadomi presji i niebezpieczeństwa, w którym się znajdowała.

Ale nękanie nie ustało, więc poszła na Facebooka, aby napisać publiczne oświadczenie, szczegółowo opisujące, jak jeśli została zabita, aby wiedzieć, że zostało to zrobione przez przemysł farmaceutyczny.

I tak jak przewidziała, wkrótce doszło do tragedii. 7 grudnia 2020 roku Brandy Vaughan została znaleziona martwa przez swojego 9-letniego syna Bastiena.

Każdy, kto przeciwstawił się rządowemu zyskowi, wie, jak prawdziwa jest inwigilacja, zastraszanie, więzienie i śmierć dla tych, którzy rzucają wyzwanie systemowi.

Możesz wspierać jej syna tutajgogetfunding.com/in-honor-of-brandy-vaughan-learntherisk/, i kontynuować jej dziedzictwo i pomagać innym leczyć się poprzez naturalne opcje, udostępniając ten artykuł.

Vaccine Whistleblower, Brandy Vaughan, Found Dead - Sermon 3 Recordings (s3r.news)
wacula25wp.pl
W czynieniu dobra nie ustawajmy
czesio i muchy
tak to jest jak się walczy z bandytami bez zaplecza ! dobrze chciała ale nie udało się !