Clicks1.3K
Edward7
25

Nie mogą być wierzącymi, którzy to zalecają

Widzę, jak przygotowują się do Komunii. Spojrzeli pobożnie i posłusznie, posłuszni tym, którzy pewnego dnia pokazali im, jak powinni to robić.
Czy zalecenia są duchowymi , czyli tymi, którymi kieruje się kapłan tuż przed przystąpieniem do rozdawania Komunii?
Nie.
To zalecenia, udają, że są sanitarne.
A wierni są posłuszni.
Widzę, jak wyciągają butelki z żelem wodno-alkoholowym z toreb lub kieszeni.
Widzę, jak ich ręce moczą się tym żelem.
Widzę, jak podchodzą do księdza, zacierając ręce i wszędzie mocno czuć ten zapach .
Widzę, jak podchodząc do księdza wyciągają jedną rękę opierając o drugą - otrzymane instrukcje są tak precyzyjne - i widzę, jak Ciało Chrystusa miękko wypada z dłoni kapłana, który uśmiecha się z satysfakcją, gdy widzi z jaką wiernością wypełniają swoje instrukcje, dając na ręce z cuchnącym żelem wodno-alkoholowym, który jest wciąż świeżo "polany", według zaleceń sanitarnych .

Kapłan już nie ogłasza każdemu, że daje mu Ciało Chrystusa. Powiedział to już wcześniej dla wszystkich. Zmiana, która wyjaśnia wiele rzeczy.
Otóż, Ciało Chrystusa jest dla wszystkich, gdy zbliżają się, aby je przyjąć, o ile każdy spełnia zasadniczy i niezbędny warunek, aby zostało im przekazane.
Być w stanie łaski?

Nie. Wystarczy wyciągnąć rękę, aby otrzymać ją w miejsce, na którym możesz zobaczyć, jak lśni obrzydliwym żelem wodno-alkoholowy.
Ciało Chrystusa również pozostaje, podobnie jak ręka otrzymującego Komunie do dłoni, nasycone tym żelem.

W obliczu takiego braku szacunku dla naszego Pana Jezusa Chrystusa, czy możemy być pewni, że ci, którzy zalecają tę praktykę, wierzą z autentyczną wiarą, że Nasz Pan jest naprawdę w tym, co wyznają?

Aniela Moraleda Garcia de los Huertos adelantelafe.com
Jak od jakiegoś czasu pieśń ; „Upadnij na kolana...” staje się coraz mniej aktualna , tak teraz pieśń ; „Przygotuję ci serce o Chryste” , która w uaktualnionej wersji mogłaby tak wyglądać;

"Przygotuję ci ręce o Chryste, przygotuje ci ręce me czyste
takie zdezynfekowane, pachnące i śliskie, przygotuje ci ręce nie serce ...
bo tam nie ma miejsca dla Ciebie, tylko na sprawy higieniczne...
Co prawda wszystkich Uzdrawiałeś , ale teraz Cię "korona" pokonała...
taka jest moja wiara w "korone" która jest ponad Wiarę w Ciebie..."

...
Zachęcanie do Komunii na ręke, jest sprzeczne z całym nauczaniem Kościoła na przestrzeni wieków gloria.tv
Komunia na rękę, z pobudek higienicznych , ma w założeniu że Chrystus roznosi zarazę , czyli że nie ma w niej uzdrawiającej duszę i ciało obecności Chrystusa , czyli takie założenia czynią tę Komunie świętokradzką .
Mirkadamczyk shares this
11.3K
Pilne! Proszę o pomoc. Mam taki problem, czy jest jakaś możliwość odmówienia wykonania testu na covid? Moja córka jest stewardesą i jeden członek był powiedzmy zakażony i pozostałych wysłano na kwarantannę i każą zrobić wymaz nawet 2 x. Jaka jest mozliwośc żeby odmówić ?
woj_tek shares this
1.3K
olek19801
Kryzys wiary i Kościoła! Idą kolejne ataki, co mamy robić?'
www.youtube.com/watch
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Kapłani, którzy w pierwszej kolejności powinni bronić Eucharystii, w imię posłuszeństwa masonom, sami przyczyniają się do profanacji Najświętszego Sakramentu. Biorą też na siebie grzech tych wszystkich osób, którym udzielają Komunii Świętej na rękę. Tacy Kapłani nie maja wiary i jest ich coraz więcej.
olek19801
Dlatego ta mała trzódka wierzących musi wreszcie stawić opór wobec szerzącej się bezbożności. Módlmy się o silną wiarę i rozum, abyśmy wiedzieli co czynić.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Kapłani! Nie bójcie się masonów i nie słuchajcie ich demonicznych nakazów! Strach pochodzi od szatana. Kto się ich boi niech co dzień modli się o siedem Darów do Ducha Świętego. Trzeba mieć Bojaźń Bożą, to nie będzie żadnej innej bojaźni. Za masonów trzeba się modlić , a najlepiej odprawiać za nich Msze Święte, bez żadnych datków pieniężnych, bezinteresownie. I nie zmieniajcie modlitwy ułożonej …More
Kapłani! Nie bójcie się masonów i nie słuchajcie ich demonicznych nakazów! Strach pochodzi od szatana. Kto się ich boi niech co dzień modli się o siedem Darów do Ducha Świętego. Trzeba mieć Bojaźń Bożą, to nie będzie żadnej innej bojaźni. Za masonów trzeba się modlić , a najlepiej odprawiać za nich Msze Święte, bez żadnych datków pieniężnych, bezinteresownie. I nie zmieniajcie modlitwy ułożonej przez Św. Maksymiliana Kolbego: ,, O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami..., a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie".
Quas Primas
Tutaj piękne, mądre i w prawdzie powiedziane słowa.
ADAGIUM KAPŁAŃSKIE