Nie mogą być wierzącymi, którzy to zalecają

Widzę, jak przygotowują się do Komunii. Spojrzeli pobożnie i posłusznie, posłuszni tym, którzy pewnego dnia pokazali im, jak powinni to robić. Czy zalecenia są duchowymi , czyli tymi, którymi kieruje…
Mirkadamczyk shares this
11.3K
Pilne! Proszę o pomoc. Mam taki problem, czy jest jakaś możliwość odmówienia wykonania testu na covid? Moja córka jest stewardesą i jeden członek był powiedzmy zakażony i pozostałych wysłano na kwarantannę i każą zrobić wymaz nawet 2 x. Jaka jest mozliwośc żeby odmówić ?
woj_tek shares this
1.3K
olek19801
Kryzys wiary i Kościoła! Idą kolejne ataki, co mamy robić?'
www.youtube.com/watch
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Kapłani, którzy w pierwszej kolejności powinni bronić Eucharystii, w imię posłuszeństwa masonom, sami przyczyniają się do profanacji Najświętszego Sakramentu. Biorą też na siebie grzech tych wszystkich osób, którym udzielają Komunii Świętej na rękę. Tacy Kapłani nie maja wiary i jest ich coraz więcej.
olek19801
Dlatego ta mała trzódka wierzących musi wreszcie stawić opór wobec szerzącej się bezbożności. Módlmy się o silną wiarę i rozum, abyśmy wiedzieli co czynić.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Kapłani! Nie bójcie się masonów i nie słuchajcie ich demonicznych nakazów! Strach pochodzi od szatana. Kto się ich boi niech co dzień modli się o siedem Darów do Ducha Świętego. Trzeba mieć Bojaźń Bożą, to nie będzie żadnej innej bojaźni. Za masonów trzeba się modlić , a najlepiej odprawiać za nich Msze Święte, bez żadnych datków pieniężnych, bezinteresownie. I nie zmieniajcie modlitwy ułożonej …More
Kapłani! Nie bójcie się masonów i nie słuchajcie ich demonicznych nakazów! Strach pochodzi od szatana. Kto się ich boi niech co dzień modli się o siedem Darów do Ducha Świętego. Trzeba mieć Bojaźń Bożą, to nie będzie żadnej innej bojaźni. Za masonów trzeba się modlić , a najlepiej odprawiać za nich Msze Święte, bez żadnych datków pieniężnych, bezinteresownie. I nie zmieniajcie modlitwy ułożonej przez Św. Maksymiliana Kolbego: ,, O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami..., a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie".
Quas Primas
Tutaj piękne, mądre i w prawdzie powiedziane słowa.
ADAGIUM KAPŁAŃSKIE