Clicks1.3K

Vráťte sa do jednoty s BENEDIKTOM XVI.

Laudetur Jesus Christus.

V Pravde vám hovorím...Vy všetci,ktorí ste v jednote s Bergogliom,nie ste v jednote s Božským Spasiteľom Ježišom Kristom!!

Ste v jednote či už nevedome,alebo vedome s Antikristom!!!

Vráťte sa do jednoty s Benediktom XVI.On trpí,bol odstránený no nezriekol sa Pápežstva,ale len múrov....preto nemôže byť žiadny iný Pápež....a ani nie je.

Deje sa na vás najväčší podvod v dejinách Cirkvi..ste klamaný lúzou slobudomurárov,ktorí ovládli Vatikán...a svetlom tohoto sveta,ktoré nie je od Božského Spasiteľa.

Glória Patri et Fílio et Spirítui Sancto.
Sicut erat in princípio, et nunc et semper et in sǽcula sæculórum. Amen.

macusana
Nech je pozehnany drahy Otec Benedikt Pane daj mu silu. Modlim sa za sv. Otca Frantiska on miluje Krista preto mu Pan da vsetko oco ho ziada .
ekans
to jsou žvásty paní Bostlové ve slovenském jazyce
Petrvs je PetraB?
dorka2
Útoky na Katolícku cirkev sa stupňujú.

HBO zaútočilo na hierarchiu v cirkvi a na pápežstvo.

www.tfp.org/…/sign-now-hbo-se…
"A povedal mi: „Vody, ktoré si videl tam, kde sedí neviestka, to sú ľudia, zástupy, národy a jazyky. 16 A desať rohov, ktoré si videl, aj šelma znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia; budú jesť jej telo a spália ju ohňom. 17 Lebo Boh im vložil do srdca, aby uskutočnili jeho zámer, aby mali rovnaké zmýšľanie a odovzdali šelme svoje kráľovstvo, kým sa nezavŕšia Božie slová." Zj.17 Toto …More
"A povedal mi: „Vody, ktoré si videl tam, kde sedí neviestka, to sú ľudia, zástupy, národy a jazyky. 16 A desať rohov, ktoré si videl, aj šelma znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia; budú jesť jej telo a spália ju ohňom. 17 Lebo Boh im vložil do srdca, aby uskutočnili jeho zámer, aby mali rovnaké zmýšľanie a odovzdali šelme svoje kráľovstvo, kým sa nezavŕšia Božie slová." Zj.17 Toto urobia s neviestkou ,aj jej pachamamou a jej ostatnými cirkusmi ,modloslužbami a ohavnosťami.
PetraB likes this.
Benedikt je v jednote s Bergogliom,tak je to úplne jedno,lebo s obidvomi pomašírujete do toho spoločného "abrahámovského náboženstva:)
Tomislav and one more user like this.
Tomislav likes this.
In nomine Jesus likes this.
macusana
Uz sa nato tesim lebo tam kam nas povedie sv. Otec budu vsedci na ktorych sa teším.
zaslúžite si to,preto vám to Boh dopraje. "Lebo o čokoľvek budete prosiť v mojom mene dostanete a dá sa vám" Keď teda chcete ísť s Bergogliom do jedného veľkého ,spoločného ,satanistického náboženstva new age ,Boh vám to dá a bude to spravodlivé.
Peťu..už si bol za Benediktom?
a co hutoril?
že klamal, vytačal sa... ked vravel, že odstupil dobrovolne?

alebo znova zopakoval že pravoplatným papežom je František a že máme jeho prijmať za papeža a nešpekulovať nostalgicky za erou Benedikta?
Theodorá-Máriá likes this.