Peter(skala)
11.3K

3.12.2020 Posolstvo sv.Arch. Michala cez Jane Garza

Pani Janie Garza, vizionárka z texaského Austinu, dostala povolenie od svojich posledných dvoch miestnych ordinárov pokračovať v službe. Túto správu schválil o. Henry Bordeaux, OCD, duchovný vodca pre Janie Garza.
motherofallpeoples.com/…sage-to-janie-garza-dec-3-2020

abellfuneralhome.com/…1100/Janie-Garza/obituary.html

Návšteva Troch archanjelov 3. decembra 2020

Svätý Michal: Hľa, milovaný od Otca, my, Traja archanjeli, vám prinášame vedenie z Neba. Zamyslite sa nad všetkým, čo s vami zdieľame.

Milovaní, neprestajne sa modlite, aby vaše srdcia boli pripravené prijať toto sväté adventné obdobie. Mnoho duší po celom svete, najmä vo vašej krajine, kráča vo tme. Mnohí veriaci sa prestali modliť a iní sa nemodlia tak, ako predtým. Podmienky sveta a vašej krajiny sú veľkým rozptýlením pre mnohé duše. Pretože utrpenie morov a pohrôm stále pribúda; je veľa duší, ktoré pochybujú o Bohu. Mnohé z duší majú pocit, akoby ich Boh opustil a nepočúva ich modlitby, preto sa odvrátili od Boha.

Vedzte, milovaní, že toto obdobie svätého adventu bude vo svete odlišné, pretože sú mnohé rodiny, ktoré sú odlúčené a nemôžu byť so svojimi blízkymi kvôli všetkému, čo sa vo svete deje. Povzbudzujte duše, aby pochopili, že malý Princ mieru bude s nimi a vyleje na svet svoju lásku a milosrdenstvo. Je to On, Boží Syn, na ktorého sa pripravujete s vedomím, že Boh nikdy neopustí svoje deti. Pokračujte v modlitbe svojím srdcom, aby sa vaše srdce stalo jasličkami pre Krista Kráľa, ktorý sa má narodiť. Pozná vaše srdce a miluje vás, preto mu dôverujte a dajte mu všetko. Nechajte sa byť darom, ktorý mu prinesiete so svojou rodinou.

Boh Otec bude počas tohto svätého adventného obdobia najštedrejší. Skrze Jeho Syna príde na svet milosť a mier, najmä pre neveriacich, ako nikdy predtým.

Milovaní, naďalej sa modlite; znova, neprestajne hovorím, pretože tvoje modlitby, bez ohľadu na to, aké sú zlomené, privádzajú k Bohu neobrátené duše. Vaše modlitby majú hlboký vplyv na tých, ktorí neveria. Vždy verte svojim modlitbám a sile svojich modlitieb.

Milovaní, choďte so svojimi modlitbami do sveta a prineste do jasličiek, kde bude čakať Krista Kráľa, veľa veľa darov neobrátených duší.

Modlite sa za stav sveta, najmä vo vašej krajine, a uvedomte si, že v tomto období, keď si ľudia zvyknú vymieňať dary, je najlepším darom, ktorý môžete komukoľvek dať, dar lásky prostredníctvom Krista Kráľa. Modlite sa za Cirkev a modlite sa za svet.
Boh je s tebou.
Mier, milovaní, mier.
TerezaK
Pokračujte v modlitbe svojím srdcom, aby sa vaše srdce stalo jasličkami pre Krista Kráľa, ktorý sa má narodiť