Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks267
Edward7
1

CDC; Nieodizolowany SARS-CoV-2; nawet w dużych ilościach; Nie infekuje żadną z ludzkich tkanek

..."Wirusolodzy odkryli, że roztwory zawierające SARS-CoV-2 - nawet w dużych ilościach - NIE były, powtarzam NIE były , infekcyjne dla żadnej z trzech testowanych przez nich kultur ludzkich tkanek. Mówiąc prostym językiem, oznacza to, że udowodnili na swoich warunkach, że ten „nowy koronawirus” nie jest zaraźliwy dla ludzi. Jest zakaźny TYLKO dla komórek małpich nerek i tylko wtedy, gdy dodasz do mieszanki dwa silne leki (gentamycynę i amfoterycynę), znane jako toksyczne dla nerek"..." CDC, przedstawili wyraźny dowód, wykazując, że wirus SARS-CoV-2 jest nieszkodliwy dla ludzi. To jedyny możliwy wniosek, ale niestety wynik ten nie został nawet wspomniany w ich wnioskach. Po prostu mówią, że mogą zapewnić zapasy wirusa wyhodowane tylko na komórkach małp Vero"...

Dr Tom Cowan; - W tym tygodniu moja przyjaciółka Sally Fallon Morell zwróciła moją uwagę na niesamowity artykuł opublikowany przez CDC. Link do artykułu znajduje się tutaj , a został on opublikowany w czerwcu 2020 roku. Celem artykułu było opisanie przez grupę około 20 wirusologów stanu wiedzy na temat izolacji, oczyszczania i cech biologicznych nowego SARS-CoV. -2 wirusa i udostępniać te informacje innym naukowcom do własnych badań. Dokładna i uważna lektura tego ważnego artykułu ujawnia szokujące ustalenia.

Po pierwsze, w części zatytułowanej „Sekwencjonowanie całego genomu” odkrywamy, że zamiast wyizolować wirusa i zsekwencjonować genom od końca do końca, znaleźli 37 par zasad z nieoczyszczonych próbek przy użyciu sond PCR. Oznacza to, że faktycznie przyjrzeli się 37 z około 30 000 par zasad, które są uważane za genom nienaruszonego wirusa. Następnie wzięli te 37 segmentów i umieścili je w programie komputerowym, który wypełnił resztę par zasad.

Dla mnie ten krok generowania komputerów stanowi oszustwo naukowe.
Oto odpowiednik: grupa naukowców twierdzi, że znalazła jednorożca, ponieważ znaleźli kawałek kopyta, włos z ogona i skrawek rogu. Następnie dodają te informacje do komputera i programują go tak, aby odtworzył jednorożca, a następnie twierdzą, że to odtworzenie komputera jest prawdziwym jednorożcem. Oczywiście nigdy tak naprawdę nie widzieli jednorożca, więc nie mogliby zbadać jego składu genetycznego, aby porównać swoje próbki z włosami, kopytami i rogami prawdziwego jednorożca.

Naukowcy twierdzą, że zdecydowali, jaki jest prawdziwy genom SARS-CoV-2 w drodze „konsensusu”, coś w rodzaju głosowania. Znowu, różne programy komputerowe wymyślą różne wersje wyimaginowanego „jednorożca”, więc łączą się jako grupa i decydują, który z nich jest prawdziwym wyimaginowanym jednorożcem.

Prawdziwe przebojowe odkrycie w tym badaniu pojawia się później, odkrycie tak szokujące, że musiałem je przeczytać wiele razy, zanim mogłem uwierzyć w to, co czytałem. Zacytuję ten fragment nienaruszony:

Dlatego zbadaliśmy zdolność SARS-CoV-2 do infekowania i replikacji w kilku typowych liniach komórkowych naczelnych i ludzkich, w tym ludzkich komórkach gruczolakoraka (A549), ludzkich komórkach wątroby (HUH 7,0) i ludzkich embrionalnych komórkach nerkowych (HEK-293T ). Oprócz ogniw Vero E6 i Vero CCL81. ... Każdą linię komórkową zaszczepiono przy dużej wielokrotności infekcji i zbadano 24 godziny po infekcji. CPE nie obserwowano w żadnej z linii komórkowych, z wyjątkiem linii komórek Vero, które wzrosły w stopniu większym niż 10 do 7 th zasilania po 24 h po zakażeniu. W przeciwieństwie do tego HUH 7.0 i 293T wykazywały jedynie niewielką replikację wirusa, a komórki A549 były niekompatybilne z infekcją SARS CoV-2.

Co właściwie oznacza ten język i dlaczego jest to najbardziej szokujące stwierdzenie społeczności wirusologicznej? Kiedy wirusolodzy próbują udowodnić infekcję, mają trzech możliwych „gospodarzy” lub modeli, na których mogą testować. Pierwsza to ludzie. Narażenie ludzi na ogół nie odbywa się z powodów etycznych i nigdy nie miało miejsca w przypadku SARS-CoV-2 ani żadnego koronawirusa. Drugim możliwym gospodarzem są zwierzęta. Zapominając na chwilę, że tak naprawdę nigdy nie używają oczyszczonego wirusa do ekspozycji zwierząt, używają rozwiązań, które ich zdaniem zawierają wirusa. Ekspozycja na zwierzęta została przeprowadzona raz z SARS-CoV-2, w eksperymencie na myszach. Naukowcy odkryli, że żadna z dzikich (normalnych) myszy nie zachorowała. W grupie myszy zmodyfikowanych genetycznie nieistotna statystycznie liczba straciła część sierści. Nie doświadczyli niczego podobnego do choroby zwanej Covid 19.

Trzecią metodą, którą wirusolodzy stosują do udowodnienia infekcji i patogeniczności - metodą, na której najbardziej polegają - jest zaszczepienie roztworów, które według nich zawierają wirusa, do różnych kultur tkankowych. Jak wielokrotnie wskazywałem, nigdy nie wykazano, że taka inokulacja zabija (lizuje) tkankę, chyba że tkanka jest najpierw wygłodzona i zatruta.

Szokujące w powyższym cytacie jest to, że korzystając z własnych metod, wirusolodzy odkryli, że roztwory zawierające SARS-CoV-2 - nawet w dużych ilościach - NIE były, powtarzam NIE, infekcyjne dla żadnej z trzech testowanych przez nich kultur ludzkich tkanek.Mówiąc prostym językiem, oznacza to, że udowodnili na swoich warunkach, że ten „nowy koronawirus” nie jest zaraźliwy dla ludzi. Jest zakaźny TYLKO dla komórek małpich nerek i tylko wtedy, gdy dodasz do mieszanki dwa silne leki (gentamycynę i amfoterycynę), znane jako toksyczne dla nerek.

Moi przyjaciele, czytajcie to wielokrotnie. Ci wirusolodzy, opublikowani przez CDC, przedstawili wyraźny dowód na swoich warunkach, wykazując, że wirus SARS-CoV-2 jest nieszkodliwy dla ludzi. To jedyny możliwy wniosek, ale niestety wynik ten nie został nawet wspomniany w ich wnioskach. Po prostu mówią, że mogą zapewnić zapasy wirusa wyhodowane tylko na komórkach małp Vero, dzięki za przybycie...
davidicke.com/…ng-since-march-its-all-a-scam/ przez - sott.net/…ells-grew-the-SARS-CoV-2-virus

Błędne przekonanie o wirusie

Czyli „covid 19" (którego nie udowodniono że istnieje- przez izolacje) , jeśli istnieje gdzieś w materiale jak przypuszczają naukowcy - to w żadnym stopniu nie jest "infekcyjny" dla ludzi ... to co, oprócz terroru blokad i masek powoduje większą śmiertelność - to nanotechnologiczne szczepienia przeciw grypie (5G i inne, też może być powiązane z nanotechnologią np. glinu w szczepionkach) , tylko oczywiście żadne media sterowane tego nie przyznają ,we Włoszech masowe zgony były po szczepieniach ,w Korei media piszą tak; (oczywiście zgony następują od razu po szczepieniu , gdy nastąpi nawet tydzień później , to nikt nie wiąże tego ze szczepieniem, być może złe przechowywanie spowodowało przedwczesne zgony , zamiast trochę odwleczone w czasie - jak ma to miejsce z innymi szczepieniami które mają zabijać ...)

Śmierć po szczepieniach przeciw grypie w Południowej Korei, pacjenci obawiają się, ale władze nie znajdują powiązań
Sangmi Cha, SEOUL, (Reuters)
- Dziewięć osób zmarło po szczepieniu przeciw grypie w Korei Południowej w ubiegłym tygodniu, co budzi obawy co do bezpieczeństwa szczepionki, podobnie jak program szczepień sezonowych jest rozszerzany, aby zapobiec potencjalnym powikłaniom po COVID-19. Tylko w środę zgłoszono pięć nowych zgonów, ale władze nie planowały zawieszenia programu szczepień, chyba że dochodzenie, w tym sekcja zwłok, ujawni związek, którego nie wykazały wstępne ustalenia.
„Przeanalizowaliśmy, czy należy kontynuować szczepienie, czy lepiej zawiesić i poczekać na wyniki” - powiedział na konferencji przedstawiciel służby zdrowia Kim Joong-gon. „Doszliśmy do wniosku, że zgony nie miały bezpośredniego związku ze szczepieniami, biorąc pod uwagę ograniczone dane, które mamy teraz i bez szczegółowych raportów z sekcji zwłok”... rozpoczęcie programu darmowego szczepienia dla około 19 milionów kwalifikujących się osób zostało zawieszone na trzy tygodnie po odkryciu, że około 5 milionów dawek, które należy przechowywać w lodówce, zostało wystawionych na działanie temperatury pokojowej podczas transportu do placówki medycznej. https://news.trust.org/item/20201021095649-t5lbe

RT, Południowokoreańskie stowarzyszenie medyczne, które wezwało do zawieszenia kampanii szczepień przeciw grypie z powodu śmierci 25 pacjentów. To coś, co brzmi znajomo dla nas w Hiszpanii, a tak zwany raport Barbastro powtórzony przez kanał El Arconte na YouTube. Jednak władze Korei Południowej chcą oddzielić te zgony od szczepionki przeciw grypie i twierdzą, że nie ma dowodów na ich związek. religionlavozlibre.blogspot.com/…rtes-tras-vacunarse-de-la.html

Trumny z Bergamo i szczepienia przeciwgrypowe (artykuł RAM - jest już skasowany)
85% zmarłych z "Covid19" zostało zaszczepionych na grypę
olek19801
INŻYNERIA SPOŁECZNA NAPIERA NA DEPOPULACJĘ !!!!!!!!!!!!!