Clicks3.2K
pl.news
5

Franciszek: Jezus "wcale nie był Bogiem"

Włoski ateista i antykościelny aktywista Eugenio Scalfari, dziennikarz, któremu bardzo ufa i regularnie udziela wywiadów papież Franciszek, napisał w La Repubblica 9 października:

"ci, którzy, tak jak wiele razy ja, mieli szansę spotkania z nim [Franciszkiem] i rozmawiać z nim w największym zaufaniu, wiedzą, że papież Franciszek przez Chrystusa rozumie Jezusa z Nazaretu, człowieka, a nie wcielenie Boga. Wcielony Jezus przestaje być Bogiem i pozostaje człowiekiem do swojej śmierci na krzyżu."

I:

Kiedy doszło do dyskusji na ten temat, papież Franciszek powiedział mi: "są ostateczne dowody na to, że Jezus z Nazaretu, odkąd stał się człowiekiem, nawet jeśli był człowiekiem wyjątkowo cnotliwym, nie był wcale Bogiem".

Ma to związek z tym, że Franciszek stale odmawia uklęknięcia przez Najświętszym Sakramentem.

W marcu 2018 powiedział Sclafariemu, że “nie ma piekła”. Watykan nigdy temu nie zaprzeczył.

#newsKedhzmazsl

Mbuckop
widze duzo wrogosci dla ojca sw Franciszka a on potrzebuje duzo modlitwy.NASZ PAN JEZUS powiedzial :nie sadzcie a niebedziecie sadzeni Tylko BOG bedzie go sadzil jak i kazdego z nas Jego posluga jest rzeczywiscie inna niz poprzednich Bozych pasterzy ale wlasnie dlatego nalezy codziennie otoczyc go modlitwa a nie ciagle krytykowac. przemyslmy to !
Jeżeli tak Franciszek stwierdziłby i byłoby to prawdą, że tak powiedział, byłby antypapieżem kwestionującym prawdę o Trójcy Świętej. A w ogóle po co Franciszek zadaje się z takim marksistowskim ideologiem? I jak widać tegoż ideologa nie nawraca, ale jak wynika z niektórych interpretacji, ten marksista ,,nawraca,, jego.
A jak się upewnisz, że tak w istocie jest, to uwierzysz, że jest tym antypapieżem? Będziesz konsekwentna? (Nie traktuj tego zdania, jakbym Cię wyzywał na pojedynek - ja tak na luziku....)
Sw.Joanna likes this.
Henoh
Franciszek jest niegodziwcem, fałszywym prorokiem. On toruje drogę antychrystowi. On ma spowowować Danielową ohydę ziejącą pustką. Kiedy codzienna ofiara ustanie, wówczas ukaże się ten drugi, antychryst i nasyanie ucisk jakiego nie bylo odkad narody powstaly i nigdy nie będzie....
"Już działa na nich tajemnica bezbożności, niech tylko ten co teraz powstrzymuje (Benedykt XVI) ustąpi miejsca, …More
Franciszek jest niegodziwcem, fałszywym prorokiem. On toruje drogę antychrystowi. On ma spowowować Danielową ohydę ziejącą pustką. Kiedy codzienna ofiara ustanie, wówczas ukaże się ten drugi, antychryst i nasyanie ucisk jakiego nie bylo odkad narody powstaly i nigdy nie będzie....
"Już działa na nich tajemnica bezbożności, niech tylko ten co teraz powstrzymuje (Benedykt XVI) ustąpi miejsca, wówczas ukarze sie niegodziwiec (Franciszek), ktorego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i w niwecz obróci samym objawieniem swojego Przyjścia"
PiotrM likes this.