Clicks1.4K
Edward7
3

Ofiary z ludzi wrócily, wraz ze szczepionkami

Dziś powróciły ofiary z ludzi. Widzimy to w powszechnym ludobójstwie zarówno nienarodzonych dzieci, jak i ludobójstwie przez szczepienia, które również wymaga krwi niemowląt. Niech Bóg przez Hiszpanię położy kres temu diabelskiemu ludobójstwu i w końcu zabije smoka.

Hiszpanie znieśli ofiary z ludzi, w Peru

Archeolodzy odkryli dowody na masowe składanie ofiar z dzieci w przedchrześcijańskim Peru Wyrażenie „Złoty wiek Hiszpanii” jest mi dobrze znane od dzieciństwa. Moja matka urodziła się w Antofagasta w Chile i jako dziecko , wychowywałam się z książkami, które opowiadały o cudownych wyczynach odkrywców, takich jak Krzysztof Kolumb, i zdobywców, ludzi, którzy wraz z kilkoma towarzyszami obalali ogromne imperia i zagarnęli je dla Hiszpania i oczywiście dla wiary katolickiej. Jak bardzo był podekscytowany, że okręt flagowy Kolumba nosił imię Santa Maria i że jego pierwszym aktem po wylądowaniu w Nowym Świecie było posadzenie Krzyża! Jakże rozczarowany czytałem o klęsce hiszpańskiej Armady w 1588 r., wydarzeniu, które kiedyś uważano za koniec Złotego Wieku, podobnie jak odzyskanie Granady w 1492 r. (w tym samym roku, w którym odbyła się pierwsza wyprawa Kolumba) .

Będę wiecznie wdzięczny mojej matce za wychowanie mnie tak niepoprawnie politycznie . Wielkie emocje związane z tą historią wciąż są we mnie, dlatego z ogromnym zainteresowaniem przeczytałem właśnie o odkryciach archeologicznych w Peru, o których donosi Daily Telegraph. Archeolodzy odkryli dowody na masowe składanie ofiar z dzieci w miejscu zwanym Las Llamas. Czytać:

„… Oprócz kości [140 dzieci] naukowcy znaleźli również ślady stóp, które przetrwały deszcz i erozję. Małe odciski stóp wskazują, że dzieci zostały przyprowadzone na śmierć z Chan Chan, starożytnego miasta oddalonego o milę od Las Llamas… Szkielety dzieci zawierały uszkodzenia na ich piersiach, które prawdopodobnie zostały wykonane ceremonialnym nożem. Zwichnięte żebra sugerują, że ktokolwiek składał ofiary, mógł próbować wydobyć serca dzieci.”

Wszystko to przedstawia niewygodną prawdę dla tych, którzy chcieliby, abyśmy uwierzyli, że hiszpański podbój "Nowego Świata" nie był dobrą rzeczą. Cywilizacje prekolumbijskie, które wiele osiągnęły, jak pokaże każda wizyta w muzeum w Meksyku, miały jednak poważne wady, co musi przyznać każdy uczciwy obserwator. To samo dotyczy oczywiście imperium hiszpańskiego w Nowym Świecie, ale i nadal jest to duże, ale Hiszpanie znieśli ofiary z ludzi i wypędzili te rodzaje błędów, które sprawiały, że ludzie myśleli, że ofiary z ludzi były dobre ... .

Odkrycie tego miejsca masowego składania ofiar z dzieci w Peru może dostarczyć "amunicji" dla tych, którzy chcą widzieć europejskie wartości z natury lepsze od tych z Ameryki prekolumbijskiej. Raczej relatywiści moralni, mogliby jej użyć do stwierdzenia, że ofiary z dzieci nie są same w sobie złe i że nie powinniśmy osądzać innych społeczeństw, które bardzo różnią się od naszych, według standardów, które sami osądzalibyśmy. Jednak mój własny pogląd na sprawy jest jasny, chociaż niektórzy mogą uznać to za uproszczenie: żadne wewnętrzne zło – a morderstwo dzieci jest tego wyraźnym przykładem – nie powinno być tolerowane, z jakiegokolwiek powodu, oraz fakt, że społeczeństwo, które kiedyś praktykowało składanie ofiar z dzieci w Las Llamas już nie istnieje to powód do zadowolenia. Dzięki Bogu za zdobywców.

Według The Telegraph eksperci uważają, że ta ofiarna orgia dzieci mogła być próbą stłumienia gniewu bogów przejawiającego się w złych warunkach pogodowych. (obecnie przebłaganie za rzekome globalne ocieplenie, dla cierpiącej gai-pachamamy dopow.)

Czy ma to jakiś sens, ale warto zobaczyć, jak taki sposób myślenia, który polega na składaniu ofiar z ludzi, różni się od chrześcijańskiego poglądu na życie.
Wszechświatem nie rządzą okrutne i bezosobowe bóstwa; Nie jesteśmy nieistotnymi stworzeniami na łasce złych sił kosmicznych; każdy z nas jest kochany przez Boga, który również posłał swojego Syna, aby umarł za nas. Jeśli w to wierzymy, pomysł wysłania naszych dzieci na śmierć za bożków staje się anatemą. Jeśli chodzi o społeczeństwa, które poświęcają dzieci, z jakiegokolwiek powodu, muszą pozwolić, aby martwe cywilizacje Ameryki prekolumbijskiej stały się ostrzeżeniem historii.
Dziś powróciła Ofiara z Ludzi. Podobno zaawansowana cywilizacja zachodnia ze swoimi władcami i wspólnikami, którzy współpracują na wszystkich poziomach, odwróciła się od Boga i składają "bogom" ofiary z ludzi, którzy są niczym innym jak starożytnymi demonami cywilizacji pogańskich, które trzeba przebłagać ludzką krwią, by osiągnąć swoje cele. Widzimy to w powszechnym ludobójstwie zarówno nienarodzonych dzieci, jak i obecnym ludobójstwie na skutek szczepień, które również wymagają krwi niemowląt, najcenniejszej. Niech Bóg w całej Hiszpanii, a co za tym idzie w całym świecie , jak to zawsze miało miejsce w historii, zwycięży, a wraz z nim chrześcijańskie ideały, za które zawsze walczył i położył kres temu diabelskiemu ludobójstwu.. Tylko w ten sposób będziemy w stanie wypędzić zło z naszego świata i ostatecznie zabić smoka.

http://www.catholicherald.co.uk / Armia Reszty / ejercitoremanente.com/…acrificio-humano-vuelva-a-ocurrir-con-las-vacunas/

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
W ciągu pięciu minut po usunięciu dziecka pobiera się tkanki, dlatego nie możemy korzystać z poronień samoistnych. Niemowlęta wiją się z bólu: operacja musi być wykonana bez znieczulenia i koniecznie musi być żywe (dziecko), ponieważ z tego samego powodu, dla którego tak zwani dawcy narządów muszą żyć. Operacja jest doskonale porównywalna do ofiar z ludzi ludów prekolumbijskich, podczas którego kapłan wyciągał bijące serce, otwierając pierś żywej ofiary, aby je zjeść. Tysiące dzieci było i nadal jest zabijanych w ten sposób na całym świecie w celu ciągłej produkcji szczepionek....

Szczepionki: Niemowlęta poddane aborcji , umieszczano żywe w lodówce w…
Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
DOWÓD: Wiele dzieci poddanych aborcji jest wykorzystywanych do tworzenia szczepionek
Jan Zbigniew wojan
Dr Justyna Zajdel-Całkowska prawnik specjalizujący się w aspektach związanych z telemedycyną, sztuczną inteligencją w ochronie zdrowia, ochroną praw osób wykonujących zawody medyczne, odpowiedzialnością cywilną podmiotów wykonujących działalność leczniczą proponuje kary dla tych, którzy nie chcą się szczepić ! Przecież 18 maja w wywiadzie Pan Niedzielski oświadczył, że z przeprowadzonych badań …More
Dr Justyna Zajdel-Całkowska prawnik specjalizujący się w aspektach związanych z telemedycyną, sztuczną inteligencją w ochronie zdrowia, ochroną praw osób wykonujących zawody medyczne, odpowiedzialnością cywilną podmiotów wykonujących działalność leczniczą proponuje kary dla tych, którzy nie chcą się szczepić ! Przecież 18 maja w wywiadzie Pan Niedzielski oświadczył, że z przeprowadzonych badań wynika iż 55-60 % Polaków posiada już odporność na Covid. Więc w czym problem?
SKANDAL! 10 tys. zł kary za odmowę ukłucia! Min. Niedzielski gdzie dobrowolność? \\ Wolność TV
youtube.com/watch?v=W2uLphkXr8Y
Adrian Zandberg też tak uważa - zmusić i karać ! Takich to "polityków" wybierają ludziska !
"10 tys. złotych grzywny za brak szczepienia przeciwko COVID-19, a 50 tys. zł dla najbardziej opornych? Takie kary będą grozić, jeśli decydenci dopiszą szczepionkę antycovidową do listy szczepień obowiązkowych. Postuluje to coraz głośniej część znanych lekarzy oraz działaczy społecznych - ostatnio m.in. Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej i prof. Maciej Banach z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. - Nie mamy już wyjścia – przekonuje kardiolog, lipidolog i epidemiolog chorób serca."
dziennikpolski24.pl/…-byc-wyjscia-aktualizacja-30042021/ar/c14-15588160
"W przegłosowanej przez Sejm ustawie o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem Covid-19 znalazł się niepokojący zapis, który może oznaczać de facto wprowadzenie przymusu szczepień na koronawirusa. W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi wprowadza się następujące zmiany: […] w art. 46 b a) pkt 4. otrzymuje brzmienie: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie”, b) po pkt 4 dodaje się pkt 4a w brzmieniu: „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Wprawdzie w ustawie nie zostało precyzyjnie określone, że chodzi o szczepienia, ale w terminologii medycznej do zabiegów profilaktycznych pierwotnych zaliczają się właśnie m.in. szczepienia ochronne. Jeżeli ten zapis przejdzie przez Senat, będzie to oznaczało, że bez ustawowego włączania szczepień na koronawirusa do kalendarza szczepień obowiązkowych, każdy Polak – bez względu na to, czy jego sytuacja zdrowotna kwalifikuje go do zaszczepienia – może zostać przymuszony przyjąć szczepionkę."
wpolityce.pl/…04-sejm-przeglosowal-przymus-szczepien-na-covid-19
Bezpośredni apel prezesa PiS do przeciwników szczepień: Jarosław Kaczyński: "Epidemia wróci, jeśli się nie wyszczepimy". To znaczy tylko jedno, że ON się jeszcze nie zaszczepił !
Wojciech Młynarski - Ballada o przyszłości chirurgii
youtube.com/watch?v=iW2yzm9myOM
A zajadła sfora parszywych kundli Systemu zaczyna ujadać coraz donioślej, na gwałt potrzebny odważny hycel, by ukrócić ich niewiele warte, nędzne życie !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Magda20
Boże zmiłuj się nad nami grzesznymi 😭