Clicks7
lv.news

Bīskaps Šneiders paskaidro, kāpēc Vatikāns tiecas iznīcināt baznīcu

Baznīca kopš II Vatikāna padomes ir pielāgojusies protestantismam, laikrakstam Gloria.tv pastāstīja bīskaps Atanācijs Šneiders (vācu video zemāk).

Viņš atzīmē, ka lielākā daļa protestantu grupu pasaulē ir pārgājuši uz dzimumu ideoloģiju, abortiem un neopagānismu, tādējādi kristietību atstājot aiz muguras.

Šneideram ir skaidrs, ka padomes baznīcai būs līdzīgs liberālā protestantisma liktenis. Apbrīnojami viņš paskaidro, ka Vatikāna birokrāti to zina un precīzi zina, ko dara:

"Tas ir plānots un veido precīzi izdomātas ideoloģijas īstenošanu, lai kristīgo ticību pielāgotu šai pasaulei," saka Šneiders. Viņš iepazīstina ar diviem iespējamiem šī Vatikāna modus operandi skaidrojumiem.

Pirmais: Vatikāna birokrāti ir zaudējuši ticību. Tāpēc viņi vēlas pielāgoties pasaulei un sekularizētām "vērtībām". Viņi ir atmetuši ticību un tikai ārēji sevi parāda kā bīskapus un kardinālus.

Otrais skaidrojums ir tāds, ka baznīcas birokrāti rīkojas nevis pārliecības, bet karjerisma dēļ, lai iegūtu personiskas priekšrocības, amatus un titulus.

#newsNmwqkyrlgc