Kolejny prezent zdradzieckiego rządu dla „gości” z Ukrainy przyjęty!

Pisowski obóz władzy przyjął pierwsze rozwiązania systemowe dla zaproszonych przez siebie „gości” z Ukrainy. Główne filary to kwestia opieki nad …
Adrianna7
Powinni w ogóle ogłosić hasło: Polacy wynocha ! Polska dla Ukraińców !!!
Polka z Podkarpacia
A ile milionów Polaków zostało wyrzuconych z Polski za chlebem? Przecież to było celowe działanie, aby przyjąć na ich miejsce ukrów w charakterze nadzorców niewolników. Ile jet w Polsce tzw eurosierot, wychowywanych przez dziadków, ciotki, czy porzuconych bo rodzice wyjechali za chlebem?
Polka z Podkarpacia
Banderowska Reklama Nawołująca do "Pokoju"
Banderowska Reklama Nawołująca do "Pokoju" Bez komentarza... 💪🏻🇵🇱
olek19801
YouTube usunął ponad 70 000 filmów i 9 000 kanałów związanych z wojną na Ukrainie za naruszenie wytycznych dotyczących treści, w tym usunięcie filmów, które określały inwazję jako ,,misję wyzwolenia”.
Dyrektor ds. produktów YouTube, Neal Mohan, powiedział: „Mamy politykę dotyczącą poważnych wydarzeń związanych z przemocą i dotyczy to takich rzeczy, jak zaprzeczanie poważnym wydarzeniom z …More
YouTube usunął ponad 70 000 filmów i 9 000 kanałów związanych z wojną na Ukrainie za naruszenie wytycznych dotyczących treści, w tym usunięcie filmów, które określały inwazję jako ,,misję wyzwolenia”.
Dyrektor ds. produktów YouTube, Neal Mohan, powiedział: „Mamy politykę dotyczącą poważnych wydarzeń związanych z przemocą i dotyczy to takich rzeczy, jak zaprzeczanie poważnym wydarzeniom z użyciem przemocy: wszystko, od Holokaustu po Sandy Hook. I oczywiście to, co dzieje się na Ukrainie, jest wielkim brutalnym wydarzeniem. Dlatego zastosowaliśmy tę politykę do podjęcia bezprecedensowych działań”.
YouTube nie podał informacji o usuniętych treściach i kanałach.
YouTube zakazał również na całym świecie kanałów powiązanych z rosyjskimi mediami państwowymi, w tym Russia Today i Sputnik. Facebook i lnstagram są zakazane w Rosji, a dostęp do Twittera został ograniczony w odpowiedzi na własne zakazy platform dotyczące rosyjskich mediów państwowych.
Jak widać cenzura w zakresie odmiennego stanowiska w zakresie „wojenki” na Ukrainie jest zakazane. Prawda jedna i jeden pochodzi z portalu praavda.ua

YouTube usuwa ponad 9000 kanałów publikujących inne spojrzenie o wojnie na Ukrainie