Rafał Foryś: Wojna o rolnictwo w Holandii! Czy zabiorą nam zdrową żywność? Co się stało z cukrem?!

Jest to niesamowity trend, który dotknie także i nas, dlatego należy się wsparcie rolnikom z Holandii. (…) To jest już ideologia, więc w każdym momencie może to przyjść do nas, szczególnie, że nie mamy za bardzo obrony w postaci przedstawiciela naszego kraju, czyli pana Wojciechowskiego od spraw rolnictwa, ponieważ on też pcha ten pomysł zmniejszenia środków ochrony roślin na hektar – mówi Rafał Foryś.
Trader21: Oni dalej będą ŻEROWAĆ na NASZEJ PRACY! Zrobią WSZYSTKO, żeby ZOSTAĆ PRZY KORYCIE!
Co nas czeka, jeśli chodzi o rolnictwo i żywność?
Pan Foryś dodaje: „czytałem politykę rolną, która jest napisana pod wszystkie kraje członkowskie. Tam jest naprawdę stek bzdur, więc musimy o tym głośno mówić i trzeba się temu przeciwstawić. Pamiętajmy o tym, bo w czasie żniw producenci żywności w Holandii, jak wyjeżdżają na ulice, to nie robią tego dla kaprysu, tylko oni naprawdę już stoją pod ścianą”.

Polak mieszkający w USA ujawnia o co chodzi w wojnie na Ukrainie! Co PLANUJĄ Biden i Schwab?
Czy rolnictwo czeka kryzys?
Czy zatem możemy wprost powiedzieć, że oni chcą udusić rolnictwo w Polsce. W Holandii rolnicy tłumnie wychodzą/wyjeżdżają na ulice, żeby się przeciwstawić władzy. Do tego doszło i o tym musimy głośno mówić i alarmować, gdyż mogą pojawić się poważne problemy dla rolników, a także z punktu widzenia zdrowej żywności. Na to nie ma naszej zgody i nie chodzi wyłącznie o rolników, ale także o Polaków, którzy pragną normalności.
Źródło: wRealu24 (YouTube)
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550