slniecko
slniecko
Je velky rozdiel medzi Janom Pavlom Benediktom a Bergogliom . Bergoglio cirkev svetu nici .Oslavuj svojho Bergoglia svoju cestu si si vybral .
2 more comments from slniecko
slniecko
Nech je Bergoglio verny cirkvi
slniecko
Bratia v kristu ,ved tam nije kriz NEVADI!!!! ved tan nije sviatost oltarna NEVADI!!!!ved tan nije omša NEVADI!!!! kto uzdravuje????? aj liecitelia maju obrazky svetych a odvolavaju sa na krista citaj Amortha
snakee
hovorím že si šlehnutý charismatem
snakee
no právě a ty tu trepeš sprostosti
3 more comments from snakee
snakee
@Kokso, to člověk vidí ledasco, když je zhulený do němoty, třebas i pekelné mocnosti v triumfu nad věčnou blažeností
snakee
a další co šlukuje maryšku @Peter Maria
snakee
to jsi měl ale řádně zakouřeno @Kokso, ked si to niekde videl
Maria Dubovska
pre niektorých slaboduchejších jedincov je asi málo pojem zlo. oni sú si istí že to je zle, až ked to je "slobodomurárske". tak napríklad podla ich logiky ked v obchode ukradnú pivo, tak to je dobre, lebo to nevymysleli ani nezorganizovali slobodomurári.
snakee
kokso je přeléčená smažka na charismatika, až budeš konvertovat ke KC, tak tady nebudeš psat takové bláboly
ľubica
kokso: opäť ste si dal koks? lebo tárate od Venuše po...Pluto.... 🤦 !!!!
pokorny
Slniečko, ďakujeme za pekné svedectvo o živom Bohu, ktorý vypočúva naše modlitby. Aj za to množstvo mladých ľudí, ktorí si to krásne svedectvo prišli vypočuť. Boh je veľký a milujúci.
poiu
Áno, mnohým by vyhovoval mŕtvy Boh, ktorý kedysi možno pôsobil, ale teraz sa z diaľky bezmocne prizerá na svoje stvorenie. Smutné. Toto je realita, sila modlitby a uzdravujúca moc Ježiša Krista v praxi. Má potvrdenie od lekárov, že predtým tú chorobu mala a po modlitbe ju Pán Ježiš Kristus zázračne uzdravil. Čo je na tom čudné, že Boh vypočul modlitbu? Na čo sa teda modlíme, ak by sme neočakávali…More
Áno, mnohým by vyhovoval mŕtvy Boh, ktorý kedysi možno pôsobil, ale teraz sa z diaľky bezmocne prizerá na svoje stvorenie. Smutné. Toto je realita, sila modlitby a uzdravujúca moc Ježiša Krista v praxi. Má potvrdenie od lekárov, že predtým tú chorobu mala a po modlitbe ju Pán Ježiš Kristus zázračne uzdravil. Čo je na tom čudné, že Boh vypočul modlitbu? Na čo sa teda modlíme, ak by sme neočakávali, že Boh nás skutočne počuje a vypočuje naše prosby. Náš Boh je živý a vypočúva modlitby. Tu je o tom dôkaz. Je to svedectvo, opis situácie, ako sa to skutočne stalo. V čom spočíva zavádzanie a blud? Nechápem.