Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
csk.news
93.3K

Schönborn využíva Pannu Máru pre homosexuálnu šou - o tri dni neskôr: pľúcna embólia

Kardinál Schönborn otvoril dňa 30. novembra svoju rúhajúcu sa homosexuálnu show s rúhavým odkazom na „zázrak“.

Priznal, sa že „veľmi sa ma to dotklo“, „dúfam, že sa to dotkne aj vás.“

„Zázrak“ sa ukázal ako homosexuálna rozprávka, ktorú predstavila rakúsky oligarchistický novinár Chris Lohner.

Podľa Schönborna/Lohnera boli dvaja nahí muži priviazaní na strop v roku 1256 v talianskom Montevergine, kde mali zomrieť z dôvodu praktizovania homosexuálneho smilstva.

Napriek tomu „Panna Mária“ poslala slnečné lúče, aby ich zohriali a zázračne ich oslobodili. Ľudia boli týmto „dojatí“ a prijali homosexuálov.

Táto rozprávka nie je kresťanská, ale týka sa praktík, ktoré vychádzajú z kultu bohyne Cybele a pohanských kňazov, ktorí sa sami seba označujú za obeť pre Cybele.

Opát z Montevergína opakovane nesúhlasil s využívaním tejto svätyne pre homosexuálnu propagandu.

Tri dni po homosexuálnej výstave bol Schönborn 3. decembra hospitalizovaný ako núdzový stav a musel zrušiť všetky stretnutia až do Vianoc. Hovorí sa, že trpí pľúcnou embóliou. V marci bol liečený na rakovinu prostaty.

#newsGtblbmeeaq

Peter(skala) and one more user link to this post
ľubica
vdaka Bože, aspon si moze spytovat svedomie prv ako ho Pán povolá...dobre sa modlili priaznivci okolo
mladíka z Viedne...Vrah Pachamamy organizuje modlitbu proti homosexuálnemu viedenskému kardinálovi
ľubica
trefný obrázok a zial ľstivé slová p. F., ktorý si neplní povinnost napomínať a vedome tak ubližuje RKC 🙏
veritas18
Ted trochu z tajemstvi rodu Schonbornu. Prijmeni Born nebo kombinace se zakladem Born, to byli nebo jsou zide. Tento rod puvodne pochazel z Pruska, kde byli v minulosti zide. Pak prisli i do Polska a Ceske zeme a rozvetvili se i na Morave s jinou zchudlou zidovskou rodinou z Polska(Proskowitz, koncovka witz prozrazuje take zidovsky puvod). Zde byli slechtici, prumyslnici, sli s proudem, aby nebyli …More
Ted trochu z tajemstvi rodu Schonbornu. Prijmeni Born nebo kombinace se zakladem Born, to byli nebo jsou zide. Tento rod puvodne pochazel z Pruska, kde byli v minulosti zide. Pak prisli i do Polska a Ceske zeme a rozvetvili se i na Morave s jinou zchudlou zidovskou rodinou z Polska(Proskowitz, koncovka witz prozrazuje take zidovsky puvod). Zde byli slechtici, prumyslnici, sli s proudem, aby nebyli pronasledovani, tak na nasem uzemi i jinde jiz vystupovali jako krestane. Jako mnozi zide, kteri se nechali pokrtit, se stali slechtici, ale kryptozide. Zid zustava vzdycky zidem, i kdyz je pokrteny. Napr.jeho teta zila na Morave, po valce museli vsichni do odsunu do Nemecka nebo Rakouska. Na nasem uzemi v dobe protektoratu byli kolaboranti s fasismem(mnoho z jejich rodu a zpriznene familie byli dustojnici SS, kteri vyhlazovali u nas vesnice). Jeho vlastni teta, zijici u Mnichova, ac pokrtena katolicka prohlasila, ze nikdo z jejich rodu nikdy skutecne v soukromi neveril na tajemstvi Nanebevzeti P.Marie, ze to je pohadka. Ale na verejnosti to vyznavali. Zde vidime, ze tito kryptozide jsou soucasti velke transformace krestanstvi na New Age, kde vudci roli budou hrat zide(respektive Vatikan, ktery je jimi jiz davno okupovan).Bozi Kralovstvi trpi nasili...Tento kardinal patri k velkym architektum Noveho svetoveho radu za katolickou cirkev v jednote s Bergoliem. Satan, ktery podle Krista je otcem tohoto naroda, se vysmiva v Cirkvi skutecnym krestanum a katolikum. Jsou to vlci v berancim rouse, kteri obetuji skutecne krestanske hodnoty, evangelium a opet ukrizovavaji mysticky Krista nez prijde. Bohuzel kryptozidovsti homosexualove dnes vedou Cirkev a znesvecuji ji. Ovce jen prihlizeji a na nic se nezmohou jakoby byli ocarovani judaizaci a judaismem. I toto patri do planu postupne judaizace, aby krestane byli fascinovani judaismem, protoze samy vudci jim vsude delaji reklamu.
zaba
Naštěstí v apokalypse se skoro všichni židé obrátí viz. 11.kap. Listu Římanům, patrně po té, až zjistí rozdíl mezi pravým Kristem, který přijde ve slávě (velké Varování) a jejich elitou vygenerovaného falešného "Krista".
Sv.Prokop
Sami přece dobře víte, že den Páně přijde, jako přichází zloděj v noci. (1. Tes 5,2)
KristianKeller
"Cardinal" Schoborn , totálny odpadlík: www.youtube.com/watch
Libor Halik
Páči sa mi, že tri dni po homosexuálnej výstave bol Schönborn 3. decembra 2019 hospitalizovaný ako núdzový stav a musel zrušiť všetky stretnutia až do Vianoc. Hovorí sa, že trpí pľúcnou embóliou. V marci bol liečený na rakovinu prostaty. L: Ako vraví kamarát - to môže byť stále rád že vôbec žije. Lebo je to len Milosrdenstvo Boha, že za minuloročné znesvätenie Katedrály ho Boh na mieste …More
Páči sa mi, že tri dni po homosexuálnej výstave bol Schönborn 3. decembra 2019 hospitalizovaný ako núdzový stav a musel zrušiť všetky stretnutia až do Vianoc. Hovorí sa, že trpí pľúcnou embóliou. V marci bol liečený na rakovinu prostaty. L: Ako vraví kamarát - to môže byť stále rád že vôbec žije. Lebo je to len Milosrdenstvo Boha, že za minuloročné znesvätenie Katedrály ho Boh na mieste neusmrtil. To minuloročné znesvätenie Katedrály bolo ešte horšie.
Líbí se mi, že tři dny po homosexuální výstavě byl Schönborn 3. prosince 2019 hospitalizován ve stavu nouze a musel zrušit všechna setkání až do Vánoc. Říká se, že trpí plicní embolií. V březnu byl léčen na rakovinu prostaty. L: Jak říká kamarád - to může být stále rád že vůbec žije. Neboť je to jen Milosrdenství Boha, že za loňské znesvěcení Katedrály ho Bůh na místě neusmrtil. To loňské znesvěcení Katedrály bylo ještě horší.
Libor Halik
V pravoslavné (řecké, byzantské, cyrilometodějské) sv. liturgii (mši) je na začátku povinná přípravná modlitba kněze za ty, kteří už spáchali NEODPUSTITELNÝ hřích ROUHÁNÍ Duchu Svatému: "...Sudiž je, Bože, nech ať padnou od úmyslů svých, pro množství nešlechetnosti jejich ZAVRHNI je, neboť odporní jsou Tobě..." V neděli 1.12.2019 jsem se neobvykle modlil i za Rakousko a Církev tam. …More
V pravoslavné (řecké, byzantské, cyrilometodějské) sv. liturgii (mši) je na začátku povinná přípravná modlitba kněze za ty, kteří už spáchali NEODPUSTITELNÝ hřích ROUHÁNÍ Duchu Svatému: "...Sudiž je, Bože, nech ať padnou od úmyslů svých, pro množství nešlechetnosti jejich ZAVRHNI je, neboť odporní jsou Tobě..." V neděli 1.12.2019 jsem se neobvykle modlil i za Rakousko a Církev tam. Čechy a Morava byly legálně součástí říše blahoslaveného Karla Habsburského, než mu říši zednáři (slobodomurári, satanisté) ukradli. Už brzy mu (jeho následovníkům) ji budou muset vracet. Modlící se kněz NEVÍ, který člověk spáchal neodpustitelný hřích. Ani já to nevím, když se modlím. Ale Bůh to ví a dle toho On jedná. Budoucnost odhalí věci nám dnes skryté.
Libor Halik
O ohavnostech vídeňského homosexuálního kardinála Schönborna (tj. redaktora nejnovějšího katolického katechismu, který do něj doplnil lež, že k homosexuálům musíme mít úctu, ač Bible mluví o povinné neúctě k homosexuálům!) debatoval vídeňský gedeon Alexander Tschugguel (který vhodil do řeky Tibery Bergogliovo modly Pachamamy) anglicky 2.12.2019 na: www.youtube.com/watch