Clicks20
lt.news

Burke'as: joks vyskupas negali apsieiti be sekmadienio pareigos

Vyskupai negali „apsieiti“ be sekmadienio Mišių, nes tai yra dieviškasis įstatymas, pagal kurį „joks žmogus neturi galios to atsisakyti“, aiškino kardinolas Raymondas Burke'as.

Gegužės 20 dieną kalbėdamasis Romos gyvenimo forumo tiesioginiu srautu Burke'as teigė, kad susiklosčiusios aplinkybės gali sutrukdyti dalyvauti sekmadienio Mišiose. Šiuo atveju pareiga negalioja, tačiau vis dėlto išlieka.

Burke'as pasmerkė Komunijos skirstymą su kaukėmis, pirštinėmis ar dezinfekcinėmis priemonėmis, nes tai nepaiso tiesos, kad „Kristus atiduoda mums save“.

Kardinolas suvokia, kad Bažnyčia panaudojo specialus metodus, kad galėtų skirstyti Komuniją infekuotiems asmenims, bet tokie metodai bendrai niekada nebuvo pritaikyti tikintiesiems.

Koronaviruso vakcija, paimta iš abortuotų kūdikių ląstelių, būtų „tikrai bjauri“ Burke'ui, o ši negali būti priverstinai skiriama piliečiams: „Valstybė nėra didžiausia sveikatos tiekėja, tai yra Dievas.“

Kardinolas taip pat įspėjo apie valstybes, kurios galimai pasinaudos mikroschemomis, kad kontroliuotų žmones, ir grupuotes, kurios naudojasi koronavirusu, kad galėtų skelbti savo vienos pasaulio valstybės, ekologiškumo ir Tikėjimo pakeitimo idėjas.

#newsGflrhlbhox