euzebiusz
45K
walka_o_czystosc
Drogie panie,że tak sobie pozwolę się wtrącić. Uważam,że nie ma nad czym dyskutować "Dzienniczki siostry Faustyny" osobiście do mnie trafiły,nie wykluczam też,że ten artykuł jest prawdziwy. Myślę też,że ten portal pomaga ludziom na prawdę wierzącym i nie ma potrzeby rezygnowania. Potrzeba rozeznania duchowego,by wyłapywać treści prawdziwe i wartościowe. Wiemy przecież,że internet jest największym…More
Drogie panie,że tak sobie pozwolę się wtrącić. Uważam,że nie ma nad czym dyskutować "Dzienniczki siostry Faustyny" osobiście do mnie trafiły,nie wykluczam też,że ten artykuł jest prawdziwy. Myślę też,że ten portal pomaga ludziom na prawdę wierzącym i nie ma potrzeby rezygnowania. Potrzeba rozeznania duchowego,by wyłapywać treści prawdziwe i wartościowe. Wiemy przecież,że internet jest największym przekazem zła.Pozdrawiam wszystkich czytających.
marta1012
Pani Weroniko proszę ne rezygnować ze swoich przemyśleń.Są one wyważone, mądre, rzeczowe, pouczające. Ja bardzo chętnie czytam te Pani przemyślenia i proszę nie słuchać modernistów. Zapewniam że ma Pani wielu czytających. Pozdrawiam ciepło.
Elkam
@Weronika....S - Z tą "rezygnacją" - to słuszne przemyślenie . Gloria TV, to nie jest forum osobistych "złotych myśli" Weroniki...S. Pisz sobie raczej dzienniczek w ukryciu, bo marna jest ta Twoja amatorska filozofia na forum!
Rażą Cię cudze nicki ? Pilnuj raczej swojego (osobistego imienia )- nicka , ups nosa.
Weronika....S
Zdaje mi się, że tak jak już niektórzy muszę zrezygnować z pojawiania się na GLTV, bowiem dominuje tu głównie modernizm i liberalizm religijny, a zwracam się z tym głównie ,,bez kadzenia,, do moderatorów i ,,W obronie Tradycji Kościoła,,. Gdyby tenże chciał wymyślić nick bardziej kontrastujący z jego postawą religijną, zapewne nie udało mu by się to lepiej niż w przypadku tego, który posiada.