Clicks1.5K
csk.news
10

Covid Biskup: „Na Slávenie Omše Je Nevyhnutné Byť Plne OČKOVANÝ“

"Každý, kto nedostane očkovaciu látku [Covid], sa môže ocitnúť obmedzený vo svojej službe," napísal Hamiltonský Biskup Douglas Crosby, Kanada - ktorý verí v homosexualitu a vylučuje kňaza kritizujúceho ideológiu homosexuality - svojmu duchovenstvu v liste z 20. Júla. získaného portálom LifeSiteNews.com.

Crosby nalieha na kňazov, aby aj naďalej dodržiavali „múdre rady zdravotných autorít“. Kňazi, ktorí nepodstúpia očkovanie proti koronavírusu, „nemusia mať povolený vstup do zdravotníckych zariadení (nemocníc a domov s opatrovateľskou službou) a do škôl,“ predpokladá biskup.

Preto: „Aby všetci duchovní mohli efektívne vykonávať svoju službu, vrátane slávenia svätej omše a iných sviatostí, je nevyhnutné, aby boli úplne očkovaní.“

Crosby sa odvoláva na Františka, ktorý „pripomína, že je morálnym imperatívom“ - Františkov posledný a jediný - „že všetci musia byť zaočkovaní“. Neexistujú žiadne nezávislé štúdie, ktoré by dokazovali, že očkovanie proti Covidu bráni šíreniu relatívne neškodného vírusu Covid alebo jeho infekcii.

#newsVuhdbhpclq

dominikguzman
To je presne o tom, čo hovorí Panna Mária v posolstvach, že biskupi budú proti biskupom, a kňazi proti kňazom, a potom si laik nech vyberie, koho má počúvať. V dobrej viere tak doplatia mnohí.
ľubica
ako keby som b. Bobera počula, to je jeho dvojča.... OTRAS!
ODPAD viery predpovedaný samou M. Božou i mnohými svätými....
Peter(skala)
... a je to tu.. to sa dalo čakať, že ked vlada vyžaduje povine očkovanie, tak na rad pridu aj biskupi. Tento zjavne nemá s tým problem.

ešte si pamätám ako biskup nechcel prijať knazov do kancelarie ked sa nedaju oetstovať. Za chvilu ich neprijmu, ked sa nedaju zaočkovať.
Trepifajksl
Otčenáš
Antikristovský spolek si vždy notoval se světem.
forthetruth333
takýchto tu ani nedávajte
forthetruth333
kto povedal našej?Martina je spústa veriacích čo idú s Pravdou nezabudaj čo povedala Katarína Emerichová,,,,z církví ostane len podlaha ,,,,,,teda tí po krorých sa šliape,,skutočne nehádž všetkých do blata,,mnohí by ti mohli byť príkladom a čo stvára oficialna církev to nemá s naším Bohom nič spoločné,,,,