starski
6
aktualna rekomendacja WHO: „na chwilę obecną dzieci nie powinny być szczepione”

LIST POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH LEKARZY I NAUKOWCÓW DO DYREKTORÓW SZKÓŁ I …

24 czerwca 2021r. Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców Do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców Szanowni Państwo Dyre…
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
może boją się, że ludzie zareagują tak, jak hindusi po szczepieniach ich dzieci na ,,polio,,.
Jan Zbigniew wojan
Prawdy o szczepieniach dla Polaków-Sławian:
Jeżeli do szczepień namawiają dzieci, lub wnuki należy zmienić testament, bo wcale nie zależy im na Waszym zdrowiu !
Jeżeli do szczepień namawia pracodawca, szef, należy zmienić pracę, bo albo jest tępym tumanem, albo działa z nakazu i nastaje na Wasze życie co jest jeszcze gorsze !
Jeżeli szczepienia nakazuje jakakolwiek władza to znaczy, że chce Naród…More
Prawdy o szczepieniach dla Polaków-Sławian:
Jeżeli do szczepień namawiają dzieci, lub wnuki należy zmienić testament, bo wcale nie zależy im na Waszym zdrowiu !
Jeżeli do szczepień namawia pracodawca, szef, należy zmienić pracę, bo albo jest tępym tumanem, albo działa z nakazu i nastaje na Wasze życie co jest jeszcze gorsze !
Jeżeli szczepienia nakazuje jakakolwiek władza to znaczy, że chce Naród unicestwić ! Najgorsze jest prowadzenie dzieci na szczepienia przez rodziców - jak na rzeź - nawet na wiadomościach Polsat News pokazano szczepienie dziecka z takim opisem na pasku: Pfizer testuje szczepionkę na najmłodszych dzieciach m. in. w Polsce. Czy nawet takie jawne przyznanie się Farmy do tego, że preparat jest w trakcie badań nie wzbudza zastanowienia ?
Zobacz jak przedstawiani są zwykli ludzie w widowisku z okazji otwarcia tunelu Gotarda - jako niewolnicy, bioroboty, cyborgi i do tego już dochodzi po szczepieniach preparatem, który wprowadza zmiany w genach, zaszczepieni stają się jacyś przygnębieni, otępiali !
Mike Yeadon, były wicedyrektor i główny naukowiec jednego z działów firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”. Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkie wojny światowe wydają się być jak wystrzał z kapiszonu. „Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”. A odszczepić niestety się już nie da, choć wielu pragnie !
Na wysyłanych do Polaków e-skierowaniach na szczepienia u dołu widnieje wystawca skierowania: Ministerstwo Zdrowia ul. Miodowa 15 00-952 Warszawa oraz bardzo interesujący numer telefonu - 600600600 - 666 przypadek ? Raczej ministerstwo satanizmu !
wykop.pl/…ke-yeadon-z-firmy-pfizer-szczepionka-skroci-zycie/
Szczepionka-eksperyment-i-1000-zl-na-reke.-Nigdy-Nawet-za-milion-8gx1eVhTmHbT12qQcqFsCJGQi
[3DOM.pro] Satanistyczno - masońska ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda: youtube.com/watch?v=4ng9RKbyo78
Szatańskie otwarcie tunelu w Szwajcarii
youtube.com/watch?v=mUyfLR9MWJY
Henryk Pająk Zaplanowane i realizowane ludobójstwo - nowe formy terrorystycznej wojny z ludzkością: youtube.com/watch?v=YDXpqyHlyIY
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
To wszystko co dzieje sie obecnie to tylko wykonywanie poleceń 12 szczepów najwyższej loży masońskiej !
Zarządcy codziennie mówią w TV - musimy się zaszczepić ! To jest dowód, że jeszcze się nie szczepili !

archive.orglockdownsceptics.org/what-sage-got-wrong/
Jan Zbigniew wojan
Witryna niedostępna - prawda ICH kłuje !!!
starski
działa: tinyurl.com/yh2xa7h7
Dziecko
Elkam slyszal?toż to ,,autirytety" z who,bardzo nieładnie tak im sue przeciwstawiać 😅
starski
Dlaczego rząd z Warszawy chce przymusić ludzi do szczepienia dzieci nawet wbrew zaleceniom gatesowskiego WHO? Myślę że w obliczu klęski kampanii wyszczepiania (znikomy w stosunku do zakładanego procent) i wyraźnej niechęci reszty społeczeństwa, postawili na to że wierni kowidianie zapędzą na szprycę swe dzieci i choć tym sposobem będą mogli wykazać zutylizowanie większej ilości specyfiku...