Clicks717
Rafał_Ovile
3

Zawiadomienie o popełnieniu zbrodni na Polakach

Nadesłane: "Fundacja im. Nikoli Tesli z siedzibą w Białymstoku poinformowała Sąd Okręgowy w Warszawie o zbrodniach i korupcji w organach władzy państwowej, który to Sąd skierował sprawę do rozpatrzenia przez Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departament do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji (w załączeniu pismo z dnia 29.10.20r + decyzja Sądu Okręgowego).
Temat dotyczy takich przestępstw jak:
Ludobójstwo, Terroryzm (poważne zastraszanie ludzi), Pozbawiania wolności ze szczególnym udręczeniem co reguluje art. 240 kk Karalne niezawiadomienie o czynie zabronionym § 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118 ludobójstwo, art. 118a udział w masowym zamachu.... art. 156 spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, art. 189 pozbawienie człowieka wolności,.... lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Wyłudzeń pieniędzy z NFZ przez Sanepid za rzekomo wykonane testy na Covid 19 (Sanepid robi znacznie mniej testów niż podaje publicznie a pieniądze z NFZ pobiera takie jak by je robił) oraz wystawianie przez niektórych lekarzy „fikcyjnych” aktów zgonów na tą chorobę choć przyczyna śmierci była całkiem inna gdyż stawki wynagrodzenia za wypisanie takiego zgonu są wyższe w NFZ o ok. 1200% niż przy innych zgonach.
W związku z tym fundacja wnosi o bezzwłoczne aresztowanie nie tylko Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Pinkasa, ale również wszystkich Wojewódzkich Inspektorów Sanepidu w Polsce za współudział w tej zbrodni i innych „oszustwach”.
1) Bezzwłoczne aresztowanie i wydanie nakazu tymczasowego aresztowania dla: Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego i Adama Niedzielskiego ale też Premiera RP Mateusza Morawieckiego, Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Prezesa PiS i Wice Premiera Jarosława Kaczyńskiego, Marszałek Sejmu Elżbiety Witek, Ministra Spraw Wewnętrznych Mariusza Kamińskiego, Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro oraz Prezesa Głównego Inspektoratu Sanitarnego Jarosława Pinkasa, Przewodniczącego Naczelnej Izby Lekarskiej Andrzeja Matyję, Prezesa Warszawskich Lekarzy Rodzinnych Michała Sutkowskiego, a także prof. Włodzimierza Guta, dr. Pawła Grzesiowskiego, dr. Krzysztofa Simona.
Fundacja zawiadomiła również inne wydziały ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Polsce: Katowice, Łódź, Poznań, Kraków, Wrocław, Rzeszów i Gorzów Wielkopolski W załączeniu pismo do departamentu we Wrocławiu (pozostałe mają identyczną treść) + niektóre załączniki i potwierdzenia nadania pocztowego. Wydział w Warszawie również otrzymał takie pismo ale w związku z tym, że najprawdopodobniej będzie on koordynował działania w całej Polsce i dlatego, że został on powiadomiony przez Sąd Okręgowy w Warszawie - ma trochę inną treść.
Proszę te tematy rozpowszechniać publicznie."
V.R.S.
To jest raczej jakiś fejk. Departament czego? Wyszukiwarki podają że na Nowowiejskiej 26B w Warszawie ma siedzibę Wojskowa Prokuratura Okręgowa. Sądy w PL nie zajmują się ściganiem przestępczości jeżeli tam wpłynęło jakieś pismo po prostu bez sprawdzania przesyłają je do prokuratury.
Rafał_Ovile
Winno być zawiadomienie ze znacznie większą i poważniejszą ilością pokrzywdzonych, szczególnie prawników. Ale przestraszony naród jeszcze śpi...