Zakończyć Plandemię Plac Zamkowy w Warszawie

NIEDZIELA, 16 SIERPNIA 2020 O 12:00 – 15:00 Szczegółowe informacje 3,1 tys. odpowiedziało Niedziela, 16 sierpnia 2020 o 12:00 – 15:00 Plac Zamkowy w Warszawie Publiczne · Organizator: Anna Rażuk…
przeciwherezjom
Szumo to pionek w rękach Dudy, Kaczyńskiego itp., wypchnięty przez nich na pierwszą linię. Tak robią generałowie... Ale pewnie odpowiednio mu zapłacili za te występki
Quas Primas
@Elkam Po zażyciu tabletek to pisałeś czy po wódce?
A może już jesteś po szczepionce na koronaŚwira?
Quo Primum ????????
Elkam
Mam jeszcze 3 klony @danutadubiel , @Martyna1 @Quo Primum a moze więcej? - wszystkie będziemy na Placu Zamkowym, by wesprzeć Brauna i Pana Sabinę, ...jakby co.
Quas Primas
Zapewne będziesz ty i twoje klony, aby prowokować i przeszkadzać.
----------------------------
@Elkam

...a będzie Braun i jego asystentka Pan Sabina?
Elkam
...a będzie Braun i jego asystentka Pan Sabina?
Augustyn z Hippony
Moze by rzad PiS utrzymal dystans spoleczny i w calosci przeniosl sie na Madagaskar, razem ze wszystkimi kumplami z lewicy (PO, SLD I PSL). Jesli nie Madagaskar to jakas odlegla planeta, w koncu Jaro i Lechu juz raz ukradli ksiezyc.
predex
ż w 2012 roku na olimpiadzie w Londynie oni mieli zaprplanowana tyą akcje koronaswira .
Popatrzcie sobie.
globalna.info/…/masonski-rytual…
predex
Zadnych przymusow masek i szczepień , lodobójcy.

Łamiecie prawa czlowieka.

Szczepionkowe ludobójstwo
Interesy i dobro jednostki powinny być stawiane ponad wyłącznym interesem nauki lub społeczeństwa” – Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO. Oznacza to, że nikt nie może być zmuszony do zaszczepienia, żeby chronić innych!

ani do noszenia maseczek ze wzgledu na inny…More
Zadnych przymusow masek i szczepień , lodobójcy.

Łamiecie prawa czlowieka.

Szczepionkowe ludobójstwo
Interesy i dobro jednostki powinny być stawiane ponad wyłącznym interesem nauki lub społeczeństwa” – Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO. Oznacza to, że nikt nie może być zmuszony do zaszczepienia, żeby chronić innych!

ani do noszenia maseczek ze wzgledu na innych , ani do zakazu bez maseczki.

Kiedy Polacy powsadzaja was do więzaienia za łamanie praw czlowieka.

Za eksperymenty medyczne w Norymberdze powsadzali wielu morderców, niedlugo ta historia sie powtórzy, prawda bedzie gloszona na dachacha,chyba znacie pismo sw.
2 more comments from predex
predex
marucha.wordpress.com/…/amerykanie-w-na…

Oni jeszcze zalatwili nam bazy USA , robia lody amerykanom , jak mowił niejaki Sikorek, co za kpina losu, PIS walczyl z PO , a lody robia amerytce do kwadratu7,. dsa jeszcze wiekszymi zdreajcamni nbiż PO.
predex
Brawo srElkam , wreszcie wlaczylaś mózg , to ta sama bandea i w australi i w Po;lsce, jedne szumowiny.

Ta banda nadzoruje największa organizacvja przestepcza swiata WHO de[population i ONZ depopulation, jeden [p-ies czy w australi czy w Polsce.
wlowoj
szumowski już załatwił kolegom nowe kontrakty na maski i respiratory?
Elkam
Morawiecki i Szumowski - przestańcie roznosić zarazę po całym Świecie !Przez was w Australii wprowadzono godzine policyjną .Łotry.
Elkam
Co wy robicie? Morawiecki i Szumowski?

Ponad tysiąc zakażeń, kilkadziesiąt zmarłych. U sąsiada Polski sytuacja jest bardzo zła

dorzeczy.pl/…/ponad-tysiac-za…
Elkam
Idźmy protestować przeciwko roznosicielom zarazy :Morawieckiemu i Szumowskiemu. ONI winni.

Na Litwie władze medyczne są zaniepokojone rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w Polsce. Jeżeli sytuacja się nie poprawi, to możliwe jest wprowadzenie w najbliższy piątek obowiązku stosowania samoizolacji przez osoby powracające bądź wjeżdżające z Polski.

dorzeczy.pl/…/litwa-zaniepoko…
One more comment from Elkam
Elkam
Morawiecki i Szumowski !

Niemcy wam tego nie wybaczą !

Druga fala pandemii koronawirusa jest już w Niemczech


dorzeczy.pl/…/druga-fala-pand…
olek19801
Masowe pozwy do sądów na Szumowskiego i Morawieckiego powinny być już gotowe! Przed wyborami doznaliśmy cudu w postaci ustępowania zakażeń covidem. Teraz kolejny cud, narasta pandemia...MANIPULACJA BIJE NA GŁOWĘ WSZELKIE REKORDY! Nadal nie znam ani jednej osoby chorej na tego bzdurnego wirusa. A męczenie narodu trwa i nie widać końca. Tłumnie wyjdźmy na ulice i dajmy wyraz swojego sprzeciwu …More
Masowe pozwy do sądów na Szumowskiego i Morawieckiego powinny być już gotowe! Przed wyborami doznaliśmy cudu w postaci ustępowania zakażeń covidem. Teraz kolejny cud, narasta pandemia...MANIPULACJA BIJE NA GŁOWĘ WSZELKIE REKORDY! Nadal nie znam ani jednej osoby chorej na tego bzdurnego wirusa. A męczenie narodu trwa i nie widać końca. Tłumnie wyjdźmy na ulice i dajmy wyraz swojego sprzeciwu wobec najgłupszej władzy, która jest skorumpowana i myśli tylko o sobie.