05:01
Autor a datum neznámé. Od svých vlastních zdrojů pracujících na chirurgii a JIP vím, že přesně tak to je. PS: čoskoro to bude len horšie a horšie. Ľudia budú chorľavejší a rôzne choroby dostávať …More
Autor a datum neznámé.
Od svých vlastních zdrojů pracujících na chirurgii a JIP vím, že přesně tak to je.

PS: čoskoro to bude len horšie a horšie. Ľudia budú chorľavejší a rôzne choroby dostávať a nebude chýbať častá smrť. Odborníci hovorili najhoršie to bude od 3 až 5 rokov kedy boli pichnuté "vakcíny", že to bude ako na jatkách. Prídu ďalšie kolá "očkovania" tak samozrejme to bude brutálnejšie keď si budú ďalšie a ďalšie jedy pichať do tela.

Média varují před „trojnásobnou epidemií” v zimě – co se za tím skutečně skrývá?
Public domain
Zuzka M S shares this
1771
johanika
Keď sa k tomu pripoja ďalšie "múdre" návrhy šetrenia energie - nevykúrené byty, kancelárie, voda nezohriata na 55 stupňov Celzia kvôli šíreniu baktérií vo vode, nedostatočne prevarená voda pri varení... môžeme očakávať naozaj všeličo - od zápalu pľúc cez žltačky (hepatitídy). Ale však človek nemá u nás nijakú hodnotu!
Trepifajksl
Lidi, kteří se nechali naočkovat nevyzkoušenou experimentální vakcínou jsou opravdu hloupí. Švára, kterému po očkování po třetí dávce zchromla ruka a pořád má nějaké potíže klusal na 4. dávku. Tak to dopadá, když člověk odmítne používat rozum od Pána Boha.
Sv.Prokop
Následkem prvotního hříchu je lidská přirozenost oslabená ve svých silách, podléhá nevědomosti, utrpení, vládě smrti a je nakloněna ke hříchu (tento sklon se nazývá „žádostivost“). (Katechismus katolické církve, §418)
Křest je první a hlavní svátost pro odpuštění hříchů: spojuje nás s Kristem, který zemřel a vstal z mrtvých, a dává nám Ducha svatého. (Katechismus katolické církve …More
Následkem prvotního hříchu je lidská přirozenost oslabená ve svých silách, podléhá nevědomosti, utrpení, vládě smrti a je nakloněna ke hříchu (tento sklon se nazývá „žádostivost“). (Katechismus katolické církve, §418)
Křest je první a hlavní svátost pro odpuštění hříchů: spojuje nás s Kristem, který zemřel a vstal z mrtvých, a dává nám Ducha svatého. (Katechismus katolické církve, §985)
. ARMATA .
Ja len dodám,že ako ľudstvo už stojíme za ho.no.