Clicks1.4K
ktoz jak Bog1
115
POLICJA wzywa obroncow kosciolow, aby sie "nie modlili", bo to prowokuje lewackich bandytow. POLICJA Kaczynskiego do patriotow broniacych kosciolow katolickich w Polsce: "Nie modlcie sie, bo to …More
POLICJA wzywa obroncow kosciolow, aby sie "nie modlili", bo to prowokuje lewackich bandytow.

POLICJA Kaczynskiego do patriotow broniacych kosciolow katolickich w Polsce: "Nie modlcie sie, bo to prowokuje" maszerujaca cholote, hordy lewackie youtube.com/watch?v=s6HG7Sa8_BE
POLSKA2020
Póki Chrystus będzie wołał: Sursum Corda, Warszawiacy,
to Warszawa będzie wolna, będą wolni i Polacy.
Ale gdy już ubierają Chrystusa w maskę i tęczową flagę,
to chyba początek końca.
Larum grają!
/+ks. bp. Jozef Zawitkowski/
fartuszniak leszek
Jakby w 1920 roku Polacy się nie modlili, to by przegrali wojnę z bolszewikami, bo militarnie nie mieli szans.
W 1920 roku to modlitwa milinów Polaków ocaliła Polskę przed nawałą bolszewicką, którym objawiła się Matka Boska i bolszewicy uciekli z pola walki pod Warszawą.
=> Kto milczy na temat objawień Matki Boskiej w 1920 roku? Prof. Dakowski wRealu24
=> Cud nad Wisłą jako Cudowna interwenc…More
Jakby w 1920 roku Polacy się nie modlili, to by przegrali wojnę z bolszewikami, bo militarnie nie mieli szans.
W 1920 roku to modlitwa milinów Polaków ocaliła Polskę przed nawałą bolszewicką, którym objawiła się Matka Boska i bolszewicy uciekli z pola walki pod Warszawą.
=> Kto milczy na temat objawień Matki Boskiej w 1920 roku? Prof. Dakowski wRealu24
=> Cud nad Wisłą jako Cudowna interwencja Maryji-ks.dr.Józef Maria Bartnik
---
Sprytną argumentację głoszą niedowiarki, "nie módlcie się" bo drażnicie demony, no jeszcze czego ?
Św. Łukasza. 6:27-28
,,Ale wam powiadam, którzy słuchacie: Miłujcie nieprzyjacioły wasze, czyńcie dobrze tym, którzy was mają w nienawiści.
Błogosławcie tym, którzy was przeklinają; módlcie się za tymi, którzy wam złość wyrządzają
."
---
W tych modlitwach broniących Kościoły powinni brać udział prawdziwi egzorcyści, to żaden człowiek zniewolony złym duchem, nie będzie w stanie podejść pod Kościół.
V.R.S.
I tak po raz drugi w dość krótkim czasie wyskoczył nam pan Robert z konopi. Z kim teraz będzie walczył? Z policją, Kaczyńskim, lewakami i biskupami naraz?
Piotr2000
Dziwne te twoje slowa... Ja Bogu dziekuje za Roberta Bakiewicza. Jest jednym z najbardziej stalych w przekonaniach. Wspierajmy go, bo dobrze robi,
V.R.S.
@Piotr2000
To jest Pana prywatna sprawa za co pan Bogu dziękuje. Co dobrze robi pan Bąkiewicz? Polska płonie, rząd kościoły zamyka, policja wywleka kapłana sprzed ołtarza a on eskaluje konflikt zastępczy, który jest jedynie na rękę tym, którzy wprowadzają bezprecedensowy zamordyzm. Nie życzę mu by spotkał się z tymi lewaczkami, na które się zbroi, w kolejce do przymusowego szczepienia, które …More
@Piotr2000
To jest Pana prywatna sprawa za co pan Bogu dziękuje. Co dobrze robi pan Bąkiewicz? Polska płonie, rząd kościoły zamyka, policja wywleka kapłana sprzed ołtarza a on eskaluje konflikt zastępczy, który jest jedynie na rękę tym, którzy wprowadzają bezprecedensowy zamordyzm. Nie życzę mu by spotkał się z tymi lewaczkami, na które się zbroi, w kolejce do przymusowego szczepienia, które nagminny łamacz praw podstawowych właśnie nazwał "Światłem nadziei".
Szukający PRAWDY
V.R.S - Twoje wypowiedzi świadczą o osobie o umyśle niemowlęcia lub poglądy rodzącego się agenta obcego państwa..., czy uważasz się za Polaka ?
V.R.S.
@Szukający PRAWDY
A czemu mam odpowiadać na pytanie kogoś kto usiłuje wyjątkowo nieudolnie mnie znieważyć?
Szukający PRAWDY
Rozumiem, to ostatnie "znieważenie" Gdyby takie podejście jak Twoje mieli Polacy to Naród Polski przestałby istnieć już przynajmniej 1 tys. lat temu..., powodzenia
wacula25wp.pl
A mylisz się policja ma rację
fartuszniak leszek
Szukający PRAWDY
Z niektórymi osobami tu na forum nie ma co polemizować, bo prawie każdego krytykują, niezależnie o tego co ta osoba robi, jeżeli nie można tej osobie założyć aureoli na głowę.
Trudno mi zrozumieć te osoby i lepiej z nimi nie polemizować, mają na wszystko odpowiedź, a tylko dajemy się prowokować i wchodzimy na drogę donikąd.
Szukający PRAWDY
Dzięki "fartuszniak leszek" - ciężka rada, czasami się nie da...,, doświadczenia pokoleniowe..., niemniej dziękuję, powodzenia
POLSKA2020
a haslo nasze: JEZUS i MARYJA
Piotr2000
Nie walczymy z mocami ciala, ale z szatanem, ktory OPETAL serca i umysly wielu naszych rodakow. Tutaj trzeba zwrocic sie z prosba do kaplanow o EGZORCYZM na schodach kosciolow. Zdaje sie, ze wielu z nich juz zapomnialo, ze cos takiego "znalazlo sie" w sakramencie kaplanstwa.
franciszek44
Polacy! Kazdy z obroncow rozaniec do reki .
JezusMaryja1
Mowia to synowie/corki polskich matek i ojcow....