Coburg
404

Španělsko: Zákon umožňuje umělé zásahy do počasí, dělá je nejméně 50 zemí světa

před 6 hod. Zpravodajství Necenzurovaná pravda 330

Je to pár dnů, co jsem zde upozornila na to, že nevídané sucho, které nyní panuje na téměř celé severní polokouli, předpovědělo WEF již v roce 2020 , čehož důkazem je i můj článek z počátku roku 2021 , kde jsem na tuto předpověď upozornila. Ovšem kdo v té době mohl vědět, že v létě 2022 bude nevídané sucho? Pokud to předpověděli s takovou jistotou, pak je logické, že věděli, že se o to sami postarají. Jak se tehdy ve WEF pochlubili – extrémní sucho vytvoří ideální podmínky pro realizaci klimatické agendy.
Již delší dobu se ukazuje, že počasí lze ovlivnit, což ostatně potvrdili nejen ve WEF, ale také Bill Gates nebo nyní španělská meteorologická agentura…
Více než 50 zemí v současné době provádí aktivity k umělé změně počasí, vysvětlila španělská meteorologická agentura AEMET a hovoří o „chemických kondenzačních stopách“ nebo „chemtrails“.
Chemtrails jsou považovány za jednu z nejvíce zatracovaných konspiračních teorií posledních desetiletí. Každý, kdo se zabývá tímto tématem, je okamžitě zatlačen do kouta opravdu šílených konspiračních teoretiků .
Světové ekonomické fórum však již připustilo , že techniky jako „rozprašování aerosolů do horních vrstev atmosféry“ byly součástí vědy zvané geoinženýrství, propagované jako „rozsáhlé řešení změny klimatu“.
Není také žádným tajemstvím, že technologický miliardář a očkovací mesiáš Bill Gates věří v intervence v přírodě .
Alan Robock bil na poplach kvůli financování zprávy Národní akademie věd CIA o různých přístupech k boji proti změně klimatu a kvůli skutečnosti, že CIA dosud nevysvětlila svůj horlivý zájem o uměle vytvořenou „jadernou zimu“.
Právník Aitor Guisasola mezitím zdůraznil právní situaci na téma „umělé manipulace s počasím“ ve Španělsku. Klima ve Španělsku může být ovlivněno geoinženýrstvím, protože tyto zásahy jsou od 27. července 2001 regulovány zákonem královským dekretem 1/2001.
V této vyhlášce se podle kapitoly 1 článku 3 pod názvem „Změna atmosférických podmínek“ uvádí: „Změna atmosférických podmínek hydrologického cyklu může být uměle modifikována pouze státní správou nebo jejími činiteli.“

Španělsko: Zákon umožňuje umělé zásahy do počasí, dělá je nejméně 50 zemí světa