Clicks209
Edward7
3

Prawdziwym Chińskim wirusem jest komunizm technokratyczny

Wszystko, co dotyczy „nowej normalności” , jest wzorowane na komunistycznych Chinach. Większość uważa, że chodzi o ochronę przed Covid-19, ale to tylko historia z okładki, tak jak 11 września w USA był przykrywką dla większej kontroli, aby umożliwić rządowi USA szpiegowanie każdego i pozbawienie konstytucyjnych praw.

W reżimie komunistycznym ludziom nie wolno mieć osobowości, biznesu, religii, zdrowych interakcji społecznych ani więcej pieniędzy niż inni.
Wszyscy są biedni, więc wszyscy są tacy sami - podporządkowani tyrańskiemu rządowi, który kładzie kres kreatywności, przedsiębiorczości, wierze w Boga, wyrażaniu opinii i drukowaniu, np o o rządzie.


Dlatego Covid jest idealnym frontem do instalacji komunizmu nie tylko Ameryce, ale w innych krajach. Z założonymi maskami nie możemy zobaczyć swoich wyrazów twarzy, uśmiechów ani nawet normalnych rozmów.
Dzięki dystansowi społecznemu nie jesteśmy zjednoczeni (jako społeczność) ,także pracujemy wzajemnie w sposób oganiczony. Zamiast tego jesteśmy wirtualni. Jemy GMO. Jesteśmy genetycznie mutowani za pomocą szczepionek i nigdy nie można tego cofnąć.

Korporacje wyrzucają z biznesu małe i średnie firmy, a plandemia jest idealną pretekstem burzy, aby ludzie nie powstali i nie obalili reżimu, zanim będzie za późno.
Jaki Jest Najbardziej Śmiercionośny Wirus Na Świecie? Komunizm

Czy szkoła dla amerykańskich dzieci stała się prawie bezwartościowa?.. .Taki jest plan ludzi wywodzących się z reżimu globalistów.
Czy dzieci które jeśli nawet czasami chodzą do szkoły, to siedząc same we własnej klasie, podczas gdy nauczyciele uczą praktycznie w domu na swoich komputerach? Tak. To dzieje się teraz w Ameryce. Chodzi o komunizm, a nie łagodzenie chorób.

Zastanawiasz się, dlaczego tej zimy nie ma grypy, tylko Covid? To plandemia, co oznacza, że została zaplanowana .

Czy wiesz, że komunizm zabił więcej ludzi niż głód, broń nuklearna lub choroby?
Komunizm jest najbardziej śmiercionośnym „wirusem” na świecie, a socjalizm go rozprzestrzenia. Socjalizm systematycznie eliminuje klasę średnią. Obywatele są albo obrzydliwie bogaci, albo śmiertelnie biedni. W środku nie ma nic.

Jesteśmy szkoleni, osaczani i wykluczani jak wielkie stada bydła lub owiec.
Maski , dystans społeczny i wirtualne „uczenie się na odległość” utrzymują nas w izolacji i nie pozwalają nam myśleć jako grupa. Koniec z planowaniem dla peonów. Żadnego krytycznego myślenia. Wszyscy będziemy zbyt słabi, biedni i odizolowani od siebie, by się zbuntować.

Tak zrobił Hitler z Żydami w obozach koncentracyjnych. Potem włożył fluorek do ich wody. Brzmi znajomo? Ameryka jest teraz pod komunistycznym parasolem, nie jest to jeszcze takie oczywiste, ponieważ prawie każdy kupił narrację o pandemii. To zasada oparta na strachu, ale przygotuj się.
Rządy oparte na strachu są w toku, w USA, znanych również jako NPCA - New Plandemic Communist Amerika .

W socjalizmie (komunizmie) nikt nie posiada ziemi, własnej firmy ani broni. Krytykuj przywódców lub polityków w ogóle, a znajdziesz się w więzieniu, a twoje narządy zostaną usunięte i sprzedane na czarnym rynku, jeden po drugim. (tak jest w Chinach)

Zastanawiasz się, dlaczego toczy się fałszywa wojna rasowa, prowadzona przez Antifę? (W Polsce przez zwolenników mordowania dzieci )
Bo przewrót przekonuje masy do przyjęcia stanu wojennego dla „ochrony” i to jest koniec naszej Rzeczypospolitej. Wszystkie media społecznościowe, wiadomości telewizyjne i każda gazeta są w tym temacie - wyprzedane komunizmowi, nowemu oferentowi z najwyższą ofertą...

Masowa inflacja i gwałtownie rosnące stopy procentowe są tuż za zakrętem, wraz z kolejnym pęknięciem bańki mieszkaniowej. Tym razem nie będzie recesji. Będzie to depresja nie do pojęcia.

Przygotuj się na bardzo długie kolejki po żywność i przymusowe szczepienia we wszystkich pracach. Przygotuj się na masową inwigilację, policję NATO (komunistyczni najemnicy), drony i roboty kontrolujące każde miasto metropolitalne.
Na wypadek, gdybyście nie wiedzieli, przed Niemcami miał miejsce holokaust w Rosji i był to bardzo ciemny, okrutny świat. A więc uświadom sobie i pamiętaj: maski, dystans społeczny i wirtualne uczenie się tak naprawdę dotyczą instalacji KOMUNIZMU w Ameryce -i na świecie .
autor - SD Wells - CC - humansarefree.com/…unism-new-normal-is-china.html
Edward7
Brytyjskie władze ds. zdrowia: W tym roku praktycznie nie ma grypy

Grypa wygnana z ziemi, czy przemianowana na covid19

Władze ds. Zdrowia w Anglii ogłosiły, że w tym roku nie wykryto ani jednego przypadku grypy. Grypa prawie nie występuje w USA i Australii , a rząd kanadyjski przestał zgłaszać przypadki grypy w 2019 roku , kiedy pojawił się Covid-19. Dlaczego?
Według Światowej Organizacji Zdro…More
Brytyjskie władze ds. zdrowia: W tym roku praktycznie nie ma grypy

Grypa wygnana z ziemi, czy przemianowana na covid19

Władze ds. Zdrowia w Anglii ogłosiły, że w tym roku nie wykryto ani jednego przypadku grypy. Grypa prawie nie występuje w USA i Australii , a rząd kanadyjski przestał zgłaszać przypadki grypy w 2019 roku , kiedy pojawił się Covid-19. Dlaczego?
Według Światowej Organizacji Zdrowia obecnie na Ziemi prawie nie ma przypadków grypy:
Według WHO grypa sezonowa prawie całkowicie zniknęła z Ziemi. Co to wyleczyło? / Źródło obrazu: WHO

Jak wcześniej podkreślaliśmy, inni eksperci ds. Zdrowia zasugerowali, że przypadki grypy są tak dramatycznie niskie, ponieważ przypadki grypy są fałszywie liczone jako przypadki COVID .

W zeszłym miesiącu czołowy epidemiolog Knut Wittkowski zapewnił, żenazwa grypy w dużej mierze została przemianowana na COVID-19 ”.
Według CDC, skumulowany wskaźnik pozytywnych wyników testów na obecność wirusa grypy od końca września do 19 grudnia wyniósł zaledwie 0,2%, w porównaniu z 8,7% rok wcześniej.

Według Wittkowskiego, byłego szefa biostatystyki, epidemiologii i projektowania badań na Uniwersytecie Rockefellera, dzieje się tak, ponieważ wiele infekcji grypy jest nieprawidłowo oznaczanych jako przypadki koronawirusa.

„Może istnieć całkiem sporo przypadków grypy zaliczonych do kategorii„ przypuszczalnych COVID-19 ”osób, u których występują objawy COVID-19 (z którymi można pomylić objawy grypy), ale nie są one badane pod kątem SARS RNA” - powiedział Justowi Wittkowski wiadomości.
Naukowiec musi ukrywać tożsamość, aby pojawić się na antenie i powiedzieć prawdę o COVID-19: prawie żadnych przypadków pospolitej grypy w szpitalach - wszystkie oznaczone jako Covid .

Liczby opublikowane w kwietniu ubiegłego roku przez brytyjski Urząd Statystyk Narodowych pokazały również, że było trzy razy więcej zgonów z powodu grypy i zapalenia płuc niż koronawirusa.
„Liczba zgonów z powodu grypy i zapalenia płuc - ponad 32 000 - jest trzykrotnie wyższa niż całkowita liczba zgonów spowodowanych koronawirusem w tym roku” - donosi BBC.
Skontaktuj się z wybranymi urzędnikami i zażądaj dochodzenia. Muszą teraz ponownie otworzyć świat!

Władze ds. Zdrowia w Anglii ogłosiły, że w tym roku nie wykryto ani jednego przypadku grypy, a jeden z profesorów zasugerował, że to noszenie maski powoduje, liczbę zgonów spowodowanych grypą spada do „zera”... Grypa stała się covid-19 , a media i sprzedani naukowcy sieją kłamstwa ...
Źródło odniesienia:
Summit.news (fragment); WHO.int ; CDC.gov ; Denden.shinyapps.io ; Diseases.canada.ca
humansarefree.com/…u-has-vanished-from-earth.html
V.R.S.
Edward7
Zielona plakietka identyfikacyjna dla zaszczepionych, czerwona plakietka identyfikacyjna dla niezaszczepionych: Izrael, zdecydowanie na czele progresywizmu, udaje się narzucić zarówno powrót gwiazdy, jak i apartheid zdrowotny .

Bez słyszalnej krytyki w kręgach politycznych i medialnych, tak przywiązanych do praw człowieka. Prawa, podobnie jak człowiek, wyraźnie zatrzymują się u bram wspaniałego …More
Zielona plakietka identyfikacyjna dla zaszczepionych, czerwona plakietka identyfikacyjna dla niezaszczepionych: Izrael, zdecydowanie na czele progresywizmu, udaje się narzucić zarówno powrót gwiazdy, jak i apartheid zdrowotny .

Bez słyszalnej krytyki w kręgach politycznych i medialnych, tak przywiązanych do praw człowieka. Prawa, podobnie jak człowiek, wyraźnie zatrzymują się u bram wspaniałego świata Covid. Ponieważ posłusznie nosiliście maski, przygotujcie się na "gwiazdy".

Zawsze się zastanawiałem, jak wielu ludzi mogło pozostać zamkniętych w gettach z tak małą liczbą strażników ... Widząc, co się dzieje w Izraelu, który logicznie musi rozprzestrzeniać się w postępowym świecie, jest oczywiste, że ludzie nie tylko mają tendencję do posłuszeństwa bez zadawanie pytań Ale przy odrobinie wysiłku możesz zbudować własne getto. Dla twojego dobra.

Izrael jest przedstawiany jako kraj, w którym szczepienia przeciwko Covid są najbardziej zaawansowane, co pozwoli mu „odpowiedzialnie” wyjść, cytuję , z trzeciego odosobnienia. ...

„Rząd ogłosił system„ odznak identyfikacyjnych ”, fioletowych dla tych, którzy nie są zaszczepieni lub otrzymali tylko jedną dawkę, oraz zielonych dla tych, którzy otrzymali drugi zastrzyk lub„ wyzdrowiały ”z firmy Covid.

Centra handlowe, biblioteki, muzea, kawiarnie i niektóre miejsca kultu zostaną otwarte w trybie „fioletowym”. Więc dla każdego. A siłownie, imprezy sportowe i kulturalne, restauracje (z rezerwacją) będą otwarte dla posiadaczy „zielonej plakietki”, czyli osób z podwójnym świadectwem szczepień lub wyzdrowienia ”.
Ludność jest zatem podzielona na dwie kategorie, ludzi zdrowych i potencjalnie niebezpiecznych, a prawa tych kobiet i mężczyzn nie będą zależeć od ich kondycji ludzkiej, ale od kryterium „sanitarnego”.
Dostęp do życia społecznego będzie zależał od tego, czy należą do zielonej czy czerwonej kategorii, zwanej sanitarną. Izrael jest pierwszym krajem, w którym apartheid stał się tak jawnie oficjalny. Potwierdza to ... Minister Obrony - ponieważ Covid jest w istocie wojną toczoną z mężczyznami:

„Posuwamy się naprzód ...Jeśli jesteś zaszczepiony, możesz wejść ”- powiedział minister obrony Benny Gantz.

Nie ma wątpliwości, że gdyby ludność się nie zbuntowała, system ten mógłby zostać zastosowany w krajach postępowych, a Francja przygotowuje swoje ustawodawstwo w tym zakresie ( patrz nasz tekst ). Ponieważ zaakceptowałeś użycie masek podczas wchodzenia do sklepów, transportu lub na ulicy, pierwszy krok został zrobiony. Ustanowiona jest zasada posłuszeństwa.

W dodatku oznaczenie populacji niebezpiecznie przypomina użycie gwiazdy: Żyd był niebezpieczny, ponieważ był Żydem iz tego powodu musiał być piętnowany w społeczeństwie nazistowskim. Izrael przyjmuje tę samą zasadę w odniesieniu do osób niezaszczepionych lub niecałkowicie zaszczepionych: stanowią one potencjalne zagrożenie dla społeczeństwa
Jeśli nie chcesz, aby stało się to z tobą tam, gdzie jesteś, przejmij kontrolę nad swoim życiem. Stanowczo nieposłuszny i żyj. W przeciwnym razie własnymi rękami zbudujesz globalne getto Covid.

Władza boi się nieposłuszeństwa, bo wtedy się rozpada. Żywi się naszym strachem, naszą słabością, naszym posłuszeństwem. W normalnych czasach ludzie mają obowiązek słuchać państwa i jego przedstawicieli, w przeciwnym razie jest to anarchia. Ale kiedy władza rządzi przeciwko ludziom, traci swoją legitymację, a ludzie mają wtedy obowiązek być nieposłusznym, aby ocalić swój kraj. Jeśli nie, przygotuj odznakę identyfikacyjną, gwiazdę, swoje getto.
russiepolitics / Science and Patience