Edward7
Brytyjskie władze ds. zdrowia: W tym roku praktycznie nie ma grypy

Grypa wygnana z ziemi, czy przemianowana na covid19

Władze ds. Zdrowia w Anglii ogłosiły, że w tym roku nie wykryto ani jednego przypadku grypy. Grypa prawie nie występuje w USA i Australii , a rząd kanadyjski przestał zgłaszać przypadki grypy w 2019 roku , kiedy pojawił się Covid-19. Dlaczego?
Według Światowej Organizacji Zdro…More
Brytyjskie władze ds. zdrowia: W tym roku praktycznie nie ma grypy

Grypa wygnana z ziemi, czy przemianowana na covid19

Władze ds. Zdrowia w Anglii ogłosiły, że w tym roku nie wykryto ani jednego przypadku grypy. Grypa prawie nie występuje w USA i Australii , a rząd kanadyjski przestał zgłaszać przypadki grypy w 2019 roku , kiedy pojawił się Covid-19. Dlaczego?
Według Światowej Organizacji Zdrowia obecnie na Ziemi prawie nie ma przypadków grypy:
Według WHO grypa sezonowa prawie całkowicie zniknęła z Ziemi. Co to wyleczyło? / Źródło obrazu: WHO

Jak wcześniej podkreślaliśmy, inni eksperci ds. Zdrowia zasugerowali, że przypadki grypy są tak dramatycznie niskie, ponieważ przypadki grypy są fałszywie liczone jako przypadki COVID .

W zeszłym miesiącu czołowy epidemiolog Knut Wittkowski zapewnił, żenazwa grypy w dużej mierze została przemianowana na COVID-19 ”.
Według CDC, skumulowany wskaźnik pozytywnych wyników testów na obecność wirusa grypy od końca września do 19 grudnia wyniósł zaledwie 0,2%, w porównaniu z 8,7% rok wcześniej.

Według Wittkowskiego, byłego szefa biostatystyki, epidemiologii i projektowania badań na Uniwersytecie Rockefellera, dzieje się tak, ponieważ wiele infekcji grypy jest nieprawidłowo oznaczanych jako przypadki koronawirusa.

„Może istnieć całkiem sporo przypadków grypy zaliczonych do kategorii„ przypuszczalnych COVID-19 ”osób, u których występują objawy COVID-19 (z którymi można pomylić objawy grypy), ale nie są one badane pod kątem SARS RNA” - powiedział Justowi Wittkowski wiadomości.
Naukowiec musi ukrywać tożsamość, aby pojawić się na antenie i powiedzieć prawdę o COVID-19: prawie żadnych przypadków pospolitej grypy w szpitalach - wszystkie oznaczone jako Covid .

Liczby opublikowane w kwietniu ubiegłego roku przez brytyjski Urząd Statystyk Narodowych pokazały również, że było trzy razy więcej zgonów z powodu grypy i zapalenia płuc niż koronawirusa.
„Liczba zgonów z powodu grypy i zapalenia płuc - ponad 32 000 - jest trzykrotnie wyższa niż całkowita liczba zgonów spowodowanych koronawirusem w tym roku” - donosi BBC.
Skontaktuj się z wybranymi urzędnikami i zażądaj dochodzenia. Muszą teraz ponownie otworzyć świat!

Władze ds. Zdrowia w Anglii ogłosiły, że w tym roku nie wykryto ani jednego przypadku grypy, a jeden z profesorów zasugerował, że to noszenie maski powoduje, liczbę zgonów spowodowanych grypą spada do „zera”... Grypa stała się covid-19 , a media i sprzedani naukowcy sieją kłamstwa ...
Źródło odniesienia:
Summit.news (fragment); WHO.int ; CDC.gov ; Denden.shinyapps.io ; Diseases.canada.ca
humansarefree.com/…u-has-vanished-from-earth.html
V.R.S.
Edward7
Zielona plakietka identyfikacyjna dla zaszczepionych, czerwona plakietka identyfikacyjna dla niezaszczepionych: Izrael, zdecydowanie na czele progresywizmu, udaje się narzucić zarówno powrót gwiazdy, jak i apartheid zdrowotny .

Bez słyszalnej krytyki w kręgach politycznych i medialnych, tak przywiązanych do praw człowieka. Prawa, podobnie jak człowiek, wyraźnie zatrzymują się u bram wspaniałego …More
Zielona plakietka identyfikacyjna dla zaszczepionych, czerwona plakietka identyfikacyjna dla niezaszczepionych: Izrael, zdecydowanie na czele progresywizmu, udaje się narzucić zarówno powrót gwiazdy, jak i apartheid zdrowotny .

Bez słyszalnej krytyki w kręgach politycznych i medialnych, tak przywiązanych do praw człowieka. Prawa, podobnie jak człowiek, wyraźnie zatrzymują się u bram wspaniałego świata Covid. Ponieważ posłusznie nosiliście maski, przygotujcie się na "gwiazdy".

Zawsze się zastanawiałem, jak wielu ludzi mogło pozostać zamkniętych w gettach z tak małą liczbą strażników ... Widząc, co się dzieje w Izraelu, który logicznie musi rozprzestrzeniać się w postępowym świecie, jest oczywiste, że ludzie nie tylko mają tendencję do posłuszeństwa bez zadawanie pytań Ale przy odrobinie wysiłku możesz zbudować własne getto. Dla twojego dobra.

Izrael jest przedstawiany jako kraj, w którym szczepienia przeciwko Covid są najbardziej zaawansowane, co pozwoli mu „odpowiedzialnie” wyjść, cytuję , z trzeciego odosobnienia. ...

„Rząd ogłosił system„ odznak identyfikacyjnych ”, fioletowych dla tych, którzy nie są zaszczepieni lub otrzymali tylko jedną dawkę, oraz zielonych dla tych, którzy otrzymali drugi zastrzyk lub„ wyzdrowiały ”z firmy Covid.

Centra handlowe, biblioteki, muzea, kawiarnie i niektóre miejsca kultu zostaną otwarte w trybie „fioletowym”. Więc dla każdego. A siłownie, imprezy sportowe i kulturalne, restauracje (z rezerwacją) będą otwarte dla posiadaczy „zielonej plakietki”, czyli osób z podwójnym świadectwem szczepień lub wyzdrowienia ”.
Ludność jest zatem podzielona na dwie kategorie, ludzi zdrowych i potencjalnie niebezpiecznych, a prawa tych kobiet i mężczyzn nie będą zależeć od ich kondycji ludzkiej, ale od kryterium „sanitarnego”.
Dostęp do życia społecznego będzie zależał od tego, czy należą do zielonej czy czerwonej kategorii, zwanej sanitarną. Izrael jest pierwszym krajem, w którym apartheid stał się tak jawnie oficjalny. Potwierdza to ... Minister Obrony - ponieważ Covid jest w istocie wojną toczoną z mężczyznami:

„Posuwamy się naprzód ...Jeśli jesteś zaszczepiony, możesz wejść ”- powiedział minister obrony Benny Gantz.

Nie ma wątpliwości, że gdyby ludność się nie zbuntowała, system ten mógłby zostać zastosowany w krajach postępowych, a Francja przygotowuje swoje ustawodawstwo w tym zakresie ( patrz nasz tekst ). Ponieważ zaakceptowałeś użycie masek podczas wchodzenia do sklepów, transportu lub na ulicy, pierwszy krok został zrobiony. Ustanowiona jest zasada posłuszeństwa.

W dodatku oznaczenie populacji niebezpiecznie przypomina użycie gwiazdy: Żyd był niebezpieczny, ponieważ był Żydem iz tego powodu musiał być piętnowany w społeczeństwie nazistowskim. Izrael przyjmuje tę samą zasadę w odniesieniu do osób niezaszczepionych lub niecałkowicie zaszczepionych: stanowią one potencjalne zagrożenie dla społeczeństwa
Jeśli nie chcesz, aby stało się to z tobą tam, gdzie jesteś, przejmij kontrolę nad swoim życiem. Stanowczo nieposłuszny i żyj. W przeciwnym razie własnymi rękami zbudujesz globalne getto Covid.

Władza boi się nieposłuszeństwa, bo wtedy się rozpada. Żywi się naszym strachem, naszą słabością, naszym posłuszeństwem. W normalnych czasach ludzie mają obowiązek słuchać państwa i jego przedstawicieli, w przeciwnym razie jest to anarchia. Ale kiedy władza rządzi przeciwko ludziom, traci swoją legitymację, a ludzie mają wtedy obowiązek być nieposłusznym, aby ocalić swój kraj. Jeśli nie, przygotuj odznakę identyfikacyjną, gwiazdę, swoje getto.
russiepolitics / Science and Patience