Príde v blízkej budúcnosti celosvetový spoločenský kolaps.

Veľký investičný fond varuje, že po finančnej kríze príde celosvetový spoločenský kolaps.

( Kevin Hughes, Natural News) Významný manažér investičného fondu varoval pred celosvetovým spoločenským kolapsom, ktorý má nasledovať po finančnej kríze.

Zakladateľ video platformy Brighteon.com a stránky Natural News vo svojom nedávnom podcaste citoval list prezidenta fondu Elliot Investment Management Paula Singera o rozvíjajúcej sa finančnej situácii, ktorá by mohla spôsobiť spoločenský pád na celom svete.

V liste zaslanom investorom fondu vyjadril presvedčenie, že globálna ekonomika je v „extrémne náročnej“ situácii „na ceste k hyperinflácii“. To by podľa listu mohlo viesť ku „globálnemu kolapsu spoločnosti a občianskym alebo medzinárodným sporom“.

Investičný fond so sídlom na Floride ukázal prstom na guvernérov centrálnych bánk, ktorí sú zodpovední za súčasnú globálnu ekonomickú situáciu, argumentujúc tým, že boli „nečestní“, pokiaľ ide o dôvody vysokej inflácie.

Ani zákonodarcovia nezostali ušetrení. Singer ich obviňuje z vyhýbania sa zodpovednosti tým, že namiesto príliš uvoľnenej menovej politiky zavedenej pred zhruba 2 rokmi obviňujú narušenie dodávateľských reťazcov spojených s pandémiou.

(Súvisiace: Globálni ekonomickí lídri: Hospodársky pokles by sa mohol premeniť na náhly ekonomický kolaps.)

„Takéto slová nepočujete veľmi často od bežných ľudí z oblasti financií, no môžete ich počuť od nezávislých alternatívnych médií. Od ľudí, ktorí sa nemusia nevyhnutne zodpovedať finančným regulátorom, alebo od ľudí, ktorí nedostávajú výplatu od médií hlavného prúdu či kohokoľvek iného zo systému,“ povedal Adams.

„Ľudia, ktorí môžu slobodne hovoriť, otvorene hovoria o finančnom kolapse, ktorý prichádza. Na druhej strane tí, ktorí prevádzkujú multimiliardové investičné fondy, to takmer nikdy nehovoria.“

Podľa Mika Adamsa, zakladateľa platformy Brighteon.com, má Singer veľa dôvodov na zverejnenie tohto varovania.

„Rastúce úrokové sadzby sú sprevádzané viacerými faktormi, vrátane masívneho tlačenia peňazí, kolapsu dodávateľských reťazcov v kombinácii s nedostatkom energií a deindustrializáciou veľkej časti západného sveta. Všetky tieto faktory sa spájajú a to, na čo poukazujú, je prichádzajúci celosvetový spoločenský kolaps.“

Keď dôjde ku kolapsu, bude nasledovať chaos

Mike Adams tiež spomenul svoj nedávny rozhovor s finančným analytikom Bobom Moriartym, ktorý varoval, že mnohí ľudia žijúci vo veľkých amerických mestách s vysokou hustotou ako Houston, Chicago, Los Angeles a Denver neprežijú prichádzajúci spoločenský kolaps.

Podľa hostiteľa Mika Adamsa je celosvetový kolaps konvergenciou mnohých rôznych faktorov, akými sú okrem iného nedostatok jedla a energie, bezbrehé tlačenie peňazí, politika a obmedzovanie slobody.

Útoky na rozvodnú elektrickú sieť a bankový systém, jadrová vojna a teroristické činy môžu byť tiež zahrnuté, dodal.

Ďalej pokračoval, že keď sa systémy rozpadnú, tí nepripravení povstanú a budú sa búriť. Revolúcie budú iskriť po celom svete, najmä v Európe, a ľudia uvidia najbizarnejšiu kapitolu v dejinách ľudstva.

Napriek tomu Adams poznamenal, že pád mnohých prvkov západnej civilizácie – ako sú finančné a vládne inštitúcie – prinesie novú úroveň stabilizácie a nový poriadok z chaosu.

Ľudia budú počas kolapsu v režime voľného pádu, čo však nakoniec povedie k presídleniu, stabilizácii a reštrukturalizácii nového systému. (Súvisiace: Nebojte sa kolapsu, je nevyhnutný pre rozloženie kabaly a navrátenie slobody ľudstvu.)

Mike Adams tiež spomenul, že civilizovanosť bude podrobená skúške. Jedna z vecí, ktoré ľudia budú musieť zvážiť keď dôjde ku kolapsu, je povaha kultúry v každej oblasti.

V Japonsku, Nemecku a severských krajinách zrejme nenastane masový chaos, aj keď dôjde ku kolapsu, a to kvôli ich usporiadanosti. Pre Ameriku a iné krajiny to však bude iný príbeh, pretože mainstreamové médiá podnecujú rasovú vojnu a šíria nenávisť a násilie.

„Keď sa situácia v mnohých mestách zhorší – dôjde k anarchii, chaosu, násiliu a vraždám,“ povedal.

„To bude charakterizovať americký spôsob prežívania tohto kolapsu, ktorý je celkom jedinečný a odlišný od skúseností v iných krajinách. Preto je potrebné žiť ďaleko od týchto oblastí s vysokou hustotou obyvateľstva, aby ste nemuseli byť zastihnutí uprostred všetkého toho chaosu a násilia.“

Záver

Sledujte stránku Collapse.news a získajte ďalšie správy o nadchádzajúcej ekonomickej kríze.

Pozrite si tiež video nižšie (v angličtine) a dozviete sa viac o nadchádzajúcom globálnom spoločenskom kolapse:


AutoR: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com

" Čelíme kolapsu všetkého" Michael Snyder varuje pred " koncom času. "

Keď kresťania upadnú do ľahostajnosti, Tri dni temnoty nebudú ďaleko.

Proroctví extatičky z Tours (1872)

Dôsledok znesväcovania.
Public domain
U.S.C.A.E.
jediné čo ma trápi že som to radikálne neuťal skôr ako dnes cca. dva premárnené roky a iba som si hriechov narobil za to bude akurát prísnejší súd a väčší trest to mám za to že som z tých sprostejších a nedošlo mi už 8.12. 2020
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To je každý nie si sám.
U.S.C.A.E.
U.S.C.A.E.
pôvodne som to dal k trepimu ale pochválila to dohnalitka apredsa tak som to u neho zmazal a dal to sem ona mi nič nebude odobrovať a chváliť mňa ako katolíka jej pochvala uráža a takmer ponižuje aj keby bola úprimná stále je z rúk pyšnej a drzej osoby ktorá kydá na Pravú Vieru takže s tým nechcem mať nič
ja som v istom zmysle pes to má pravdu ja som ohľadom tohto neústupný ako rozdráždený pesMore
pôvodne som to dal k trepimu ale pochválila to dohnalitka apredsa tak som to u neho zmazal a dal to sem ona mi nič nebude odobrovať a chváliť mňa ako katolíka jej pochvala uráža a takmer ponižuje aj keby bola úprimná stále je z rúk pyšnej a drzej osoby ktorá kydá na Pravú Vieru takže s tým nechcem mať nič

ja som v istom zmysle pes to má pravdu ja som ohľadom tohto neústupný ako rozdráždený pes
Metod
Kolaps sa blíži, Donald v Amerike vysuší bažiny, Putin ukončí špeciálnu operáciu a ukrojina zmizne z mapy sveta a tak sa stretnú kamaráti opät a Donald vráti loptu Putinovi, kabala skončí a začne nový vek pre Zem!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
No neviem,ale niekedy mám pocit,že si generátor náhodných slov.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nikto nemôže vedieť presne kedy čo nastane v ktorom roku,ale od 2023 bude horšie každým mesiacom a rokom až bude totálne horúco až celý svet padne,ale podľa proroctiev môže človek vedieť približne a byť pripravení kedy to môže nastať tie všetky celosvetové katastrofálne veci, ktoré raz prídu.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš