CooperatoresVeritatis shares this
20.5K
Apparizioni.

Non c'è un angolo della terra in cui la Madre di Dio non sia apparsa.
MILOSLAV
36:47 mnoho biskupů, kardinálů a kněží zatracují duše. Mám to chápat tak, že zatracují duše i ti biskupové , kardinálové II. Vatikánského koncilu a kněží kteří tomu napomáhají?
charisma
The Alleged Apparitions at Garabandal, Spain
Msgr. Jose Vilaplana, Bishop of Santander, Spain
ľubica
TULÁK — 29.8.2012 23:58:29:
když jsme u toho Garabandalu

Zajímalo by mě, kam zmizely komentáře Karmel.pm.Smazány nebyly a přesto ostatní reagují právě na její slova.Zkrátka mnoho jejích komentářů zmizelo beze stopy, ale přesto je zaregistrovaná, že Lubico?
Garabandal The Prophecy English Subtitles, Czech Audio
Dobrou noc! 🤗
.......................

Som tu len skok,p. Lenka, keď si chcete prečí…More
TULÁK — 29.8.2012 23:58:29:
když jsme u toho Garabandalu

Zajímalo by mě, kam zmizely komentáře Karmel.pm.Smazány nebyly a přesto ostatní reagují právě na její slova.Zkrátka mnoho jejích komentářů zmizelo beze stopy, ale přesto je zaregistrovaná, že Lubico?
Garabandal The Prophecy English Subtitles, Czech Audio
Dobrou noc! 🤗
.......................

Som tu len skok,p. Lenka, keď si chcete prečítať dačo z komentárov o' karmel+pm', tak nechápem prečo tak neurobíte:gloria.tv/user/Mj9wvpduer7r4yTCQL1Vq3Jfd, ja som jej naposledy písala vlani... a neodpísala mi a vyhodila si ma aj z priateľov, takže neviem o čo vám ide....
.......................................................................
Existuje na toto dobra knizka jedneho frantiskana, Garabandal, události a data, Eusebio Garcia de Pesquera O.F.M. .

Citujem z knihy: Garabandal udalosti a data,
od : P.Eusebio Garcia de Pesquera OFM
vydanej : MCM Olomouc 1999

"Jeho svatost papez Pavel VI. dne 14. rijna 1966 potvrdil dekret Posvatne kongregace pro sireni viry (c. 58/59 A.A.S.), ktery dovoluje uverejnovani spisu tykajicich se nadprirozenych zjeveni, i kdyz nemaji "Nihil Obstat" cirkevni autority."

Papez Pavol VI vydal utajeny dekret.
Ostatni papezi ho nezrusili, cim ho potvrdzuju ako dodnes platny a pre nas zaväzny.
Pan Jezis o tomto dekrete dal osobitne posolstvo.
Biskup Danylak potvrdil pravost.

Tieto texty som našla na:
www.kredo.sk/bforum/topic.asp
.....................................................................

🤗
Honza77
Marie byla úžasná žena a věrná Boží služebnice, leč hříšná jako my všichni... A tak jako Saul nehovořil s mrtvým Samuelem, ale jakousi démonickou bytostí vydávající se za velkého Božího proroka (1. Samuelova 28:3nn), tak ani zjevení Panny Marie není setkání s Marií, ale nebezpečnou démonickou bytostí!!! Jsme ZCELA očištěni obětí Pána Ježíše a nepotřebujeme jiného přímluvce - On na to stačí!!! …More
Marie byla úžasná žena a věrná Boží služebnice, leč hříšná jako my všichni... A tak jako Saul nehovořil s mrtvým Samuelem, ale jakousi démonickou bytostí vydávající se za velkého Božího proroka (1. Samuelova 28:3nn), tak ani zjevení Panny Marie není setkání s Marií, ale nebezpečnou démonickou bytostí!!! Jsme ZCELA očištěni obětí Pána Ježíše a nepotřebujeme jiného přímluvce - On na to stačí!!! Kdo tvrdí opak, rouhá se!!! - 1. Korintským 6:9-10 Což nevíte, že nespravedliví nebudou mít účast v Božím království? Nemylte se: Ani smilníci, ani modláři, ani cizoložníci, ani nemravní, ani zvrácení, ani zloději, ani lakomci, opilci, utrhači, lupiči nebudou mít účast v Božím království.

Exodus 34:14 Nebudeš se klanět jinému bohu, protože Hospodin, jehož jméno je Žárlivý, je Bůh žárlivě milující.

1 Januv 2:1-2 Toto vám píšu, děti moje, abyste nehřešili. Avšak zhřeší-li kdo, máme u Otce přímluvce, Ježíše Krista spravedlivého.
On je smírnou obětí za naše hříchy, a nejenom za naše, ale za hříchy celého světa. (tedy i za ty všechny hříchy Mariiny)

Římanům 5:17-21 Jestliže proviněním Adamovým smrt se zmocnila vlády skrze jednoho člověka, tím spíše ti, kteří přijímají hojnost milosti a darované spravedlnosti, budou vládnout v životě věčném skrze jednoho jediného, Ježíše Krista.
A tak tedy: Jako jediné provinění přineslo odsouzení všem, tak i jediný čin spravedlnosti přinesl všem ospravedlnění a život.
Jako se neposlušností jednoho člověka mnozí stali hříšníky, tak zase poslušností jednoho jediného mnozí se stanou spravedlivými.
K tomu navíc přistoupil zákon, aby se provinění rozmohlo. A kde se rozmohl hřích, tam se ještě mnohem více rozhojnila milost,
aby tak jako vládl hřích a přinášel smrt, vládla ospravedlněním milost a přinášela věčný život skrze Ježíše Krista, našeho Pána.
evelina
Neviem mvsen, kde ste sa potuloval doteraz, ale Tulák sa tu už dlhšiu dobu nezdržuje, rozlúčil sa.
mvsen
Tuláku, dnes je II. vatikánský koncil opředen tak obrovským sítem protikladných informací, že nelze snadno z indicií skutečně rozpoznat jakým skutečně byl. Ale domnívám se, že byl-li přímo Pannou Marií označen jako špatným, je třeba to brát vážně. Bohužel, Církevní hierarchie ignoruje zjevení Panny Marie až přespříliš častým zdůrazňováním (ač pravdivým), že nejsou nutná ke spáse a svůj kněžský …More
Tuláku, dnes je II. vatikánský koncil opředen tak obrovským sítem protikladných informací, že nelze snadno z indicií skutečně rozpoznat jakým skutečně byl. Ale domnívám se, že byl-li přímo Pannou Marií označen jako špatným, je třeba to brát vážně. Bohužel, Církevní hierarchie ignoruje zjevení Panny Marie až přespříliš častým zdůrazňováním (ač pravdivým), že nejsou nutná ke spáse a svůj kněžský dorost vyučuje stále s principy, že II.Vat.k. byl to nejlepší co církev získala. Znám se osobně s více kněžími, mám jednoho i v rodině a mohu vám sdělit, že méně informované lidi o současném stavu světa byste stěží hledala. Jen stále jalově opakují jak byl II.Vat.k. úžasný, přelomový a co všechno přinesl, bez něj by nebylo skoro nic z toho co je atd. A pějí jen samou chválu. Řeknete-li jakoukoliv námitku, je s vámi zle. V kontaktu s klerem se tématu zásadně vyhýbám, aby nedošlo k roztržce, neboť by to mělo zřejmě nepředvídatelné následky.
mvsen
Pro svetlospasy.
Domnívám se, že neuznání Garabandalu je v přímé souvislosti s proroctvími La Saletty a Fatimy, kde je hovořeno o Zlu v samém srdci Církve. Je těžké z pozice lidí, kterým není dáno být in, bezpečně a jistě poznat příčiny.
Pravost Garabandalu, přes různé i klerikální znevažování, potvrzuje sám Ježíš nejnověji v poselstvích Marii Božího Milosrdenství zde - jezis-kristus-varovanie.…More
Pro svetlospasy.
Domnívám se, že neuznání Garabandalu je v přímé souvislosti s proroctvími La Saletty a Fatimy, kde je hovořeno o Zlu v samém srdci Církve. Je těžké z pozice lidí, kterým není dáno být in, bezpečně a jistě poznat příčiny.
Pravost Garabandalu, přes různé i klerikální znevažování, potvrzuje sám Ježíš nejnověji v poselstvích Marii Božího Milosrdenství zde - jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/news/posolstvo-036
Myslím, že by všichni měli zpozornět a těmto poselstvím dát nejvyšší prioritu, protože hovoří zcela jasně. Jen skalní oponent všem Božím pravdám, si dovolí jimi opovrhovat. Leč jsou takoví, znám je osobně.
TULÁK
To je těžké se k tomuto zjevení vyjádřit,protože jsem slyšela více výkladů a dost si protiřečily.Jeden zdůrazňoval jak skvělý byl 2.vat.koncil a jiný to v podstatě vyvracel.A o koncilu vím jen málo a vůbec mě podrobnosti nezajímají.Zatím jsem si s Písmem Svatým vystačila,ale neberu nikomu ta zjevení.Však vím,že se je někteří baziliškové snaží znevažovat a mají z nich strach.Páč lidi na ně dají 😉
TULÁK
To jsi si vybral špatného rádce k tomuto Davide.Po vzoru apoštola Tomáše věřím a rozumím jen tomu,co vidím.Ale s těmi přáteli to nezamlouvej.Lehko je přibíráš a lehko se jich zbavuješ.Jak víš kdo je kdo.To není jen tak zakládat tvrzení na domněnkách.Bylo by to hezké ten Garabandal.Ale divné je,že Písmo nic takového nezmiňuje,ale ezoterická literatura ano.No to já ukvapeně všemu hned věřit nebudu.…More
To jsi si vybral špatného rádce k tomuto Davide.Po vzoru apoštola Tomáše věřím a rozumím jen tomu,co vidím.Ale s těmi přáteli to nezamlouvej.Lehko je přibíráš a lehko se jich zbavuješ.Jak víš kdo je kdo.To není jen tak zakládat tvrzení na domněnkách.Bylo by to hezké ten Garabandal.Ale divné je,že Písmo nic takového nezmiňuje,ale ezoterická literatura ano.No to já ukvapeně všemu hned věřit nebudu.I kdybych ráda byla za takové procitnutí.Ať se děje Boží vůle.No a ta počítá se svobodnou vůlí v rozhodnutí.Tomuto já nerozumím.
svetlospasy
Leni nevíte něco o Garabandalu? Proč není uznán? Je aspoň ponecháno uznání zjevení v nějakých arcidiecézích? Jak vnímá Vatikán Garabandal ve srovnání s Fatimou? Pokud o tom něco víte, budu vděčný i za jakoukoli informaci, např. kdy bylo o Garabandalu jednáno Kongregací pro nauku víry. Při běžném porovnání proroctví Fatimském a Garabandalu mi určité různosti vyplývají, ale nic není s čímkoli v …More
Leni nevíte něco o Garabandalu? Proč není uznán? Je aspoň ponecháno uznání zjevení v nějakých arcidiecézích? Jak vnímá Vatikán Garabandal ve srovnání s Fatimou? Pokud o tom něco víte, budu vděčný i za jakoukoli informaci, např. kdy bylo o Garabandalu jednáno Kongregací pro nauku víry. Při běžném porovnání proroctví Fatimském a Garabandalu mi určité různosti vyplývají, ale nic není s čímkoli v rozporu. Video je opravdu nádherné, viděl jsem ho už mnohokrát a stále mě upoutává.
🤗
TULÁK
Nevytahujte na sebe staré věci.Každý někým byl.Kdyby něco David držel v tajnosti,tak by si dal nick podle toho a tajil se,kdo je.Jen jestli se z toho poučil.Mně nikdo nemusí nic vysvětlovat.Každý se budeme zodpovídat před Pánem Bohem.Jo a přátelství tak rychle nezačíná ani nekončí.Co je to za manýry?
svetlospasy
Toto video je provázeno od počátku velmi hezkým způsobem, citlivě a pravdivě je zde vykreslována Panna Maria ve zjevení. Opravdu bych moc rád věděl, kdyby mi někdo dokázal objasnit, proč není zjevení v Garabandalu uznáváno. Patrně to má svůj důvod, já ho ale neznám a nevím,jestli vůbec někdo ano.Pokud ho ale někdo zná, s vděkem bych ocenil,kdyby mi to vysvětlil.Hezký den.
🤗
ali-ccsh
Jo, už si vzpomínám - viděl.
ali-ccsh
Neviděl. Kouknu...
svetlospasy
Viděl jste Aleši tento dokument?
Gábi
Jestli mohu k Nebeské matce přidat hymnus o jejím neposkvrněném početí.Původní text ve staroitalštině.

Jsem pravá Matka Boha, který je Synem,
a jsem jeho dcerou, i když jeho Matka,
Od věčnosti je zrozen a je mým Synem,
v čase jsem zrozena já, a přece jeho Matka.
Je mým Stvořitelem a mým Synem,
já jsem jeho stvoření, a jsem mu Matkou.
Byl to div Boží, stát se mým Synem -
on, věčný Bůh, mít mne …More
Jestli mohu k Nebeské matce přidat hymnus o jejím neposkvrněném početí.Původní text ve staroitalštině.

Jsem pravá Matka Boha, který je Synem,
a jsem jeho dcerou, i když jeho Matka,
Od věčnosti je zrozen a je mým Synem,
v čase jsem zrozena já, a přece jeho Matka.
Je mým Stvořitelem a mým Synem,
já jsem jeho stvoření, a jsem mu Matkou.
Byl to div Boží, stát se mým Synem -
on, věčný Bůh, mít mne za svou Matku.
Bytí Matky a Syna je téměř společné,
poněvadž Matka přijala své bytí od Syna,
ale i Syn přijal své bytí od Matky.
A tedy, má-li Matka své bytí od Syna,
buď je nutno říci, že je poskvrněný Syn,
nebo že je Matka neposkvrněná.
svetlospasy
Gebírá-královna nebes

Kdo byla gebírá? Byla to královna matka,jak Izraelci nazývali matky svých pomazaných králů.Matka Šalomounova,matka Davidova,matka Ježíšova.Jejich titul v Izraeli zněl gebírá.
V církvích existují některé spory o to,zda se matka Ježíšova smí nazývat královnou nebes.Byl to titul pro pohanskou bohyni Ísis,která byla představována jako žena s dítětem v náručí.Jeremiášova kniha …More
Gebírá-královna nebes

Kdo byla gebírá? Byla to královna matka,jak Izraelci nazývali matky svých pomazaných králů.Matka Šalomounova,matka Davidova,matka Ježíšova.Jejich titul v Izraeli zněl gebírá.
V církvích existují některé spory o to,zda se matka Ježíšova smí nazývat královnou nebes.Byl to titul pro pohanskou bohyni Ísis,která byla představována jako žena s dítětem v náručí.Jeremiášova kniha se staví právě proti tomuto kultu.Protože ale Ježíš byl dědicem izraelských králů,je jeho matka královnou nebes.Na svatou Pannu Marii se vztahuje žalm 45,14-16 "Královská dcera ve vší své slávě čeká v pokoji, svůj šat má zlatem protkaný.V barevném rouchu ji vedou ke králi,za ní jdou panny,družičky-k tobě přichází!Radostný jásot je provází,do králova paláce vstupují."
Dívka Hospodinova Maria z Nazareta je připravována na uvedení před svého Nebeského manžela,Hospodina vševládného.Za ní jdou ženy,které jsou čisté,světice, k Tobě Hospodine, přicházejí. Radostný jásot je pokřik andělů,kteří svými chrabrými hlasy v nadšení jásají nad Marií, Pannou z Nazareta.Stává se jejich královnou a oni si ji předchází. Žalm ukončují slova: "Tvé jméno chci připomínat po všechna pokolení,ať tě na věky věků chválí národy!" (45,18) To je míněno k Hospodinu,řekli byste si.-Ano,je mnoho žalmů,které ctí právě a jedině Hospodina.Nezapomínejme ale, že Maria je blahoslavena z proroctví Alžbětina. A právě proto je jméno Mariino jménem, které chce sám Hospodin připomínat po všechna pokolení. "Ať tě na věky věků chválí národy!" Tuto pravdu dokazuje proroctví knihy Zjevení, které dal Bůh svatému Janovi v Řecku, na ostrově Patmos. "Žena oděna sluncem, pod jejíma nohama měsíc a na hlavě měla korunu dvanácti hvězd." (Zj 12,1)
michal
Karmel zdravím Vás,Garabandal stále trvá a vizionářky stále hlásají svůj svěřený úkol.Dokonce medajlonky políbené Pannou Marií uzdravují nemocné.... Vím že se v dokumentu říká že ještě 3 papežové nebo jak...
to je ale dokument dělaný lidmi...Vizionářky sami přiznali že novináři nenapíšou nikdy to, co řeknou. www.garabandal.cz ,mějte se krásně 😎More
Karmel zdravím Vás,Garabandal stále trvá a vizionářky stále hlásají svůj svěřený úkol.Dokonce medajlonky políbené Pannou Marií uzdravují nemocné.... Vím že se v dokumentu říká že ještě 3 papežové nebo jak...
to je ale dokument dělaný lidmi...Vizionářky sami přiznali že novináři nenapíšou nikdy to, co řeknou. www.garabandal.cz ,mějte se krásně 😎