Clicks729
Edward7
1

Globalna depopulacja za pomocą nowej szczepionki

Teraz dochodzimy do prawdziwej misji „plandemii”,(cenzura, zakaz stosowania hydroksychlorochiny i uciszaniu lekarzy z pierwszej linii) : chodzi o globalną depopulację za pomocą nowej szczepionki, która ma na celu masowe mordowanie miliardów ludzi i gwałtownie zmniejszyć populację rasy ludzkiej na Ziemi.
Jak myślisz, dlaczego jeszcze czynią ją obowiązkowym, a
jednocześnie zapewniając firmom zajmującym się szczepionkami całkowity prawny immunitet od wszelkiej odpowiedzialności? To dlatego, że szczepionka ma zabijać ludzi , a nie ich ratować. Kiedy ludzie zaczną umierać, nikt nie może pozwać twórców szczepionek. Dlatego potrzebowali prawnych umów o nietykalności, zanim rozpoczęliby kampanię szczepień.
Nawiasem mówiąc, program globalnego wyludnienia nie jest nawet tajemnicą. Bill Gates otwarcie mówi o stosowaniu szczepionek w celu zmniejszenia populacji ludzkiej , a globaliści otwarcie przyznają, że wierzą, że jeśli populacja ludzka nie zostanie gwałtownie zredukowana, biosfera planety zapadnie się z powodu emisji dwutlenku węgla, zanieczyszczenia i szalonego zużycia zasobów naturalnych.
Niezależnie od tego, czy w ludzie w to wierzą , oni (globaliści) w to wierzą. Uważają, że muszą zabić 90% populacji, aby uratować pozostałe 10%. Tak więc globaliści, którzy dążą do globalnego wyludnienia, postrzegają siebie jako bohaterów ludzkości , a nie masowych morderców.

Oszustwo związane z globalnym ociepleniem było pierwszą próbą zmiażdżenia gospodarki i spowodowania masowego głodu i śmierci, ale nie udało się
Zrozum, że "plandemia" nie jest pierwszą próbą osiągnięcia globalnego wyludnienia. Globaliści najpierw próbowali zmiażdżyć ludzkie gospodarki za pomocą oszustwa związanego z globalnym ociepleniem, fałszywie twierdząc, że dwutlenek węgla jest śmiertelną trucizną. Sfałszowali wszystkie globalne wartości temperatury i sfałszowali fałszywe badania naukowe, aby spróbować zmusić przez globalne ocieplenie - później „zmiany klimatyczne” - do zablokowania globalnych gospodarek. Ale ich wysiłki zawiodły. Niewystarczająca liczba ludzi dała się nabrać na oczywiste oszustwo, a ich fałszywa nauka została łatwo ujawniona.

Inżynieria "koronawirusa" to po prostu eskalacja tego samego celu: zamknięcie globalnych gospodarek, spowodowanie masowego głodu i ubóstwa, po którym nastąpi inżynieryjny ubój ludzkiej populacji. Tam, gdzie oszustwo związane z globalnym ociepleniem zawiodło, „plandemia” COVID-19 odniosła sukces. Blokady zostały uzbrojone i rozszerzone, miażdżąc gospodarkę narodową i prowadząc do tego, co teraz będzie masową falą bezdomności, nędzy, chorób, głodu, niepokojów społecznych, a być może nawet wojny nuklearnej.
Ale prawdziwą bronią w tym wszystkim jest szczepionka COVID-19. Wszystko inne zostało wprowadzone tylko po to, by skłonić ludzkość do błagania o to.
Oczywiście szczepionka nie zabije natychmiast. Pierwsza fala szczepionek może nawet zostać celowo „bezpieczna”, aby wywołać falę pozytywnej prasy i przekonać sceptyków do pójścia na całość i zgodzenia się na wstrzyknięcie. Ale zanim druga i trzecia runda zastrzyków zostanie wstrzyknięta ludziom na całym świecie, szczepionki będą wystarczająco uzbrojone, aby wywołać zaburzenia autoimmunologiczne i masową śmierć po ekspozycji na inny szczep wirusa grypy lub koronawirusa...

Większość ludzi umrze z powodu hiper-zapalnej odpowiedzi immunologicznej. Innymi słowy, utopią się w płynie we własnych płucach, a wielu z tych, którzy przeżyją, dozna trwałego uszkodzenia neurologicznego, które sprawi, że autyzm będzie wyglądał jak spacer po parku.

Ostatecznie szczepionka na COVID-19 jest testem IQ dla ludzkości , a każdy na tyle nierozumny, by ją przyjąć, prawdopodobnie zostanie usunięty... dokładnie tak, jak tego pragną globaliści, tacy jak Bill Gates....W końcu większość zwolenników szczepiennych fanatyków to demoniczni masowi mordercy, którzy również lubią siekać żywe ludzkie dzieci poprzez aborcje... Okazuje się, że jeśli zabijają dzieci szczepionkami, to niewiele różni się od tego, że rutynowo mordują własne dzieci przez aborcję. Są mordercami i zbieraczami części ciała niemowląt. Przynajmniej dzięki szczepionce na koronawirusa możemy mieć szczęście zobaczyć, jak zabijają.

Jak będą próbować zmusić Cię do przyjęcia szczepionki na koronawirusa
Oczywiście każdy element społeczeństwa będzie próbował zmusić cię do przyjęcia zastrzyku szczepionki, aby globaliści mogli osiągnąć maksymalny efekt ludobójstwa. Powiedzą ci, że nie możesz iść do pracy bez szczepionki, albo odmówią ci dostępu do przywilejów podróżowania samolotem, chyba że będziesz w stanie przedstawić jakiś „paszport szczepionki”. Mogą odmówić dostępu do sklepów detalicznych, a lokalni porywacze ("Pomocy rodzinie") mogą zagrozić, że zabiorą twoje dzieci, jeśli ich również nie zaszczepisz.
Pełnowymiarowa tyrania medyczna i policja państwowa przemocy zostanie wdrożony na „anty-vaxxers” i będą obwiniać ich i za wszystkie przyszłe zgony na COVID-19. Wypowiadanie się przeciwko szczepionkom stanie się przestępstwem i zostaniesz pozbawiony głosu z każdej platformie mediów społecznościowych, witryny wideo i wyszukiwarki, chyba że zgodzisz się przestrzegać propagandy szczepień.

Zmuszą cię do zapłacenia ogromnej ceny za odmowę szczepienia. Będziesz zmuszony cierpieć. Ale to dlatego, że globalny plan ludobójstwa wymaga posłuszeństwa. Muszą przekonać ludzi do wyrażenia zgody na samobójstwo po szczepionce , aby to zadziałało. Jeśli owca się obudzi i zacznie stawiać prawdziwy opór, w żadnym społeczeństwie nie ma wystarczającej liczby sił policyjnych lub wojskowych, aby zebrać wszystkie masy i otwarcie je zabić, tak jak zrobili to naziści. Nie, ten Holokaust zostanie przeprowadzony za zgodą masowo mordowanych. A jeśli odmówisz im zgody na zamordowanie cię śmiertelną szczepionką, uczynią twoje życie piekłem.

Albo możesz uwierzyć w bajkowe złudzenie, które twierdzi, że globaliści kochają cię i chcą tylko pomóc ludzkości, podczas gdy Bill Gates kocha wszystkie małe czarne dzieci na świecie. Jeśli to wszystko brzmi dla ciebie trochę za duże do przełknięcia, możesz oczywiście wrócić do „oficjalnej” bajki, która twierdzi, że producenci szczepionek Big Pharma kochają ludzkość i chcą tylko pomóc ratować życie, a Bill Gates i inni globaliści chcą tego aby chronić wszystkie małe czarne dzieci na świecie, a aborcja jest aktem matczynej miłości, a gwałtowne zamieszki lewicy są „pokojowym ruchem duchowym” i tak dalej...

Ale ci, którzy są przytomni, wiedzą lepiej. Big Pharma nie jest zainteresowana pomaganiem nikomu poza swoimi akcjonariuszami. Szczepionki to w dużej mierze "znachor" i prawie żadna z nich nigdy nie została poddana rygorystycznym długoterminowym badaniom klinicznym. Szalony pęd do wprowadzenia na rynek, połączony z całkowitą immunitetem prawnym od wszelkiej odpowiedzialności, to idealna burza masowych obrażeń spowodowanych przez szczepionki, które zostaną desperacko zatuszowane przez współdziałające media i złych, zdradzieckich gigantów technologicznych, którzy są zaangażowani w zbrodnie Big Pharmy przeciwko ludzkości .

Jeśli zdecydujesz się przyjąć szczepionkę na koronawirusa, robisz dokładnie to, czego chcą od ciebie globaliści: angażujesz się w samobójstwo medyczne, aby usunąć się z planety Ziemia, poddając przyszłość ludzkiej cywilizacji globalistycznej elicie, która od początku wiedziała, że plandemia , blokady i szczepionki częścią planu eksterminacji miliardów ludzi . Nie wątp, że Bill Gates nie będzie przyjmował tą samej szczepionkę, którą bierzesz. Jego szczepionka będzie faktycznie działała (a nie zabijała pacjenta, Gates nie szczepił żadnego swojego dziecka...). drugiej strony, szczepionka jest po prostu rodzajem eutanazji pod postacią szczepionki.

Kiedy więc nadejdzie dzień, w którym pierwsza szczepionka na koronawirusa będzie dostępna publicznie, będziesz widział kolejki , jak ludzie ustawiają się w kolejce do masowej eksterminacji. Oglądasz grę Holokaust szczepionki w czasie rzeczywistym, ale bez wszystkich komór gazowych i żołnierzy rządowych. Wygląda na to, że globaliści wymyślili sposób, aby skłonić ludzi do zabijania się za zgodą . Brak oporu. Żadnego powstania. Nie ma wojny." Po prostu miliardy istot ludzkich umierających cicho, chwaląc rosnącą wartość ich portfeli akcji Big Pharma, gdy biorą ostatni oddech i osuwają się w śmierć, nieświadomi faktu, że ich „zbawiciele” byli w rzeczywistości ich oprawcami.

www.naturalnews.com

Znalezione online WAŻNE !! Nina Hadges
Jak wielu z was słyszało, Moderna jest na trzecim i ostatnim etapie opracowywania szczepionek. Jest coś, czego wielu z was nie wie. Zgadnij, kto był pierwszym CEO firmy Moderna? Anthony Fauci, absolwent Cornell, który był współlokatorem z nikim innym jak Billem Gatesem. Czy zwracasz uwagę?

To właśnie w Cornell Bill Gates zaprojektował RFID (identyfikację częstotliwości radiowych) i opatentował go pod US2006257852.


Moderna była firmą farmaceutyczną, która rozpoczęła swoją działalność w Niemczech pod nazwą IG Farben. IG Farben słynie z masowej produkcji Cyklonu-B, głównego gazu używanego do zabijania ludzi podczas II wojny światowej w obozach koncentracyjnych.
Po upadku Niemiec IG Farben został rozwiązany, a jego aktywa zostały sprzedane przez nazistę, który stał się Amerykaninem, nazwiskiem, jak się domyślacie, George Soros. Soros zmienił nazwę firmy na Moderna.

A kto był głównym akcjonariuszem Moderny aż do śmierci? …… Jeffrey Epstein.
Jego rola w Moderna polega na tym, że dorobił się fortuny i nawiązał kontakty. Niech to dotrze do środka. Skopiuj i wklej to, tak! ”

Szczepionka na Świńska Grypa Spowodowała paraliż 500 Amerykanów

Czy jesteście gotowi na serię toksycznych szczepionek Covid, czy jesteś gotowy na wstrzyknięcie ludzkich komórek aborcyjnych... Co zrobić, jeśli ty i twoje dzieci jesteście wysoce uczuleni na próbki tkanek od innych ludzi . Nie zapominaj, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie została szybko wprowadzona na rynek, podobnie jak ta Covid, a ta obciążona chemikaliami szczepionka przeciwko świńskiej grypie sparaliżowała 500 Amerykanów.

Czy po tej niezwykle pospiesznej serii wstrzyknięć Covid wystąpią gorsze „zdarzenia niepożądane”? Szczepionka H1N1 została ZAŁADOWANA chemikaliami, dlatego właśnie. Chcesz wiedzieć, które z nich?

Wymieńmy i udokumentujmy teraz kilka śmiercionośnych: zabójczy skwalen, tiomersal (rtęć), formaldehyd i polisorbat 80 (syntetyczny emulgator).

Czy Twoje dziecko ma alergię na orzeszki ziemne lub na kanibalizm, jeśli tak, będziemy musieli „przeprowadzić więcej testów”, aby spróbować określić to „spektrum autyzmu”. Może to tylko rtęć zawarta w szczepionce przeciw grypie, która jest celowo oznaczona jako coś innego, przez nazwę tiomersal - który zawiera 50% rtęci. Tak, rtęć powoduje uszkodzenie mózgu i zaburzenie centralnego układu nerwowego przez lata, a czasem nawet na całe życie. Odtrucie organizmu z rtęci jest bardzo trudne, zwłaszcza gdy przemysł szczepionkowy używa aluminium, oznaczonego jako „adiuwant”, który pomaga rtęci przekraczać barierę krew-mózg, wyrządzając przewlekłe uszkodzenia ludziom, zwłaszcza chłopcom poniżej trzeciego roku życia...

Przymusowe Szczepienia To Ostateczna Nazistowska Tortura, Wciąż Stosowana Przez Obłąkanych Lekarzy Na Milionach Niewinnych Ofiar W Ameryce.

Naziści używali chemicznych tortur do eksperymentowania na żydach (nie tylko), ponieważ wierzyli (lub twierdzili), że oni są podludziami, jak świnie lub szczury, więc nie uważali tego nawet za nadużycie.

Hitler był zafascynowany dziećmi bliźniakami i kazał swoim szalonym naukowcom lobotomizować je, próbując odkryć biologiczną tajemnicę. Może to była część Hitlera, który próbował stworzyć swoją „rasę panów”, w której wszyscy byli zdrowi, mieli blond włosy, niebieskie oczy i nikt nigdy nie urodził się z wadami wrodzonymi lub upośledzeniem umysłowym.

Mimo to nazistowscy naukowcy wstrzykiwali jeńcom chemikalia wytwarzane przez „prawą rękę” wojska Hitlera, znaną jako IG Farben (w skrócie), farmaceutyczny kompleks przemysłowy z II wojny światowej.

Ci dziwacy pokazują, że lekarze wytwarzający szczepionki używali trucizny do torturowania , w tym zastrzyków z gazem fosgenowym, z wodą morską i pestycydami w celu opracowania nowych metod egzekucji. Połączyli nawet cyjanek z fenolem, aby wstrzyknąć i zabić rosyjskich więźniów w obozie koncentracyjnym Buchenwald .

CDC (NZF) nadal stosuje podobne praktyki wobec czarnoskórych dzieci w Ameryce (NZF - w Polsce). Były główny naukowiec CDC wyznał kiedyś, że szczepionka MMR przeciążała czarnych chłopców w wieku poniżej trzech lat i wywoływała u nich ciężki autyzm. CDC to wszystko zatuszowało, ale wyznanie było prawdziwe i udokumentowane. Zobacz wyznanie doktora Williama Thompsona tutaj .

Dzisiejsze Szczepionki Zawierają Chemikalia, Podobnie Jak Seria Covid, Używana Do Powolnego Torturowania ludzi W Szpitalach Chorych W Całym Kraju

Czy wiesz, że dzisiejsze szczepionki zawierają śladowe ilości lateksu, ponieważ igła przebija się przez gumowy korek na fiolce z trucizną i lateksową poduszkę używaną na końcu igły podczas przechowywania. Dlatego miliony Amerykanów mają alergię na lateks i nie można ich nawet dotykać lateksowymi rękawiczkami. To reakcja autoimmunologiczna.

Czy wiesz, że kilka dzisiejszych szczepionek zawiera znane pestycydy, wykonane z tych samych związków chemicznych, których używali naziści podczas II wojny światowej? Tak, to wszystko ma znaczenie. Właśnie dlatego Bayer wykupił Monsanto - tę samą korporację, która zatruwa rośliny uprawne, zatruwa szczepionki i produkuje obfitą w pestycydy chemioterapię (pomyśl o Cyklonie B).

Oto, jak naprawdę powstają szczepionki. Przygotuj się na oszołomienie - abyś nie dostał tych szalonych mikstur wstrzykniętych do swojego ciała i dosłownie rozwalił swój umysł. Wszystko dzięki Health Ranger za wszystkie te ważne informacje dotyczące zdrowia. Wszystko, czego będziesz świadkiem, jest w 100% udokumentowane na stronach internetowych FDA i CDC.

„Buried Alive” Przez Brudne Szczepionki W Ameryce - Nawet 50 Procent Osób, Które Zostaną Zaszczepione Przeciwko Covid, Może Umrzeć Z Powodu Samej Szczepionki

Chcesz być mądrzejszy w życiu, zdrowszy i szczęśliwszy? Unikaj brudnych szczepionek (to wszystko). Szczepionki to forma tortur medycznych przy użyciu substancji chemicznych wywołujących choroby w organizmie człowieka. Żadna szczepionka nie jest czysta. Żadna szczepionka nigdy nie okazała się „bezpieczna” ani „skuteczna”.

Zadawaj wiele pytań. Zbadaj. To twoja należyta staranność i odpowiedzialność za siebie, aby przeczytać ulotki składu szczepionek, a następnie odmówić nazistowskiej „medycynie” chemicznej. Według lekarzy i badaczy seria szczepionek Covid może być śmiertelna, zabijając nawet 50 procent wstrzykniętych.

Autor : Mike Adams

Źródło ; humansarefree.com
woj_tek shares this
729