Wieczne Odpoczywanie Amen
276

szatańska władza potrafi rządzić tylko przemocą i strachem

facebook.com/…meria-română/3634394849950032/
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Interwencja policji w sprawie suspendowanego księdza. Sprawa nie jest taka jak się wydaje
iuytui - to talmudyczno - redakcyjno - masońsko -satanistyczny troll talmudyczny działający na tym portalu na usługach demonów -masońskich i samego lucyfera ! jego diabelskie media zawsze są na stronie głównej ( tak samo jak i inne -niezliczone już ! ) . sam reguluje sobie oglądalnością i wstawia liczby …More
Interwencja policji w sprawie suspendowanego księdza. Sprawa nie jest taka jak się wydaje
iuytui - to talmudyczno - redakcyjno - masońsko -satanistyczny troll talmudyczny działający na tym portalu na usługach demonów -masońskich i samego lucyfera ! jego diabelskie media zawsze są na stronie głównej ( tak samo jak i inne -niezliczone już ! ) . sam reguluje sobie oglądalnością i wstawia liczby według uznania !
===============================================================
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


nawrócony
To Pan Bóg ustanawia rękoma biskupów swoich kapłanów i tylko On Sam Bóg Prawdziwy może odwoływać lub zabraniać swoim pasterzom odprawiania Najświętszej Ofiary czy Ewangelizacji NIEZMIENNEJ I NIEZMUTOWANEJ nauki KK-go i Ewangelii ! zwłaszcza , że posoborowi apostaci ( biskupi i kapłani ) sami za współprace z masonerią przestali być nie tylko duchownymi ,ale i katolikami poprzez tzw, metodę ; ipsco -facto tzn. z automatu za współpracę ze sługami diabła i samym lucyferem .