Clicks1K
pat74
1
Los Polski wisi na włosku - Maciej Bodasiński (13 X 2018 r.) Los Polski wisi na włosku - Maciej Bodasiński (13 X 2018 r.) - "Nawet nie wiecie ilu ludzi ginie na wieki w Polsce. Nawet nie wiecie ilu …More
Los Polski wisi na włosku - Maciej Bodasiński (13 X 2018 r.)

Los Polski wisi na włosku - Maciej Bodasiński (13 X 2018 r.)
- "Nawet nie wiecie ilu ludzi ginie na wieki w Polsce. Nawet nie wiecie ilu młodych ludzi ginie na zawsze. Musimy walczyć o Polskę. Los Polski wisi na włosku" powiedział do mnie o. Enrique. My żyjemy w takim poczuciu radości z tego, że s. Faustyna usłyszała zdanie, że "z tego kraju wyjdzie iskra", ale tak jak zawsze, każda obietnica nieba jest warunkowa - mówił Maciej Bodasiński podczas VI Pielgrzymki Żywego Różańca Diecezji Warszawsko - Praskiej 13 października pod hasłem „Przed Twe ołtarze zanosim błaganie. Ojczyznę wolną pobłogosław Panie” w bazylice Najświętszego Serca Jezusowego odbyła się VI Pielgrzymka Żywego Różańca Diecezji Warszawsko - Praskiej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 2 tys. osób. Mszy Świętej przewodniczył kustosz sanktuarium ks. prałat Edmund Modzelewski, a homilię wygłosił ks. Krzysztof Bielawny.
Redakcja Salve TV
waz2054
Niezwykle istotne stwierdzenie "każda obietnica nieba jest warunkowa".

A pytania nasuwają się same. Czy są jakieś obiektywne metody zbadania, czy wymagane przez niebo warunki zostały spełnione, (lub nie spełnione)? Czy można te warunki zestawić w postaci listy? Ile ich jest? Czy są mierzalne? A może podlegają jakiejś, innej, nie znanej nam bliżej interpretacji? Kto będzie decydował o tym, czy …More
Niezwykle istotne stwierdzenie "każda obietnica nieba jest warunkowa".

A pytania nasuwają się same. Czy są jakieś obiektywne metody zbadania, czy wymagane przez niebo warunki zostały spełnione, (lub nie spełnione)? Czy można te warunki zestawić w postaci listy? Ile ich jest? Czy są mierzalne? A może podlegają jakiejś, innej, nie znanej nam bliżej interpretacji? Kto będzie decydował o tym, czy warunki nałożone przez niebo zostały spełnione i wedle jakich kryteriów.

Co to za iskra ma wyjść z polskiego narodu i po co?
Bez odpowiedzi na powyższe pytania nie będziemy w stanie podjąć jakichkolwiek działań, ponieważ wymagania, lub inaczej "warunki" są nieprecyzyjne.

Polska Winkelriedem narodów po raz enty.....? Nie, już dosyć tego.