Clicks2K
Náhoda? 😎
ALENA GARGULAKOVA shares this
150
johanika
Nechápem, prečo títo ľudia skúšajú svoje výmysly na svojich. Z histórie vieme že bohatý žid sa chudobného nezastal, nemal s ním zľutovanie... Ale aj dnes?
Roberto 55
Tito zidia by sa nemali volat zidia, lebo vacsinou az na 95%+ nemaju v sebe ani kvapku semitskej krvi, ale su to potomkovia chazarov-mongoloidov a turkov, ktori vyznavaju Talmud=okultizmus-satanizmus. Potomkovia Abrahama su vacsinou moslimovia v Palestine, ked ich nasilne islamizovali. Nakoniec, keby aj nahodou boli vsetci semiti tak vyvoleny Bozi lud su dnes katolici.
Otčenáš
Až na ten závěr. 😉
Trepifajksl
Ano, to je pravda - v katolicismu už není rozdílu, jestli je někdo Žid nebo Řek. Bůh nikomu nestraní. Speciálně pro zabedněné rasistické Židy a talmudisty je to uvedené i v písmu.
34A Petr se ujal slova: „Nyní skutečně vidím, že Bůh nikomu nestraní,
35ale v každém národě je mu milý ten, kdo v něho věří a činí, co je spravedlivé.
36To je ta zvěst, kterou Bůh poslal synům izraelským, když vyhlásil …More
Ano, to je pravda - v katolicismu už není rozdílu, jestli je někdo Žid nebo Řek. Bůh nikomu nestraní. Speciálně pro zabedněné rasistické Židy a talmudisty je to uvedené i v písmu.
34A Petr se ujal slova: „Nyní skutečně vidím, že Bůh nikomu nestraní,
35ale v každém národě je mu milý ten, kdo v něho věří a činí, co je spravedlivé.
36To je ta zvěst, kterou Bůh poslal synům izraelským, když vyhlásil pokoj v Ježíši Kristu. On je Pánem všech.
One more comment from Trepifajksl
Trepifajksl
A vůbec! Co tobě udělali Lutherko katolíci, že do nich denodenně kopeš?
Otčenáš
Trepifajks by chtěl argumentovat svatým Písmem, ale neví, o čem Písmo svědčí.
Vybraná část prvního listu tesalonickým svědčí o tom, že učedníci na Cestě trpí od řeckých nevěřících spoluobčanů stejně, jako trpí jejich bratři v Judsku. Není tedy rozdíl mezi nevěřícími židy a řeckými pohany. A já dodávám, že úplně stejný pronásledovatel je obelhaný Trepifajksl, který až podnes pronásleduje Ježíše …More
Trepifajks by chtěl argumentovat svatým Písmem, ale neví, o čem Písmo svědčí.
Vybraná část prvního listu tesalonickým svědčí o tom, že učedníci na Cestě trpí od řeckých nevěřících spoluobčanů stejně, jako trpí jejich bratři v Judsku. Není tedy rozdíl mezi nevěřícími židy a řeckými pohany. A já dodávám, že úplně stejný pronásledovatel je obelhaný Trepifajksl, který až podnes pronásleduje Ježíše Krista stejně, jako ho pronásledoval Saul.
14Vždyť vy jste, bratři, napodobili církve Boží, které jsou v Judsku v Kristu Ježíši, protože i vy jste stejně trpěli od vlastních krajanů, jako i oni od Židů,
15kteří zabili Pána Ježíše i své proroky a také nás pronásledovali; Bohu se líbit nechtějí a vůči všem lidem jsou nepřátelští.
16Brání nám mluvit k pohanům, aby byli spaseni, čímž stále doplňují své hříchy; ale přišel na ně hněv až do krajnosti.
Otčenáš
Je mi tě líto, obelhaný Trepifajksle. Jsi tak předsudečně zatížený, že jsi mne pomlouval úvahami o mém původu, o chatách a nějakém automobilu. Nic nevíš, jsi jen chorobně pyšný a závistivý pomlouvač. Byl bych rád, kdyby sis to už konečně uvědomil.
Až zase budeš chtít Písmem podkládat své bludy, vzpomeň na to, že jsi zde dnes psal proti Božímu Slovu. Boží Slovo totiž jasně říká -"Nesuďte se" Jsi …More
Je mi tě líto, obelhaný Trepifajksle. Jsi tak předsudečně zatížený, že jsi mne pomlouval úvahami o mém původu, o chatách a nějakém automobilu. Nic nevíš, jsi jen chorobně pyšný a závistivý pomlouvač. Byl bych rád, kdyby sis to už konečně uvědomil.
Až zase budeš chtít Písmem podkládat své bludy, vzpomeň na to, že jsi zde dnes psal proti Božímu Slovu. Boží Slovo totiž jasně říká -"Nesuďte se" Jsi to ty, kdo radíš ke škodě té duše ze Slovenska. Máš na mysli jen hmotný prospěch, ale je to prospěch časný, proti Duchu. Jsi zlý člověk. Je vás tu několik, kteří dali přednost službě Ďáblu.
Trepifajksl
Ale jdi ty brepto. Z toho, co píšeš je naopak vidět, žes to nepochopil ty, když ti ve výkladu "náhodou" vypadlo "od židů". Za koho kopeš je jasné od začátku a ve všech tvých registracích.
Otčenáš
Každý tvůj komentář svědčí o tvém charakteru. Nebojuješ proti mně, ale proti Bohu. Radíš lidem, aby nedělali, co káže Boží Slovo. Tím sám sebe odsuzuješ. Tvá věc, jestli to nechápeš. Pro samou pýchu a závist neumíš racionálně myslet.
Otčenáš
samotarka Boby dobře věděla, že se nemá soudit. Ve svých komentářích zmínila i to, že ke košili má přidat kabát. Její svědomí bylo Božím Slovem dobře formované. Do to jsi přišel ty, ďábelník, a začal jsi jí stahovat do světa. Za to neseš plnou zodpovědnost a je mi jedno, že si své nečisté svědomí budeš chlácholit nějapnými slovy o breptání.
Trepifajksl
Já tě mám na háku, když se o mě nebudeš otírat, tak ti hlavu neumeju.
Lidi si poradí i bez tebe, pošuku. Jsi jen blbeček, který se naváží do církve a sám hovno dokázal. Jediné, co umíš, je dělat rozbroje a plivat na křesťany. Překrucovat a lhát.
Trepifajksl
Chtěl bych upozornit, že tohle dělají tzv. "znovuzrození křesťané". Vymyjí lidem hlavy a pak je připraví o majetek. Chudák staré babičky, které na ně přepsali i své domy a pak se soudily, protože jim nezůstalo nic, a "znovuzrození" se potřebným samozřejmě vysmáli a hamtali dál.
Otčenáš
Ano, jsi toho přeplněný a musí to ven. Je mi tě líto.
Trepifajksl
Dělej si starost spíš o sebe.
Otčenáš
Zkus se tím řídit sám, až tě zase uchvátí ďábel a budeš mne pomlouvat, že jsem na chatě, piju kávu a jezdím autem. Nic nevíš, jen jsi naplněný zlem pomlouvačů.
Trepifajksl
Už jsem tě kdysi vyzval, že si chci ověřit, zda jsi rozdal svůj majetek, jak jsi tvrdil. Samozřejmě, že jsi byl posranej až za ušima, na co by se přišlo. Tak tady nemel, podvodníku.
Trepifajksl
Hlavně, že jsi zase přispěchal jinde s obranou židů a pokračuješ v kopání do křesťanů, Ahasvere. Za to tě platí, nebo to děláš z nenávisti načichnutý talmudem?
Neodpovídej-řečnická.
Otčenáš
Chorobná nenávist k lidem ti ke spáse nepomůže, zaslepený pomlouvači. Vůbec netušíš, co je Cesta. Proto jsi zlý a otevřel ses Zlému.
Boží Slovo tě usvědčuje, ne já.

Dary milosti a Boží povolání jsou neodvolatelné – gloria.tv
David Michael Emeth
Zajímavost - všech šest největších gulagů ovládali židé. Byli to:
Aron Solts
Jakov Rappoport
Lazar Kogan
Matvej Bernam
Genrich Jagoda
Naftalij Frenkel. 😐
U.S.C.A.E.
ten bertík albertík z pfizeru a posledný z tohto zoznamu majú jedno spoločné okrem zjavného ešte aj to že sa vyskytovali v grécku a ten naftalij rovno v carihrade čiže konštantínopole čiže dočasnom istanbule

ten frenkel v podstate otec gulagov teda zefektívnil ich systém a správu ako správny psychouš
Metod
Sú židia s malým ž Židia s veľkým Ž!
Trepifajksl
Těch zajímavostí je víc. Například všichni kmenoví vůdci tzv. "znovuzrozených křesťanů", jsou rovněž tohoto původu. Tak je podchyceno rozbíjení a štěpení katolické církve, aby křesťané nebyli jednotni a nemohli se postavit na odpor, jako v minulých staletích. Různí charismatici, kteří mají kolem sebe týmy lidí a předvádějí falešné divadlo pro naivky. Takže svět pomalu ale jistě spěje k vytvoření …More
Těch zajímavostí je víc. Například všichni kmenoví vůdci tzv. "znovuzrozených křesťanů", jsou rovněž tohoto původu. Tak je podchyceno rozbíjení a štěpení katolické církve, aby křesťané nebyli jednotni a nemohli se postavit na odpor, jako v minulých staletích. Různí charismatici, kteří mají kolem sebe týmy lidí a předvádějí falešné divadlo pro naivky. Takže svět pomalu ale jistě spěje k vytvoření celosvětové totality a síly, které tomu mohly zabránit, jsou rozložené za pomoci užitečných idiotů s vymytými mozky.
Strážce
To je magor. 😂
Trepifajksl
Například u nás-žid a agent stb Kaiser. Natahoval zázračně nohy až o několik centimetrů . Bylo to v příbuzenstvu a jediné svědectví je od něj :-)))
Tomu říkám magor zase já.
Otčenáš
Strážce, já si nemyslím, že je magor, je jen obelhaný. Vždyť si myslí, že katolický spolek je síla, která by mohla zabránit celosvětové totalitě!!! Falešná církev, která vznikla ve čtvrtém století jako sebeobrana oligarchů římské říše před rozmáhajícím se učednictvím Cesty! Spolek lotrů, kterým ve skutečnosti šlo právě o světovládu, ne, to není magor. To je jeden z obelhaných, kterým se před …More
Strážce, já si nemyslím, že je magor, je jen obelhaný. Vždyť si myslí, že katolický spolek je síla, která by mohla zabránit celosvětové totalitě!!! Falešná církev, která vznikla ve čtvrtém století jako sebeobrana oligarchů římské říše před rozmáhajícím se učednictvím Cesty! Spolek lotrů, kterým ve skutečnosti šlo právě o světovládu, ne, to není magor. To je jeden z obelhaných, kterým se před nosem zamávalo barevnými pentličkami. 🤗
Trepifajksl
Falešná církev, která vznikla ve čtvrtém století jako sebeobrana oligarchů římské říše před rozmáhajícím se učednictvím Cesty!
-----
Stále kvoká, stále kvoká :-)
youtube.com/watch?v=j4UpBVN-qE8
Trepifajksl
Aháááá, takže církev, kterou založil Pán Ježíš Kristus přemohly ve 4.století pekelné brány?
Co tam máš dál?
Otčenáš
A ty myslíš, že až ve dvacátém?
Otčenáš
Co je to za spolek, který na oltář položil démona Pachamamu? To je ta slavná církev, kterou brány pekel nepohltí? To jistě ne. Vatikán sám je branou do pekel. Každý, kdo se chytil, kdo se nechal polapit, jde po široké cestě, kde se nehledí na to, co učí Ježíš. A je to na vás vidět. Jste naplnění zlem, přesně tak, jak vás krmí falešní pastýři. Jediné, co umíte je, že se posmíváte Ježíšovu učení o …More
Co je to za spolek, který na oltář položil démona Pachamamu? To je ta slavná církev, kterou brány pekel nepohltí? To jistě ne. Vatikán sám je branou do pekel. Každý, kdo se chytil, kdo se nechal polapit, jde po široké cestě, kde se nehledí na to, co učí Ježíš. A je to na vás vidět. Jste naplnění zlem, přesně tak, jak vás krmí falešní pastýři. Jediné, co umíte je, že se posmíváte Ježíšovu učení o znovuzrození, jste naplněni závistí a lačností po cizím majetku. Říkáte, že jste křesťané a přitom chtivě natahujete ruce po košilích, které nepotřebujete. Nejen, že jste obelhaní, vy lžete sami sobě. To je peklo na zemi.
Trepifajksl
Ne. Že tam vaši nalezli a dělají neplechu, jsou nejvíce exponovaní a zobrazovaní vámi vlastněným tiskem a TV neznamená vůbec nic. Jen iluze. Ve skutečnosti ti nosáči ani nejsou součástí katolické církve. Nehledě na to, že to bylo předpovězeno.
Otčenáš
Ty, jak vidím, máš jen jedno řešení. Každý, kdo s tebou nesouhlasí, musí být žid a vyznavač talmudu. Poněkud nepraktické myšlení.
Ve skutečnosti Ježíšova Cesta byla od počátku naplněna syny Izraele. To až římští pohané, když si nevěděli rady s rozmáhajícím hnutím Cesty, zasáhli tak, že vytvořili pekelné struktury státního náboženství. Tvůj problém, když na to se svým jednostranně viděným světem …More
Ty, jak vidím, máš jen jedno řešení. Každý, kdo s tebou nesouhlasí, musí být žid a vyznavač talmudu. Poněkud nepraktické myšlení.
Ve skutečnosti Ježíšova Cesta byla od počátku naplněna syny Izraele. To až římští pohané, když si nevěděli rady s rozmáhajícím hnutím Cesty, zasáhli tak, že vytvořili pekelné struktury státního náboženství. Tvůj problém, když na to se svým jednostranně viděným světem příčin a následků nestačíš, abys chápal. Církev nepadla do pekel ani ve čtvrtém, ani ve dvacátém století. To jen peklo vytvořilo anticírkev, kterou ve své naivitě obhajuješ jako malé nerozumné dítě.
Klidně si zůstaň ve svém spolku s Pachamamou a pedofilními pastýři. Měj si svůj pocit naplněného smyslu života. Já jen říkám, že jsi mimo Cestu. Neprošel byt úzkou branou se svým nabubřelým egem.
Trepifajksl
Ne nemusí, ale ty seš. Není to tak dávno, co jsi se ve své předchozí registraci chlubil modlitebním koberečkem s hexagramem.
Jóó-když něco chodí jako kachna a kváká jako kachna, tak je to většinou kachna. Podle skutků jsi prostě poznat, tak se s tím smiř. Pokud máš jen vymletý mozek a jsi šábesgojim, tak se omlouvám-přecenil jsem tě :-)
Otčenáš
Jako věštec by ses neuživil. Zvláště, když věštíš směrem vzad. Jsi obelhaný, proto máš hlavu plnou fantazií. Podívej, Trepifajksle, když už zase mluvíš o kachně. Ty stále mluvíš jako bláznivé dítě a já si nemyslím, že jsi bláznivé dítě. Jsi oběť podvodníků. Jsi jenom oběť podvodníků. Fantazíruješ a jsi přesvědčen, že máš pravdu. Vytváříš si představy o chatách, kávě, automobilu, ale jsou to jen …More
Jako věštec by ses neuživil. Zvláště, když věštíš směrem vzad. Jsi obelhaný, proto máš hlavu plnou fantazií. Podívej, Trepifajksle, když už zase mluvíš o kachně. Ty stále mluvíš jako bláznivé dítě a já si nemyslím, že jsi bláznivé dítě. Jsi oběť podvodníků. Jsi jenom oběť podvodníků. Fantazíruješ a jsi přesvědčen, že máš pravdu. Vytváříš si představy o chatách, kávě, automobilu, ale jsou to jen představy. Můžeš s nimi žít, jestli tě to baví. Tobě ale k ničemu neposlouží. Hlásíš se ke spolku, který má na oltáři pohanskou modlu. Je mi líto, že si spolu s podobně obelhanými myslíš, že jsi to ty, kdo navzdory "neblahé situaci v církvi" neseš tu zdravou víru. Neneseš, jenom fantazíruješ o kachnách, koberečcích s hexagramem, předchozích registracích, kávě, chatě a autu. Skoro to vypadá, že jsi líný člověk, který po něčem takovém touží, ale neumí si na to vydělat. O co ti vlastně jde? Pohnulo se v tobě svědomí, když čteš, co píšu a snažíš se to zaplašit pomluvami? Tolik by sis přál, aby to, co cituji z Božího Slova, nebyla pravda? Je to pravda, znovu ses nechal obelhat. Jednou, když jsi byl mladý a nyní znovu, když jsi starý. Myslím, že to víš.
Trepifajksl
Já jsem realista. Nefantazíruju o církvi Cesty, která nikdy neexistovala. V 18. století by ses možná uživil na poutích, ale v dnešní době to už nejde. Téměř vše je ověřitelné z několika pramenů. Paradoxně mě nazýváš obětí podvodníků, ačkoliv jsem se tvojí obětí nestal.
----
Vím, že jsi podvodník, to mi stačí. Kážeš vodu a piješ víno. Možná máš na to, abys napálil na netu hentu, ale v reálu jsi …More
Já jsem realista. Nefantazíruju o církvi Cesty, která nikdy neexistovala. V 18. století by ses možná uživil na poutích, ale v dnešní době to už nejde. Téměř vše je ověřitelné z několika pramenů. Paradoxně mě nazýváš obětí podvodníků, ačkoliv jsem se tvojí obětí nestal.
----
Vím, že jsi podvodník, to mi stačí. Kážeš vodu a piješ víno. Možná máš na to, abys napálil na netu hentu, ale v reálu jsi nepoužitelný.
Otčenáš
Ty jsi "realista", který zapřel Krista. Člověk Ježíš Kristus je Cesta.
1„Ať se vaše srdce nechvěje. Věříte v Boha, věřte i ve mne.
2V domě mého Otce jsou mnohé příbytky. Kdyby nebyly, řekl bych vám to. Neboť vám jdu připravit místo.
3A odejdu-li a připravím vám místo, opět přijdu a vezmu vás k sobě, abyste i vy byli tam, kde jsem já.
4A kam já jdu, víte, i cestu znáte.“
5Tomáš mu řekl: „Pane, …
More
Ty jsi "realista", který zapřel Krista. Člověk Ježíš Kristus je Cesta.
1„Ať se vaše srdce nechvěje. Věříte v Boha, věřte i ve mne.
2V domě mého Otce jsou mnohé příbytky. Kdyby nebyly, řekl bych vám to. Neboť vám jdu připravit místo.
3A odejdu-li a připravím vám místo, opět přijdu a vezmu vás k sobě, abyste i vy byli tam, kde jsem já.
4A kam já jdu, víte, i cestu znáte.“
5Tomáš mu řekl: „Pane, nevíme, kam jdeš. Jak můžeme znát cestu?“
6Ježíš mu řekl: „Já jsem ta Cesta, Pravda i Život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.
J 14. kapitola

Když se však někteří zatvrzovali a nechtěli se dát přesvědčit, ba přede všemi tu Cestu tupili, Pavel od nich odstoupil, oddělil učedníky a denně rozmlouval ve škole nějakého Tyranna. Sk 19:9

V té době nastalo nemalé pobouření pro tu Cestu. Sk 19:23

A pronásledoval jsem tu Cestu až na smrt; muže i ženy jsem spoutával a dával do vězení, Sk 22:4

Ale vyznávám ti, že podle té Cesty, kterou nazývají sektou, takto sloužím Bohu svých otců a věřím všemu, co je napsáno v Zákoně a v Prorocích. Sk 24:14
Je mi tě líto, že nevěříš Božímu Slovu. Proto tak zuřivě hájíš antikristovský spolek, který vznikl, aby vyhubil učedníky Cesty. Fantazíruj si dál.
Otčenáš
Hlavně, že "víš", že jsem podvodník.
Jak je ale možné, že jsi to stále jen ty, kdo zapírá Pravdu obsaženou v Božím Slově? Máš takové úzkosti (stihomam), aby tě někdo neobelhal, přitom lžeš i sám sobě. Utíkáš před vlastním svědomím a víš to.
Jsi to ty, kdo je ve spolku, kde se na oltáře kladou pohanské modly.
Trepifajksl
Vím, stoprocentně a bez smítka pochybnosti. Kromě tebe je tady ještě jeden podvodník, který si hýčká ego. Jeho rodiče přišly z daleka. Ten je rovněž schopen zapřít nos mezi očima.
----
Jsi to ty, kdo je ve spolku, kde se na oltáře kladou pohanské modly.
Církev byla infiltrována, nikoliv přemožena. Občas infiltráti natočí nějaké videjko, nebo vydají nějaké směšné prohlášení, ale váhu to žádnou …More
Vím, stoprocentně a bez smítka pochybnosti. Kromě tebe je tady ještě jeden podvodník, který si hýčká ego. Jeho rodiče přišly z daleka. Ten je rovněž schopen zapřít nos mezi očima.
----
Jsi to ty, kdo je ve spolku, kde se na oltáře kladou pohanské modly.
Církev byla infiltrována, nikoliv přemožena. Občas infiltráti natočí nějaké videjko, nebo vydají nějaké směšné prohlášení, ale váhu to žádnou nemá. Jistě to znáš o tom koukolu s přenicí, jak jsou na jednom poli pohromadě.
Otčenáš
Boží Slovo je Pravda. Boží Slovo svědčí o Cestě, kterou jsi ty, Trepifajksle, zapřel. Tou Cestou je Kristus.
Nenutím tě, abys opustil pohádky o tom, že Ježíš v Jeruzalémě založil římskou církev. Možná patříš mezi lidi, kteří jsou šťastni, když je někdo obelhává.
Jedno si však pamatuj. Na Cestě žádné oltáře, ani modly nejsou. Copak je Kristus modlář? Možná bys měl raději mlčet, než plnit Glorii …More
Boží Slovo je Pravda. Boží Slovo svědčí o Cestě, kterou jsi ty, Trepifajksle, zapřel. Tou Cestou je Kristus.
Nenutím tě, abys opustil pohádky o tom, že Ježíš v Jeruzalémě založil římskou církev. Možná patříš mezi lidi, kteří jsou šťastni, když je někdo obelhává.
Jedno si však pamatuj. Na Cestě žádné oltáře, ani modly nejsou. Copak je Kristus modlář? Možná bys měl raději mlčet, než plnit Glorii antikristovskou fantazií.
Trepifajksl
Máš pravdu hento. Tak já se dám teda do církve k vám. Kam přesně mám přijet, abych se pomodlil s panem Otčenášem a jeho bratřími? A viděl, jak to mezi váma chodí.
Jste skutečná církev, jaká je popisována v písmu, že? Není to nic imaginárního, jako dělají trolové na netu, že?