csk.news
51.5K

Zasvätení Hostitelia Použité Na „Eucharistiu Drag Queen“

Homosexuálna udalosť z 20. Júna s názvom „Drag Street Eucharistia“ s mužmi oblečenými ako ženy v Sanfranciskej štvrti Castro sa vysmievala Eucharistii Nového Obradu a využívala vopred zasvätených …More
Homosexuálna udalosť z 20. Júna s názvom „Drag Street Eucharistia“ s mužmi oblečenými ako ženy v Sanfranciskej štvrti Castro sa vysmievala Eucharistii Nového Obradu a využívala vopred zasvätených hostiteľov.
Zahŕňalo falošné blahoslavenstvá ako „požehnaní sú Boi Dykes“, „požehnané sú sexuálne pracovníčky“ a „požehnané sú tučné kočky.“
Na akcii sa zúčastnil istý Mark Guevarra (40), ktorý na sociálnych sieťach napísal, že organizátori našli „Katolíckeho kňaza“, ktorý vopred vysvätil hostiteľov použitých na škandál.
Guevaru v roku 2018 prepustili z Arcidiecézy Edmonton v Kanade ako pastoračného spoločníka po propagácii homosexuálnej ideológie a spolužití s iným homosexuálom.
#newsQxmebpqapd
Samson1
Ono je též psáno Bohumilo, že je Bůh vydal jejich zvrácemným žádostem a nemají podíl v království Kristově. Za mnohé. Já je nezavrhuji, ale není to o prázdném pekle.
Roberto 55
Satanovo dielo.
Josef Arimati
Trest Boží bude zdrcující.
Modré Hluboké Nebe
Arimati - to si piš, že tě Bůh zdrtí, ale ty si myslíš, že tebe se to netýká:))
Josef Arimati
A ty myslíš? O lidech, co ostatním tykají na potkání si myslím své. Běž na seznam.cz, tam se uplatníš.