Beatus 1
Nie mamy pojęcia czy to był kowid, czy tylko "fałszywie pozytywny test", niemniej świadectwo jest wartościowe. Gdy ja chorowałam w domu i niemocy miałam raptem tylko 3 dni, również miałam problemy z modlitwą. Bezsilność jaka mnie ogarnęła była przytłaczająca. Różaniec odmawiałam wiele godzin, przysypiając, budząc się, powtarzając to co już odmówiłam. Świadomość, że nie muszę się nigdzie spieszyć,…More
Nie mamy pojęcia czy to był kowid, czy tylko "fałszywie pozytywny test", niemniej świadectwo jest wartościowe. Gdy ja chorowałam w domu i niemocy miałam raptem tylko 3 dni, również miałam problemy z modlitwą. Bezsilność jaka mnie ogarnęła była przytłaczająca. Różaniec odmawiałam wiele godzin, przysypiając, budząc się, powtarzając to co już odmówiłam. Świadomość, że nie muszę się nigdzie spieszyć, że mogę tak się modlić cały dzień przyniosła wielką radość i spokój.
Myślę, że każda choroba i cierpienie uczy, że należy doceniać dostępność kapłana i Sakramentów Świętych. Odmawianie katolikom tego to zbrodnia.
Weronika....S
Co za rewelacje medyczne. Jak zapalenie płuc, to musi być obecnie i kowid.