ľubica
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1:
Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v …More
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1:
Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v prípade iných chorôb a prirodzených príčin. Lockdown nás nastaví na spôsob života podľa drakonických zákonov, zabráni protestom a identifikuje odpor verejnosti.
Fáza 2: Kým fáza 1 povedie k narušeniu a oslabeniu imunitného systému z dôvodu nedostatku potravy, sociálnej izolácie, nosenia masiek a nedostatku kontaktu so slnečným žiarením a zdravými baktériami, vystavovanie žiareniu 5G teraz bude ďalej útočiť na imunitný systém. Keď sa ľudia vrátia do spoločnosti, ochorie viac ľudí. Bude to prisudzované Covidu 19. To všetko sa stane ešte pred príchodom očkovania, ktoré by to všetko zrovnalo. Bude nasledovať dlhší a účinnejší lockdown, až kým sa každý dá zaočkovať.
Fáza 3:
Ak väčšina ľudí odolá očkovaniu, bude vypustený bojový vírus SARS/HIV/MERS. Mnoho ľudí naň zomrie. Bude to prežitie tých najsilnejších. Vyvinie to tiež maximálny tlak na očkovanie všetkých, aby sa situácia vrátila do normálu. Tí, ktorí sa dajú vakcinovať, budú vo vojne s tými, ktorí sa vakcinovať nedajú. Bude anarchia zo všetkých strán.
Roberto 55
Je to tak Lubica a navyse oni (elity) sa citia uz taki isti, ze sa ani netaja zo svojimi zamermi, resp. tym co planuju vykonat. na zaciatku povedali vlastne vsetko a to v priebehu niekolkich dni po zaciatku scamdemie, :"uz nikdy nebude tak ako bolo", teda svet sa nevrati do normalu... Kedze satanisti nemaju dar predvidania, pretoze satan je otec lzi, teda ludia nim vedeni nevedia kde je sever... …More
Je to tak Lubica a navyse oni (elity) sa citia uz taki isti, ze sa ani netaja zo svojimi zamermi, resp. tym co planuju vykonat. na zaciatku povedali vlastne vsetko a to v priebehu niekolkich dni po zaciatku scamdemie, :"uz nikdy nebude tak ako bolo", teda svet sa nevrati do normalu... Kedze satanisti nemaju dar predvidania, pretoze satan je otec lzi, teda ludia nim vedeni nevedia kde je sever... Jedine co vedia je robit zlo. Toto zlo je uplne jasne viditelne najma v ekonomicky silnich krajinach, kde je aj najvacsia miera apostazy z katolicizmu a tiez vela hriechu. Elity sa vlani rozhodli totalne zmenit svet na svoj obraz=satanov. Na toto sa pripravovali uz dlho a my, ktori mame to stastie zit v tejto dobe mame sancu sa osvedcit pred Panom, teda vytrvat vo viere, zit neustale v milosti posvecujucej - teda bez s.h. ba dokonca aj bez vsedneho. lebo to je semienko pre s.h. Nie je to lahke, ale ani tazke, ked sa naucime zit v jednote s Panom Jezisom v mentalnej modlitbe podla vzoru napr. sv. Terezie z Avily a tiez modlitbou sv. ruzenca. Iba timito zbranami premozeme zlo a pomozeme zachranit co najviac dusi pre Pana a Nebo. Ja osobne to vidim tak, ze kedze sa situacia velmi rychlo meni neustale k horsiemu a to vsade na svete a satansky vplyv je uplne hmatatelny, ze Pan Boh na tuto drzu satanovu vyzvu asi odpovie coskoro. Musime byt preto neustale pripraveni a tak sa nam nic nestane...
Roberto 55
Skoda, ze Gloria sa tiez meni iba na covidkove spravy, dohady,nejasnosti a tym sa zvysuje chaos, ktory ma rad satan a jeho sluzobnici.
Drzme sa Pana a nestane sa nam nic s toho, co tito zlosynovia planuju.
Povzbudzujme sa navzajom a zacnime zit (pre tich ktori este stale nezacali a tocia sa neustale okolo - chvilu nad vodou a potom pod vodou).
Zit znamena byt v jednote s Panom Jezisom a v state …More
Skoda, ze Gloria sa tiez meni iba na covidkove spravy, dohady,nejasnosti a tym sa zvysuje chaos, ktory ma rad satan a jeho sluzobnici.
Drzme sa Pana a nestane sa nam nic s toho, co tito zlosynovia planuju.
Povzbudzujme sa navzajom a zacnime zit (pre tich ktori este stale nezacali a tocia sa neustale okolo - chvilu nad vodou a potom pod vodou).
Zit znamena byt v jednote s Panom Jezisom a v state of grace (milosti posvecujucej) a bez s.h., teda sa "vyprazdnime"-nebudeme lpiet na nasej voli, ale na Jeho a to nas postupne zmeni. Prestane nas vsetko hnevat, lebo to budeme mat pod kontrolou. On vie co potrebujeme, ved On nas stvoril a preto vie najlepsie co potrebujeme. Sme tela aj duse a mame aj rozum, pouzivajme ho.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To nieje o tom,že by sa vyvolalo strach,ale aby ľudia boli varovaní a upozornení čo všetko sa na nás chystá a čo za svinstvá skúšajú na ľuďoch.
Roberto 55
Chapem, ale ti co sa zaujimaju vedia co maju vediet - teda, ze je to umelo - falosne vyvolana scamdemia, pretoze pandemia tu zatial nebola.Treba sa vsak pripravit , aby sme tento teror vydrzali, lebo bez duchovne hlbokeho zivota s Panom Jezisom nemame sancu, kedze tu ide o boj medzi silami tmy a silami svetla... Zatial sa zda, ze diabol ma velku zatvu.
Bratia a sestry
čím viac ľudí otvorí oči, tak je ich klamstvo viac oslabené, preto je cenzúra na Fb, Twitter a podobne, všetky siete a médiá čo manipulujú a cenzuruju treba opustiť a ľudí upovedomiť že hoax sú práve tie médiá ktoré sa týmto slovom najviac oháňajú, len pravda nás oslobodí
Bratia a sestry
Roberto 55
Pokial potlacovatelsky aparat=policia a armada prestane kooperovat s vladou (kazda vlada je zapojena do tohoto experimentu a prinasa iba zahubu) v boji proti vlastnym, ktorich by mala vlastne chranit, ved sme svoji. Som zvedavi ako by sa tvarili tito zlosynovia, keby policajti prestali sikanovat normalnych ludi, tak ako to odmietli mnohi serifovia v USA...
Caesar
Matovič verejnosti zatajil, že plošné testovanie bola zahraničná klinická štúdia, britský experiment na Slovákoch na objednávku Bruselu.
eurorespekt.sk/…ovakoch-na-objednavku-bruselu/21 januára, 2021

Tento výskum bol financovaný zo zdrojov nadácie Bill & Melinda Gates Foundation, ďalej z prostriedkov z programu Európskej únie pre výskum a inovácie, zdrojov britského Ministerstva zdravotníctva …More
Matovič verejnosti zatajil, že plošné testovanie bola zahraničná klinická štúdia, britský experiment na Slovákoch na objednávku Bruselu.
eurorespekt.sk/…ovakoch-na-objednavku-bruselu/21 januára, 2021

Tento výskum bol financovaný zo zdrojov nadácie Bill & Melinda Gates Foundation, ďalej z prostriedkov z programu Európskej únie pre výskum a inovácie, zdrojov britského Ministerstva zdravotníctva V. Británie a ďalších sponzorov.

Kompletný zoznam nájdete v priloženom dokumente. Z tohto dokumentu vyplýva že plošné testovanie bola domáca úloha pre Matoviča, ktorú dostal na summite v Bruseli, kedy sa preslávil svojou angličtinou

„van tajm, … next tajm“
Pod ťarchou usvedčujúcich dôkazov NAKA by mala okamžite konať …
Peter(skala)
van tajm, neks tajm 😊
Hermenegild
NAKA sa rozpadá pod touto smrteľne jedovatou burinou!