"Ks. Guz i jego antyszczepionkowy odlot"
Adrianna7

Ks. Guz i jego antyszczepionkowy odlot

Według ks. Guza, u podstaw szczepionek są „tysiące ofiar”, dlatego „nikomu z bożych ludzi nie wolno brać udziału w takim procederze”.
wacula25wp.pl
Ks.Prof.Tadeusz Guz: MÓWI-Nie przejmujmy się zakazami państwa
Mówiąc krótko że z rosnącym niepokojem śledzimy narastającą szczególnie w tym roku aktywność wykładową ks. prof. Tadeusza Guza dotyczącą podważenia zakazu wypowiadania się na tematy wiedzy medycznej ponad to do nie przestrzegania zarządzeń państwa i KK w Polsce .Ponieważ nie ma wiedzy żadnej w temacie śmiertelnego zakażenia ludzi .A …More
Ks.Prof.Tadeusz Guz: MÓWI-Nie przejmujmy się zakazami państwa
Mówiąc krótko że z rosnącym niepokojem śledzimy narastającą szczególnie w tym roku aktywność wykładową ks. prof. Tadeusza Guza dotyczącą podważenia zakazu wypowiadania się na tematy wiedzy medycznej ponad to do nie przestrzegania zarządzeń państwa i KK w Polsce .Ponieważ nie ma wiedzy żadnej w temacie śmiertelnego zakażenia ludzi .A niektóre wygłaszane przez niego tezy są całkowicie niezgodne z prawdą i absolutnie niedopuszczalne aby deprawować umysły wiernych .Nie godzi się, aby takie opinie wygłaszał profesor w imię swej pychy . Nie do przyjęcia jest, aby wypowiadał je taki duchowny .Innymi słowy kolejny Zięba, tym razem Zięba teologii + pseudo-medycyny i Zięba państwa polskiego . Żyjemy w czasach triumfu głupoty.
Adrianna7
Już szczują na Ks. Guza...