Clicks1.4K
POLSCY RADNI W AKCJI - PUNKTUJĄ ŚWIATOWYCH i LOKALNYCH DEPOPULATORÓW !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Zachęcamy do SPRZECIWU OBYWATELSKIEGO!


youtube.com/watch?v=4_EOrWYsN1w
15 minut

PLANDEMIA, to wymysł globalistów, której celem jest

transfer bogactw,

depopulacja różnymi metodami, a głównie wyszczepianiem śmiecionkami

i odebraniem praw obywatelskich,

a nie żadna Z A R A Z A, bo takowej brak.

Natomiast wszystkie tzw. fale i związane z nimi obostrzenia, są niezgodne z Konstytu…
More
.
Zachęcamy do SPRZECIWU OBYWATELSKIEGO!


youtube.com/watch?v=4_EOrWYsN1w
15 minut

PLANDEMIA, to wymysł globalistów, której celem jest

transfer bogactw,

depopulacja różnymi metodami, a głównie wyszczepianiem śmiecionkami

i odebraniem praw obywatelskich,

a nie żadna Z A R A Z A, bo takowej brak.

Natomiast wszystkie tzw. fale i związane z nimi obostrzenia, są niezgodne z Konstytucją RP, oraz nie mają uzasadnienia medycznego, ale tej rzetelnej medycyny, germańskiej, a nie rockefellerowskiej.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Trzeba nam jedności pod jednym ugrupowaniem i jednym przywódcy ! w przeciwnym razie będzie to walka Don Kichota z wiatrakami . Dla mnie taka opcja na dziś może być jedynie Grzegorz Braun i jego partia Konfederacja Korony Polskiej .
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Za kilka dni rozpoczną się w szkołach przygotowania propagandowe mające na celu „wyszczepienie” polskich dzieci. Po prawie dwóch latach trwania kowidowego zajoba, już wiemy, że tak zwane „szczepionki” nie są żadnymi szczepionkami, lecz „płynami” o nieznanym składzie chemicznym, które już pokaleczyły na całym świecie około 500 mln ludzi i zabiły co najmniej 35 mln (dane takie podał dr Robert …More
Za kilka dni rozpoczną się w szkołach przygotowania propagandowe mające na celu „wyszczepienie” polskich dzieci. Po prawie dwóch latach trwania kowidowego zajoba, już wiemy, że tak zwane „szczepionki” nie są żadnymi szczepionkami, lecz „płynami” o nieznanym składzie chemicznym, które już pokaleczyły na całym świecie około 500 mln ludzi i zabiły co najmniej 35 mln (dane takie podał dr Robert Young, sprawozdanie z jego badań w których odkrył, że „szczepionki” są silnymi truciznami tutaj: pospoliteruszenie.org/grafen.html ).

Wiedząc o powyższym apeluję do dyrektorów szkół: rząd warszawski zmusza Was do przeprowadzenia agitacji pro szczepionkowej. Przeprowadźcie taką agitację, ale uczciwie! Oprócz agitatorów szczepionkowych zaproście do prelekcji tych uczciwych lekarzy i naukowców, którzy przedstawią całą prawdę o szczepionkach i prawdziwych celach szczepień. A ten cel to pozbawić wasze dzieci płodności, przy okazji kalecząc je i zabijając! Takie akcje były już prowadzone w wielu państwach: w Kenii, Indiach, Pakistanie i wielu innych (więcej tutaj: pospoliteruszenie.org/zbrodnia na dzieciach.html )

Nie zgadzajcie się aby punkty szczepień zlokalizować na terenie szkoły! Jeśli któryś rodzic chce „wyszczepić” własne dziecko to niech je zaprowadzi do oficjalnego punktu szczepień. Szkoła nie może pośredniczyć w
ludobójstwie!
Rodzicu! Nawet jeśli sam „wyszczepiłeś się” , to nie morduj i nie okaleczaj własnych dzieci.

Dzieci nie chorują na grypę (zwaną teraz kowidem), im szczepienia nie są do niczego potrzebne!

Jeśli w wyniku szczepienia wasze dziecko zostanie okaleczone, to do końca życia będzie to wasz wyrzut sumienia, zaś dziecko wam tego nigdy nie wybaczy!

Nawet jeśli pozornie dziecku po szczepieniu nic nie będzie dolegać, to zostanie pozbawione płodności, gdyż taki jest cel szczepień!!


Nigdy nie zostaniecie dziadkami!

Rodzicu: jeśli wyrazisz zgodę na „wyszczepienie” własnego dziecka zostaniesz wspólnikiem w zbrodni! To, że działałeś z głupoty, z niewiedzy czy z powodu otumanienia propagandą nie jest żadnym usprawiedliwieniem!
A teraz apel do szp
rycowników, lekarzy i pielęgniarek, czyli szczykawkowych bandytów i zbrodniarzy, którzy aby zarobić 60 zł „od łepka”, będą okaleczać i mordować dzieci!

Okaleczając i zabijając szczepionkami osoby dorosłe, wielu z was „zarobiło” ogromne pieniądze, które „ustawią” was do końca życia. Ale pamiętajcie, że jeśli nawet nie odpowiecie za swoje ohydne zbrodnie w procesach karnych, to zniszczy was od środka wasze sumienie, ono zatruje wam resztę życia tak skutecznie, że wielu z was sięgnie po sznur, aby uwolnić się od udręki!

Macie jeszcze szansę wycofać się ze zbrodni kaleczenia i zabijania dzieci. Nie bierzcie udziału w ludobójstwie dzieci- ta zbrodnia zaprowadzi was wprost w otchłań piekła!

Jesteście odrażającą zgrają „łowców skór”, zbrodniarzy i morderców, czy nie ma w was ani odrobiny człowieczeństwa? Czy nie jesteście w stanie powstrzymać swoich zbrodniczych instynktów nawet wobec dzieci?

Darujcie polskim dzieciom zdrowie i życie!
Anthony Ivanowitz 31.08.2021r. Www.pospoliteruszenie.org