01:45
POLICYJNE BANDZIORY KATUJĄ KOBIETĘ I ZNĘCAJĄ SIĘ NAD KALEKĄ ! Policyjny bandyta w Berlinie został uchwycony na wideo, jak aresztował kobietę i bił ją w policyjnej furgonetce za łamanie przepisów …More
POLICYJNE BANDZIORY KATUJĄ KOBIETĘ I ZNĘCAJĄ SIĘ NAD KALEKĄ !
Policyjny bandyta w Berlinie został uchwycony na wideo, jak aresztował kobietę i bił ją w policyjnej furgonetce za łamanie przepisów dotyczących godziny policyjnej. Cały incydent został sfilmowany przez innych, którzy protestowali przeciwko surowym zasadom blokady, więc funkcjonariusz na ulicy poinstruował napastnika, aby zaciągnął zasłonę, aby nie można było robić zdjęć ani wideo. Na drugim filmie gestapo spada na nowy poziom, brutalnie obezwładniając mężczyznę na wózku inwalidzkim podczas protestu antymandatowego, rozrywając mu wózek. Jeden z gliniarzy trzyma jedno z kół.
Kiedy koła odpadają, dosłownie, szturmowcy zabierają mężczyznę, który wciąż siedzi na krześle, i zabierają go, by go aresztować.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Sterowanym bezmózgowym cyborgom MUSIMY stawić opór czynny !!!
Paweł - Kielar
Przypomnę mój niedawny wpis na gloria.tv. Cały program budowy 460 obozów koncentracyjnych w Polsce podczas wojny nosił nazwę „Nowy Ład” (Neue Ordnung)
Tadeusz Zborek
Gdzie jest Tron Szatana ??? W Berlinie .
Francio53
Za judaszowe srebrniki sługusy szatańskiej ideologii gotowi mordować. Czyż nie jest to czas Szatana?