Clicks4.2K
csk.news
19

František: „Niektorí Preláti Ma Chceli Mŕtveho“

„Viem, že sa dokonca konali stretnutia medzi prelátmi, ktorí si mysleli, že pápež je vážnejšie chorý, ako sa hovorilo. Pripravovali konklávu.“

Práve to je to, čo si František - ktorý toľko hovorí o „rozpoznávaní“ - si myslel, že 53 Slovenských Jezuitov, potrebovalo počuť počas svojho stretnutia s nimi na Bratislavskej Nunciatúre (13. September).

„Som stále nažive, napriek tomu, že niektorí ma chceli mŕtveho,“ pokračoval v rovnakom duchu podľa Otca Antonia Spadara v rozhovore pre LaStampa.it.

#newsFhfgueyyhq
Verka
Bergoglio mystifikuje, ale měl by být rád, že hoši už hledají náhradu. To stejné udělali pravému papeži Benediktovi. Žije je svěží mysli a přesto musel odejít, aby se mohl marxista Bergoglio stát falešným prorokem
ekans
tento musí na vlastním těle okusit dílo zkázy které koná, toho ani smrt nebude chtít, jeho konce strašné budou
Coburg
Aj Vladimír Mečiar zahlásil, keď šli po ňom, že je na neho pripravený atentát... Najlepšia obrana je asi dať sa do polohy ohrozeného.
apredsasatoci
bergoglio, ak sa neobrátis, ty už teraz mŕtvy si!
Alexandra Ritzová
Musí vládnout jeden Pastýř Ježíš Kristus, a Petr třikrát vyznává, že Ho miluje, a tedy je s Kristem v jednotě. Kdo není v jednotě s Kristem a Petrem, ten nás vede od zrádných veličin Církve do podzemní Církve.
apredsasatoci
Pán Ježiš sa pýta Petra 3krat: Peter, miluješ máš (láskou Agape)?
Peter mu 3krat odpovedá: Pane, ty vieš, že ťa milujem (tou ľudskou láskou/človek nie je schopný milovať Agape).
Preto iba kresťan majúci Ducha Svätého môže byť spasený!
Bez Ducha Svätého nie je možná Spása!
To je znovuzrodenie!

Prosím vás, nevykladajte si Písmo svojvoľne! 🤔
samotarka Boby
Lojzo a Desatoro už vieš naspamäť?
dyk
Politika na Pápežskom stolci sa nedá robiť., lebo toto je výsostné územie Ducha Svätého a vieme, že Pápež František, podľa proroctva sv. biskupa Malachiáša je posledný Pápež a keď sily zla budú vidieť, že v otázkach h Viery a mravov s ním nepohnú, tak sa ho budú snažiť zabiť, aby nastolili svojho papeža, ktorý by pripravil cestu pre antikrista odstránením Eucharistie, lebo iba vtedy moze …More
Politika na Pápežskom stolci sa nedá robiť., lebo toto je výsostné územie Ducha Svätého a vieme, že Pápež František, podľa proroctva sv. biskupa Malachiáša je posledný Pápež a keď sily zla budú vidieť, že v otázkach h Viery a mravov s ním nepohnú, tak sa ho budú snažiť zabiť, aby nastolili svojho papeža, ktorý by pripravil cestu pre antikrista odstránením Eucharistie, lebo iba vtedy moze vystúpiť a pôsobiť, a vtedy príde Výstraha.
Ježiš a aj Panna Mária Vassule povedali, že táto generácia zažije všetko čo Boh predpovedal cez svojich prorokov. A tak sa pripravme.
apredsasatoci
Podľa ovocia ich poznáte.
Aj bergoglio dostal slobodnú vôľu. A rozhodol sa, ty obhajca stanovej synagógy.
Freddy Gargamel
Fakt si ma pobavil, dyk 😂
"Politika na Pápežskom stolci sa nedá robiť" - na pápežskom stolci sa robí aj niečo iné, než politika? Zriedka. Politika je hlavnou pracovnou náplňou pápežstva od jeho počiatkov, spomeň na tzv. "doktrínu dvoch mečov".
"sa ho budú snažiť zabiť, aby nastolili svojho papeža" - ale VEĎ ONI HO UŽ NASTOLILI, práve teraz, v osobe Bergoglia!! 🤭 Či si myslíš, že nájdu ešte …More
Fakt si ma pobavil, dyk 😂
"Politika na Pápežskom stolci sa nedá robiť" - na pápežskom stolci sa robí aj niečo iné, než politika? Zriedka. Politika je hlavnou pracovnou náplňou pápežstva od jeho počiatkov, spomeň na tzv. "doktrínu dvoch mečov".
"sa ho budú snažiť zabiť, aby nastolili svojho papeža" - ale VEĎ ONI HO UŽ NASTOLILI, práve teraz, v osobe Bergoglia!! 🤭 Či si myslíš, že nájdu ešte niekoho lepšieho, kto by im šiel ešte viac poruke? 😂
dyk
Myslím pri voľbe Pápeža
Freddy Gargamel
No, zrejme sa robila, keď odstránili kanonicky zvoleného pápeža (Benedict) pod smiešnou zámienkou "zdravotných dôvodov" (používala sa hojne ešte v Politbyre KSSZ keď nebola vôľa ventilovať skutočné dôvody)... a zvolili "svojho človeka", ktorý im teraz ide po ruke tak, ako by to zrejme Benedikt nikdy nedokázal.
Jasné, že všetko sa deje s dopustením Božím... a toto víťazstvo politických intríg sme …More
No, zrejme sa robila, keď odstránili kanonicky zvoleného pápeža (Benedict) pod smiešnou zámienkou "zdravotných dôvodov" (používala sa hojne ešte v Politbyre KSSZ keď nebola vôľa ventilovať skutočné dôvody)... a zvolili "svojho človeka", ktorý im teraz ide po ruke tak, ako by to zrejme Benedikt nikdy nedokázal.
Jasné, že všetko sa deje s dopustením Božím... a toto víťazstvo politických intríg sme si sami vykoledovali. Čo ale Bergoglia nijak nezbavuje zodpovednosti za zradu.
zaba
Poslední papež je Benedikt. František je už falešný prorok z Janova Zjevení, který připravuje cestu antikristu, který se patrně brzy objeví a falešný prorok bude takovým "Janem Křtitelem" antikrista. Mise antikrista bude kopírovat vnějšími znaky mise Kristovi s tím rozdílem, že Kristus nás vede do nebe zatímco antikrist nás povede do pekla.
Krásný pokojný den
Musím tě zklamat zabo - není. 😊
zaba
Samozřejmě, jsou to jen naše názory a až čas rozhodne, kdo byl blíže pravdě.
apredsasatoci
bergoglio je pápežom rkc! Aj keď nevhodným.
A je naozaj jedno, či sa to niekomu páči, alebo nie.
Prečo Benedikt XVI. nevystúpi a nepovie čo a ako?
Voľná prebehla.
Konkláva rozhodla.
zaba
Bergoglio minimálně ztratil mandát už tím, že neplní úlohu vikáře (zástupce) Kristova, což dokazuje tím, že podporuje a nezasahuje proti destrukci Kristova učení v dnešním světě. Tento proces vyprázdnění obsahu křesťanství po II. vat. koncilu postihl celou církev a zdá se, že papežové až do Bergoglia se tím nakonec v podstatě trápili. Tento boj s větrnými mlýny (modernismus v církvi) vyvrcholil …More
Bergoglio minimálně ztratil mandát už tím, že neplní úlohu vikáře (zástupce) Kristova, což dokazuje tím, že podporuje a nezasahuje proti destrukci Kristova učení v dnešním světě. Tento proces vyprázdnění obsahu křesťanství po II. vat. koncilu postihl celou církev a zdá se, že papežové až do Bergoglia se tím nakonec v podstatě trápili. Tento boj s větrnými mlýny (modernismus v církvi) vyvrcholil u Benedikta, který si myslel, že někdo mladší a zdatnější by mohl zvrátit nedobře nastolený trend. Svým nebiblickým a netradičním odstoupení tím ale jen umožnil plný nájezd modernizmu do církve. Modernizmus tak v jeho odstoupení získal i významnou pozici duchovní, v níž může vytvářet iluzi boží podpory všem hříšným světským trendům (postupná demontáž hříchu) a posvěcení nastupující mocenské struktury, dávno připravované velkými architekty společnosti- zednáři. Tyto elity se neštítí žádné praktiky, která by mohla posílit jejich globální převzetí moci. Čímž vyvstává další pochybnost nad nahrazením Benedikta a to, zda volba Bergoglia byla skutečně procesně čistá, pokud nikoli, volba byla neplatná. Je to mnohdy jako v zoufale nefunkčním manželství, mnohdy se dá najít vážná chyba už při jeho ustavení a tak může pak být doložena i jeho anulace, tedy prohlášení, že manželství nebylo uzavřeno podle vůle Boží. V případě prokázání chybné papežské volby, jsme ale všichni krátcí, zde musí zasáhnout jedině Bůh a protože odstranění jen samotného Bergoglia by nic nevyřešilo (lehce bude nahrazen podobným), tak máme před sebou vlastně důkaz konce času, kdy jediným řešením se už nakonec jeví jen slavný příchod našeho Pána k soudu.
apredsasatoci
Je zbytočne polemizovať o tom, čo by bolo keby bolo, čo si myslel BXVI....
Kocky (fakty) sú hodené!
Viera v Ježiša Krista sa mení od 2VK. V tom prípade by nikto z pápežov nebol za pápeža uznaný.
Koľko pápežov za 2000 rokov bolo hodných a pravých?
Nech je akokoľvek, toto všetko je nepodstatné!
Jediné východisko pre nás je navrátiť sa k Magisteriu!
johanika
To sú také martýrske reči ako keď Matovič tvrdí, že mal bombu v dome... On by mal najlepšie vedieť, že všetko je v rukách Božích.