dyk
Ak Pan nestavia mesto, márne sa namáhajú...

Evidentne to ináč nepôjde.

Bratia a sestry.

Vidíme situáciu ktora je v našom národe. Evidentne protikatolicke a protinárodné sily neustúpia od svojho úmyslu zlikvidovať Slovensko a nastoliť nový svetový poriadok bez Boha. Je evidentné, že ak nechceme používať silu na tieto skupiny ľudí, tak musime urobiť niečo, čo nakloní nášho Trojjediného Boha k …More
Ak Pan nestavia mesto, márne sa namáhajú...

Evidentne to ináč nepôjde.

Bratia a sestry.

Vidíme situáciu ktora je v našom národe. Evidentne protikatolicke a protinárodné sily neustúpia od svojho úmyslu zlikvidovať Slovensko a nastoliť nový svetový poriadok bez Boha. Je evidentné, že ak nechceme používať silu na tieto skupiny ľudí, tak musime urobiť niečo, čo nakloní nášho Trojjediného Boha k tomu, že použije svoje rameno a pomôže nastoliť pokoj, právo, spravodlivosť a poriadok v našej spoločnosti.
Navrhujem jedno a to niečo na spôsob, aký používajú vo vojne ostreľovači, ale my to použijeme v duchovnej oblasti. Ten sposob je, že na každý deň bude určený jeden politik, evidentne nepriateľ Katolíckej Cirkvi, na duchovný odstrel a to sposobom, že celé Slovensko sa v ten jeden deň bude modliť iba zaňho, za jeho obrátenie.
Napr. v pondelok sa celé Slovensko bude modliť za obrátenie prezidentky Čaputovej. Budeme sa modliť ako kto uzná za vhodné. Ale celý deň.
Neviem, či ste sa stretli s rozprávaním o. Manjackala o tom, ako lietadlo, ktorému sa pokazili motory, padalo voľným pádom k zemy. Nastal chaos, všetci vrieskali, ale o. Manjackalovi sa podarilo pasažierov presvedčiť, aby všetci spolu kričali meno "Ježiš". Všetci začali kričať a volať meno "Ježiš" a lietadlu, tesne nad zemou, naskočili motory a začalo stúpať. Všetci boli zachránený a dokonca spolusediaci pasažier o. Manjackala, psychológ, ktorý sa posmieval z viery sa obrátil a o. Manjackal doteraz uňho, v Nemecku, býva.
Tak navrhujem aj ja, aby sme spoločne po celý deň volali k Bohu za to, aby politikom konečne naskočili motory a aby Slovenský národ konečne vzlietol do výšky, kde to pôjde rýchlejšie vpred.

Takže navrhujem:

Pondelok - prezidentka Zuzana Čaputová
Utorok - minister financií Eduard Heger
Streda - Richard Sulík
Štvrtok - Roman Mikulec
Piatok - Jaroslav Naď
Sobota - Mária Kolíková
Nedeľa - Ivan Korčok
Pondelok - Branislav Gröhling
Utorok - Marek Krajčí
Streda - Ján Budaj
Štvrtok - Natália Milanová
Piatok - Milan Krajniak
Sobota - Ján Mičovský
Nedeľa - Andrej Doležal
Pondelok - Štefan Holý
Utorok - Veronika Remišová
Streda - Igor Matovič

Poslanci:

Štvrtok - Boris Kollár
Piatok -
Gábor Grendel
Sobota - Juraj Šeliga
Nedeľa - Milan Laurenčík
Pondelok - Juraj Blanár
Utorok - Andrejuvová, Anna
Streda - zoznam poslancov podľa strán: nrsr.sk/…am_abc&ListType=1&CisObdobia=8

....
Ak chcete pošlite to ďalej. Myslim si, že takto, keď sa postaví celý narod k modlitbe, tak Boh by mohol vzhliadnúť na nás, lebo bez Neho lepšiu spoločnosť nebudeme mať.
Modlite sa, zdvýhajte ruky k modlitbe, volajte meno Ježiš, lebo iba v Ňom je spása a záchrana. Pošlite to kňazom, ktorí teraz majú prázdne kostoly a tak môžu k Bohu volať pred Bohostánkom v zastúpení celej svojej farnosti a o
tcovia biskupi za svoju diecézu.