Chcący
@turysta569 A dlaczego nie? Pan Jezus jakby tak powiedział, toby nie przyszedł na ziemię. Zawsze możesz zacząć od własnego narodu, od własnej rodziny. To już pomoże innym.
Chcący
@peccatoribus Bóg zapłać. CO do wariatów na innym pokładzie: próbować im przekazać Ewangelię. taki mamy obowiązek. A co oni z tym zrobią, to już ich sprawa. Nie posłuchają strząsnąć proch z nóg.
peccatoribus
Chcący - otóż właśnie nie jestem tego taki pewien czy "mamy obowiązek", a nawet jeśli tak jest to za jaką cenę?- czy sama tylko rysująca się możliwość utraty wiary we własnym narodzie ( a chyba już jakąś cenę Polacy zapłacili - prawie 3 miliony wyemigrowało a tam wielu naszym rodakom z kościołem to już nie po drodze) oraz dodatkowo ustawy unijne ograniczające coraz bardziej wolność religijna w …More
Chcący - otóż właśnie nie jestem tego taki pewien czy "mamy obowiązek", a nawet jeśli tak jest to za jaką cenę?- czy sama tylko rysująca się możliwość utraty wiary we własnym narodzie ( a chyba już jakąś cenę Polacy zapłacili - prawie 3 miliony wyemigrowało a tam wielu naszym rodakom z kościołem to już nie po drodze) oraz dodatkowo ustawy unijne ograniczające coraz bardziej wolność religijna w Polsce (ostatnio czytałem że jakaś biegła sądowa z Jasła bodaj, wydała opinię dla sądu - aby odebrać dziecko rodzicom, bo wg niej dziecku grozi wychowanie w fundamentalizmie i ekstremizmie katolickim !!!Na szczęście prawnikom z Ordo Iuris udało się uratować dziecko przed lewackim (europejskim) sądem...itd..itd. N..b w Polsce każdego dnia odbiera się troje dzieci ich rodzicom!!!to jest cena jaką płacimy za wejście do Uni ,bo komuś się wyobraziło że Polska to będzie ewangelizować Europe!!!Nie zgadzam się z tym, fakty mówią same za siebie----z Unią jako Katolicy toniemy i w końcu utoniemy jak Irlandia!"......-tak, chyba już czas wyjść i strząsnąć sandały na znak tego że to nie my odmówiliśmy ewangelizacji., bo to oni nas już dawno nie chcą i chyba nigdy nas nie chcieli takimi ...jakimi jesteśmy..katolikami, więc po co te zabiegi!
Chcący
żeby obronić Europętrzeba zniszczyćUnię, albo z niej wyjść przyczyniając siędo jej rozpadu.,
Chcący
@peccatoribus Ależ ja zawsze byłem przeciwnikiem UE. Od podstawówki, jak nam kity wciskali w szkołach, że unia jest fajna. Miałem przez to problemy, z nauczycielami polemizowałem(starałem się grezcznie, ale dla niektórych "grzecznie" oznacza nie "bez epitetów i obelg", ale "po naszej myśli") I zdania nie zmieniłem. To ewangelizowanie ma polegać na wyjściu z Unii, rozwaleniu jej i dawaniu …More
@peccatoribus Ależ ja zawsze byłem przeciwnikiem UE. Od podstawówki, jak nam kity wciskali w szkołach, że unia jest fajna. Miałem przez to problemy, z nauczycielami polemizowałem(starałem się grezcznie, ale dla niektórych "grzecznie" oznacza nie "bez epitetów i obelg", ale "po naszej myśli") I zdania nie zmieniłem. To ewangelizowanie ma polegać na wyjściu z Unii, rozwaleniu jej i dawaniu dobrego przykładu;)
peccatoribus
Dobry kawałek w twoim "Chcący" stylu-mi najbardziej się podoba ta piosenka którą wykonujesz z rodzeństwem..oj zapomniałem teraz tytułu! ps. zaś co się tyczy ratowania Europy. to osobiście uważam że sytuację Europy dzisiejszej można porównać do np. stacji kosmicznej, w której załoga na własna ręke i życzenie kierowanie przekazała stadu pawianów które wpuszczono na pokład, przy czym owa załaga …More
Dobry kawałek w twoim "Chcący" stylu-mi najbardziej się podoba ta piosenka którą wykonujesz z rodzeństwem..oj zapomniałem teraz tytułu! ps. zaś co się tyczy ratowania Europy. to osobiście uważam że sytuację Europy dzisiejszej można porównać do np. stacji kosmicznej, w której załoga na własna ręke i życzenie kierowanie przekazała stadu pawianów które wpuszczono na pokład, przy czym owa załaga uważa że te pawiany to najlepsi załoganci na pokładzie i oni mogą wyprowadzić statek na "nową orbitę", gdy tymczasem stacja zmierza prosto ku Ziemi i ratunku dla niej nie ma bo za jakiś czas spłonie w jej atmosferze.Co robić? Segment tej stacji który dajmy na to nazywa się "Polska", czym prędzej należy odczepić od stacji . wcześniej można przenieść na pokład te rzeczy które na stacji były dobre i się sprawdziły! Lecieć na bezpieczna swoja orbitę i dać sobie spokój z wariatami na głównym pokładzie-im już nic nie pomoże!
Chcący
@peccatoribus +Pozdrawiam
Chcący
www.youtube.com/watch Obrońmy Europę!