pl.news
4.4K

Homo-infiltracja: Arcybiskup potępia "grzech sodomski"

Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy widzieliśmy sporą liczbę przypadków i wydarzeń promujących "grzech sodomski" oraz homoseksualne gwałty, skarży się Arcybiskup Lusaka w Zambii, Alick Banda, w liście z 17 września.

Banda wspomina o ambasadach Zachodu, które nielegalnie wywieszają homoseksualne flagi, a także o wydarzeniu promującym homoseksualizm w Lusaka. Jego zdaniem [przekupieni] politycy i egzekutorzy prawa przymykają oko na zakazane działania. Arcybiskup naiwnie pyta - "Czy jest to zamierzone działanie, czy tak po prostu ma być?"

Banda donosi, że 16 września pokojowo nastawieni ludzie, którzy protestowali przeciwko "eskalacji przypadków homoseksualizmu/sodomii", zostali aresztowani i oskarżeni o "zorganizowanie nielegalnego zgromadzenia".

Według niego jeśli nic nie zostanie zrobione w kierunku uświadomienia ludności, homoseksualizm zacznie uchodzić za "powszechnie akceptowaną normę" w Zambii, pomimo iż w tym kraju istniały prawa zakazujące tego rodzaju aktywności.

Amerykański jezuita i homoseksualista, Russell Pollitt, określił umiarkowany list arcybiskupa jako "szokujący" i "zły" - ale czy kogoś to dziwi?

#newsMsstwvxlrj