Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
01:14
Maria Dubovska
933
Ten správny tandem: Jožko Pletko a bájna Balislava (vrtia psom) Čakám, vyčkávam, kedy sa naše údajne silno protiruské médiá chopia správy z nemeckého bildu o trochu smiešnej peripetii istého …More
Ten správny tandem: Jožko Pletko a bájna Balislava (vrtia psom)

Čakám, vyčkávam, kedy sa naše údajne silno protiruské médiá chopia správy z nemeckého bildu o trochu smiešnej peripetii istého proruského trotla. Už vidím, že sa nedočkám. Samozrejme že sa nedočkám, naše médiá totiž, aj keď sa to šikovne skrývajú, sú pod ruským vplyvom. Jak inak - so srdcovkou generála Lorenca v predstavenstve. Na posmech. Starí "harcovníci" vedia robiť veci len po starom.
K veci.
Big ruský kremlovský trotl, hovoriaci si expert, z Russia Today sa onehdá vyznamenal.Vymyslel si bájnu letkyňu Balislavu,slovanskú nymfu, ktorá mala mala drsne bombardovať protiženský ISIS a hneď aj zmontoval správu aj s "dôkazom" Balislavinej udatnosti. Len si tak trochu nevšimol jej vojenské identifikačné znaky.
Prikladám výcuc z Bildu:

Sieť sa smeje z Marka Slebodu, experta známeho ako Putinova hlásna trúba z Russia Today. Kremľu blízky analytik tvítoval v stredu obrázok vojenskej letkyne.

"Kapitánka Balislava, jedna z ruských bojových pilotiek, ktorá dnes brutálne bombardovala mizogýnny islamský štát", komentoval fotku Sleboda.

Krásna cudzinka je ale s najväčšou pravdepodobnosťou Brazílka a patrí k Akadémii brazílskeho letectva, ako naznačuje jej helma a nášivky.

Či je súčasťou armády jasné nie je, avšak vojenskí experti identifikovali lietadlo v pozadí ako brazílske výcvikové lietadlo typu Tuscano. Foto pilotky straší na internete od roku 2010.

Krátko po Slebodovom absurdnom tvíte nasledovali výsmešné komentáre, takže tvít veľmi rýchlo zmizol. Jeho kritici však boli rýchli a prezieraví a urobili screenshoty,

www.bild.de/…/russland-expert…
www.youtube.com/watch

video: Sleboda fanaticky a angažovanie reční v TV