Svätý Malachiáš(prorok)
8 more comments from Svätý Malachiáš(prorok)
Svätý Malachiáš(prorok)
Ešte nieje to veľké predpovedane čo má prísť všade krvavé vojny,konflikty,ale už znamenie,že sa to blíži a pomaličky to začne v krátkej budúcnosti.
pravdive.eu/news/295218/obcanska-valka-ve-francii-uz-zacala

Marie-Julie Jahenny – Beda Parížu!
Svätý Malachiáš(prorok)
Svätý Malachiáš(prorok)
Svätý Malachiáš(prorok)
Tento alebo na ďalší rok to začne ? Postupne budú prichádzať mohutné demonštrácie,nepokoje,revolúcie a neskôr postupne krvave občianske vojny budú stále silnieť po celom svete a najhoršie to bude Francúzsko,Taliansko a Anglicko ( tam to bude ako na jatkách ). Pre mnohé veci,že príde hladomor,chudoba,pád ekonomiky aj zrušenie peňazí,imigracia v plnom prúde,covid pas,očkovanie ( obete ),čipovaním,…More
Tento alebo na ďalší rok to začne ? Postupne budú prichádzať mohutné demonštrácie,nepokoje,revolúcie a neskôr postupne krvave občianske vojny budú stále silnieť po celom svete a najhoršie to bude Francúzsko,Taliansko a Anglicko ( tam to bude ako na jatkách ). Pre mnohé veci,že príde hladomor,chudoba,pád ekonomiky aj zrušenie peňazí,imigracia v plnom prúde,covid pas,očkovanie ( obete ),čipovaním,kvôli falošnej pandemii a ďalšie veci, atď.
Budú aj iné skupinky ľudí samozrejme,ktorí sú za rôzne svetské zlá a je v nich temnota ( napríklad aj moslimovia - imigranti ) tak budú útočiť na Cirkev,kostoly,obyčajných ľudí aj kresťanov. Hlavne tie budú kostoly zničené väčšinou,ktoré sa podriadili tomuto svetu,boli znesvätené a počúvali 2VK !